Senior medewerker hospitality

Balans 25, 4331 BL Middelburg, Nederland

Sluit over 7 dagen
62 36 Zeeland

Begindatum:

Z.S.M.

Einddatum:

1 feb 2026

Uren per week:

36

Publicatiedatum:

18 jul 2025
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil jij ook deze opdracht direct via ons uitvoeren?
Dit is mogelijk! Wij bieden je een projectovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst bij Opdracht Overheid kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

De uitdaging Onze ambitie is helder: collega's en gasten moeten zich thuis voelen in onze prachtige Abdij. De afdeling Facilitair zet daarom vol in op persoonlijke en professionele gastvrijheid. Of het nu gaat om vergaderingen, recepties, diners of grote evenementen wij zorgen dat alles tot in de puntjes geregeld is. Deze functie is ontstaan vanwege de tijdelijke afwezigheid van een collega. Om de continuïteit van onze dienstverlening te waarborgen, zijn wij op zoek naar een ervaren professional die direct inzetbaar is en het team op korte termijn kan versterken. Als Senior Medewerker Hospitality speel jij hierin een coördinerende en uitvoerende rol. Je organiseert bijeenkomsten en zorgt voor een gastvrije beleving, terwijl je ook de planning, administratie en aansturing van collega's op je neemt. Waar nodig draai je mee op de werkvloer. We zoeken iemand die ruime ervaring heeft in leidinggeven, het organiseren van representatieve bijeenkomsten en bekend is met het werken in een politieke en bestuurlijke omgeving. Je weet collega's daarbij te stimuleren en te begeleiden zodat zij hun werk met plezier, zelfvertrouwen en verantwoordelijkheid uitvoeren.

Opdracht

Gastvrij en operationeel:

  • Samen met je team bent je het gezicht bij ontvangst van gasten en collega's;

  • Samen met je team zorg je ervoor dat representatieve ruimtes er altijd verzorgd en uitnodigend uitzien;

  • Je leidt bijeenkomsten en stuurt operationeel het Hospitality-team aan;

  • Je zorgt dat collega's met plezier samenwerken en hun rol goed kunnen vervullen;

  • Je stimuleert initiatief, betrokkenheid en verantwoordelijkheidsgevoel in het team;

  • Je verzorgt samen met collega's (bestuurs)vergaderingen, recepties, diners en evenementen.

Coördinerend en administratief:

  • Je plant personeel, diensten en middelen voor representatieve bijeenkomsten;

  • Je beheert de voorraad en verzorgt bestellingen;

  • Je houdt de administratie bij, zoals urenregistratie, reserveringen en leveringen;

  • Je bewaakt de kaders van gastvrijheid, inclusief etiquette en kwaliteitsnormen;

  • Je draagt bij aan procesoptimalisatie binnen Hospitality;

  • Je adviseert over vernieuwing van assortiment en uitstraling op locaties.

Eisen

  • Inschrijver voldoet aan de gestelde uitvoeringsvoorwaarde zoals bovenaan benoemd in de uitvraag;

  • Een maximum uurtarief van 62,- exclusief btw, inclusief reiskosten woon-werk verkeer, werk-werkverkeer en parkeerkosten (inclusief Fee);

  • Aantoonbaar afgeronde opleiding op minimaal mbo niveau 4;

  • Aantoonbare werkervaring in hospitality, horeca of representatieve dienstverlening;

  • Aantoonbare werkervaring met het aansturen van teams en organiseren van bijeenkomsten;

  • Kandidaat is bereid om in de avonden en weekenden te werken.

Wensen en competenties

Wensen

  • Minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring in hospitality, horeca of representatieve dienstverlening (25 punten);
  • Minimaal 4 jaar aantoonbare werkervaring met het aansturen van teams en organiseren van bijeenkomsten (45 punten);
  • Aantoonbare werkervaring met voorraadbeheer en voorraadbeheersystemen (15 punten)
  • Aantoonbare werkervaring met HACCP en kwaliteitscontroles (15 punten).

Competenties

  • Verbinder;
  • Verantwoordelijkheidsgevoel;
  • Gastvrij;
  • Leiderschapskwaliteiten;
  • Motiveren;
  • Bestuurlijke sensitiviteit;
  • Leiderschapskwaliteiten en het vermogen om medewerkers motiveren en op een positieve manier aan te sturen;
  • Oog voor detail en gevoel voor etiquette.
  • Affiniteit met een bestuurlijke/politieke omgeving en daarbinnen professioneel kunnen opereren.

Organisatie en team

Onze ambitie is helder: collegas en gasten moeten zich thuis voelen in onze prachtige Abdij. De afdeling Facilitair zet daarom vol in op persoonlijke en professionele gastvrijheid. Of het nu gaat om vergaderingen, recepties, diners of grote evenementen wij zorgen dat alles tot in de puntjes geregeld is. Deze functie is ontstaan vanwege de tijdelijke afwezigheid van een collega. Om de continuiteit van onze dienstverlening te waarborgen, zijn wij op zoek naar een ervaren professional die direct inzetbaar is en het team op korte termijn kan versterken. Als Senior Medewerker Hospitality speel jij hierin een coordinerende en uitvoerende rol. Je organiseert bijeenkomsten en zorgt voor een gastvrije beleving, terwijl je ook de planning, administratie en aansturing van collegas op je neemt. Waar nodig draai je mee op de werkvloer. We zoeken iemand die ruime ervaring heeft in leidinggeven, het organiseren van representatieve bijeenkomsten en bekend is met het werken in een politieke en bestuurlijke omgeving. Je weet collega's daarbij te stimuleren en te begeleiden zodat zij hun werk met plezier, zelfvertrouwen en verantwoordelijkheid uitvoeren.

Provincie Zeeland heeft er voor gekozen om Flextender als broker in te zetten. Na gunning verzorgt Flextender derhalve de contractafhandeling, urenregistratie en facturatie. Dit betekent dat u een overeenkomst afsluit met Flextender. De overeenkomsten zijn als model bijgevoegd in het reactieformulier (Model 4 in geval u een ZZPer bent, Model 5 in geval u een Toeleverancier bent die een zzper aanbiedt en Model 6 in het geval u een Toeleverancier bent de Tijdelijke medewerker detacheert). U zal in casu factureren aan Flextender middels de facturatiemodule van Flextender. Indien u de opdracht gegund krijgt, ontvangt u een handleiding. Door in te schrijven gaat u ermee akkoord middels deze constructie de opdracht uit te voeren.

Gespreksinformatie

De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op maandag 4 augustus 2025, van 12:00 uur tot 14:00 uur. De kandidaten die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op vrijdag 1 augustus 2025 bericht. Overige kandidaten ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1

Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 8. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.

Fee
De externe partij brengt voor deze opdracht geen fee in rekening bij de winnende leverancier. 

CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.

Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: Ma – Di – Wo – Do – Vr.

Overige informatie

  • Provincie Zeeland heeft er voor gekozen om de externe partij als broker in te zetten. Na gunning verzorgt de externe partij derhalve de contractafhandeling, urenregistratie en facturatie. Dit betekent dat u een overeenkomst afsluit met de externe partij. De overeenkomsten zijn als model bijgevoegd in het reactieformulier (Model 4 in geval u een ZZP’er bent, Model 5 in geval u een Toeleverancier bent die een zzp’er aanbiedt en Model 6 in het geval u een Toeleverancier bent de Tijdelijke medewerker detacheert). U zal in casu factureren aan de externe partij middels de facturatiemodule van de externe partij. Indien u de opdracht gegund krijgt, ontvangt u een handleiding. Door in te schrijven gaat u ermee akkoord middels deze constructie de opdracht uit te voeren.

  • Voor het uitvoeren van de opdracht is afgifte van een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) een vereiste.

  • Uitzend-/ en uitleenbedrijven moeten voldoen aan de voorwaarden voor disculpatie als gesteld in de wijziging leidraad invordering nr. BLKB2012/1062M.

  • Indien de opdrachtnemer een uitzend-/uitleenbedrijf betreft die is opgenomen in het register van de Stichting Normering Arbeid (SNA) zal opdrachtgever 25% van de factuur (inclusief omzetbelasting) storten op de G-rekening van de opdrachtnemer.

  • Indien de opdrachtnemer een uitzend-/uitleenbedrijf betreft die niet is opgenomen in het register van de Stichting Normering Arbeid (SNA) zal opdrachtgever 55% van de factuur (inclusief omzetbelasting) storten op de G-rekening van de opdrachtnemer.

  • Indien opdrachtnemer personeel ter beschikking stelt, staat opdrachtnemer in het handelsregister geregistreerd als bedrijf dat personeel ter beschikking stelt (conform Waadi).

Uitvoeringsvoorwaarde
Met het verstrekken van de opdracht (aan de ondernemer die inschrijft op de onderhavige opdracht en voor gunning in aanmerking komt) en de Provincie Zeeland mag géén arbeidsrelatie/dienstbetrekking tot stand komen. De inschrijver dient dit te waarborgen. Bij het inschrijven op de onderhavige opdracht moet in dit kader rekening worden gehouden dat de uitvoering van de werkzaamheden plaatsvindt onder direct toezicht en leiding van de Provincie Zeeland. Dit betekent dat niet wordt voldaan aan de criteria voor zelfstandigheid zoals vereist onder de Wet Deregulering Beoordeling Arbeidsrelaties (Wet DBA). De Provincie merkt hierbij op dat aan de voornoemde uitvoeringsvoorwaarde niet wordt voldaan als de inschrijver een ZZP-er is.

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Susan Peschier via 06 43 36 34 42 / susan.peschier@kbenp.nl of met Nina de Jong via 06 39 84 53 67 / nina.dejong@kbenp.nl.
Help
Contact
Help
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contact pagina.
Opdracht Adviseur Susan Peschier
Susan Peschier
Opdracht Adviseur
Opdracht Adviseur Nina de Jong
Nina de Jong
Opdracht Adviseur