Deze opdracht is recent binnengekomen en wordt zo snel mogelijk bijgewerkt. Neem alvast contact op met onze adviseur voor meer informatie over de opdracht.

Kwaliteitsmedewerker Inkomen

Stadhuisplein 1, 5461 KN Veghel, Nederland

Sluit over 8 dagen
104 36 Noord-Brabant

Begindatum:

7 sept 2025

Einddatum:

7 dec 2025

Uren per week:

24 - 36

Publicatiedatum:

14 aug 2025
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil jij ook deze opdracht direct via ons uitvoeren?
Dit is mogelijk! Wij bieden je een projectovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst bij Opdracht Overheid kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

Als Kwaliteitsmedewerker Inkomen speel jij een belangrijke rol in het realiseren van een naadloze verbinding tussen beleid en uitvoering binnen onze organisatie. Vanaf het eerste moment ben je actief betrokken bij de totstandkoming van nieuw beleid. Je voert een uitvoeringstoets uit tijdens de ontwikkelingsfase van het beleid, waarbij je beoordeelt welke uitvoeringsconsequenties dit heeft om het beleid effectief te implementeren. Vervolgens zorg je ervoor dat het beleid op een consistente manier wordt geimplementeerd, stel je werkinstructies op en begeleid je de implementatie hiervan. Vervolgens evalueer je het ingevoerde beleid op uitvoerbaarheid. In jouw rol als kwaliteitsmedewerker begeleid en coach je consulenten, zowel individueel als in groepsverband. Op individueel niveau bespreek je gevraagd en ongevraagd inhoudelijke besluiten met consulenten. Je monitort niet alleen de werkvoorraad en inhoudelijke kwaliteit van de rapportages, maar hebt ook scherp oog voor de opleidingsbehoefte en de uniformiteit van werken binnen de teams. Je bent alert op signalen die van belang zijn voor de verbetering van onze werkwijzen en zet waar nodig pilots op om de beste aanpak te identificeren. Een belangrijk aspect van jouw functie is het bevorderen van samenwerking. Samen met de kwaliteitsmedewerkers van andere aandachtsgebieden schakel je over integrale vraagstukken. Jouw inzet zorgt ervoor dat we effectief blijven samenwerken, ook bij de invoering van nieuwe werkwijzen en veranderingen.

Concreet ben je als kwaliteitsmedewerker bezig met:

  • Zorgdragen voor de verbinding tussen beleid en uitvoering
  • Evalueren van processen en werkwijzen
  • Bevorderen van de onderlinge samenwerking
  • Opstellen en actualiseren van (kwaliteits-)documenten
  • Delen van relevante actualiteiten uit het vakgebied
  • Je bent mede verantwoordelijk voor de interne controle

Eisen

  • HBO werk- en denkniveau
  • 1 tot 3 jaar gerichte werkervaring

Wensen en competenties

Wensen

  • Een relevante (sociaal gerichte) opleiding op HBO niveau;
  • Ervaring met de implementatie van nieuw beleid in een organisatie;
  • Je bent in staat lange termijn doelen te stellen;
  • Je bent in staat beleid uit te voeren waarbij sprake is van een zekere interpretatieruimte;
  • Je bent op de hoogte van relevante regelingen binnen het Sociaal Domein, in het bijzonder op het gebied van de actualiteiten binnen Participatiewet.

Competenties

  • Empathisch/klantgericht
  • Communicatief vaardig
  • Stressbestendig

Organisatie en team

In deze functie sta je midden tussen beleid en de uitvoering. De rol van verbinder past je. Jouw enthousiasme werkt aanstekelijk en je krijgt anderen gemakkelijk mee in de gemaakte keuzes. Je denkt in mogelijkheden. Door jouw kennis en ervaring weet je op de juiste manier aan de slag te gaan met integraal werken binnen de betreffende vakgebieden. Kwaliteit, en het streven hiernaar, is voor jou belangrijk. Daarnaast heb je:

De kandidaat heeft een eigen laptop en telefoon. De kandidaat is bij u in loondienst en/of is geen schijnzelfstandige in het kader van de wet DBA. U geeft gemotiveerd aan in uw inschrijving dat hieraan wordt voldaan.

Gespreksinformatie

Gesprekken vinden plaats in de middag van 1 september, graag hier rekening mee houden.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals:

Gunningscriteria

Weging prijsdeel: 30 %

Kennis en Ervaring

  • Je bent in staat lange termijn doelen te stellen;
  • Je bent in staat beleid om te zetten naar werkprocessen en werkinstructies;
  • Je bent in staat medewerkers te begeleiden bij de uitvoering van hun werk op het gebied van inhoud;
  • Je bent op de hoogte van relevante regelingen binnen het Sociaal Domein, in het bijzonder op het gebied van de actualiteiten binnen Participatiewet.

Weging: 25 %

Competenties

  • Empathisch/klantgericht
  • Communicatief vaardig
  • Stressbestendig

Weging: 20 %

Interview

Bij deze opdracht worden na de eerste selectieronde met een aantal partijen interviews afgenomen. Deze wegen mee in de uiteindelijke beoordeling. Deze interviews worden beoordeeld volgens de hieronder aangegeven criteria. In het gesprek wordt verder ingegaan op de functie-eisen en gunningscriteria.

Weging: 25 %

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Susan Peschier via 06 43 36 34 42 / susan.peschier@kbenp.nl of met Ernst Schoneveld via 06 29 30 84 22 / ernst.schoneveld@kbenp.nl.
Help
Contact
Help
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contact pagina.
Opdracht Adviseur Susan Peschier
Susan Peschier
Opdracht Adviseur
Senior Adviseur Ernst Schoneveld
Ernst Schoneveld
Senior Adviseur