Bekijk de opdracht ook op opdrachtinformatiemanagement.nl voor aanvullende ondersteuning binnen het vakgebied Informatiemanagement.

Functioneel Beheerder

Balans 25, 4331 BL Middelburg, Nederland

Sluit over 5 dagen
Geen maximum 32 Zeeland

Begindatum:

Z.S.M.

Einddatum:

1 feb 2026

Uren per week:

32

Publicatiedatum:

11 jul 2025
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil jij ook deze opdracht direct via ons uitvoeren?
Dit is mogelijk! Wij bieden je een projectovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst bij Opdracht Overheid kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

In de rol van functioneel beheerder bewaak je de kwaliteit en beschikbaarheid van onze informatiesystemen en zorg je ervoor dat werkprocessen vanuit de verschillende applicaties goed blijven draaien.

Taken en verantwoordelijkheden:

  • Bewaken en borgen van de kwaliteit, inrichting en beschikbaarheid van de beheerde informatiesystemen;

  • Beheren van de functionele systeeminformatie; bijdragen aan een adequate gegevensverwerking en informatieverstrekking;

  • Dagelijkse ondersteuning en advisering van de eindgebruikers, ontwikkelen werkinstructies en procedures en waar mogelijk optimaliseren van applicaties;

  • Bijdrage leveren aan de correcte werking van koppelingen tussen systemen;

  • Zorgen dat incidenten volgens de afgesproken prioritering tijdig worden afgehandeld;

  • Samen met gebruikers de inrichting van de applicaties optimaliseren;

  • Uitvoeren wijzigingenbeheer en testtrajecten; in productie nemen van nieuwe versies;

  • Optimaliseren van de beheerprocessen (gebaseerd op BISL-principes);

  • Deelnemen aan projecten met betrekking tot de applicaties;

  • Zorgen dat autorisaties binnen de applicatie juist zijn ingericht;

  • Het toetsen van SLA-afspraken met leveranciers en het voeren van leveranciersgesprekken.

Eisen

  • Inschrijver voldoet aan de gestelde uitvoeringsvoorwaarde zoals bovenaan benoemd in de uitvraag;
  • Aantoonbare afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor niveau in de richting van bedrijfskundige informatica of vergelijkbaar;
  • Minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 5 jaar als functioneel beheerder.

Wensen en competenties

Wensen

  • Minimaal 4 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 7 jaar als functioneel beheerder
  • Aantoonbaar afgeronde cursus of opleiding BISL/ITIL

Competenties

  • Sterke communicatieve vaardigheden;
  • Klantgericht;
  • Analytisch;
  • Probleemoplossend vermogen;
  • Stressbestendig.

Organisatie en team

I&A unit Functioneel- en Informatiebeheer

Team Functioneel Beheer
Je voert je werkzaamheden uit binnen een leuk team van functioneel beheerders. Samen met je collegas sta je voor de kwaliteit en beschikbaarheid van de diverse bedrijfsapplicaties binnen de Provincie Zeeland. Het werk wordt uitgevoerd volgens de binnen de Beheerorganisatie afgesproken uitgangspunten en principes van het informatiebeleid en met gevoel voor de behoefte van eindgebruikers. Je bent sparringpartner voor zowel de gebruikers van de applicaties als voor de collegas binnen de andere disciplines van de afdeling I&A. Je hebt contact met en stuurt externen aan bij uit te voeren aanpassingen in de applicaties.

Gespreksinformatie

De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op dinsdag 22 juli 2025, van 10:30 uur tot 12:30 uur. De kandidaten die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op maandag 21 juli 2025 bericht. De overige kandidaten ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1

Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 9. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.

Fee
De externe partij brengt voor deze opdracht geen fee in rekening bij de winnende leverancier. 

CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.

Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: Ma – Di – Wo – Do – Vr.

Overige informatie

  • Provincie Zeeland heeft er voor gekozen om de externe partij als broker in te zetten. Na gunning verzorgt de externe partij derhalve de contractafhandeling, urenregistratie en facturatie. Dit betekent dat u een overeenkomst afsluit met de externe partij. De overeenkomsten zijn als model bijgevoegd in het reactieformulier (Model 4 in geval u een ZZP’er bent, Model 5 in geval u een Toeleverancier bent die een zzp’er aanbiedt en Model 6 in het geval u een Toeleverancier bent de Tijdelijke medewerker detacheert). U zal in casu factureren aan de externe partij middels de facturatiemodule van de externe partij. Indien u de opdracht gegund krijgt, ontvangt u een handleiding. Door in te schrijven gaat u ermee akkoord middels deze constructie de opdracht uit te voeren.

  • Voor het uitvoeren van de opdracht is afgifte van een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) een vereiste.

  • Uitzend-/ en uitleenbedrijven moeten voldoen aan de voorwaarden voor disculpatie als gesteld in de wijziging leidraad invordering nr. BLKB2012/1062M.

  • Indien de opdrachtnemer een uitzend-/uitleenbedrijf betreft die is opgenomen in het register van de Stichting Normering Arbeid (SNA) zal opdrachtgever 25% van de factuur (inclusief omzetbelasting) storten op de G-rekening van de opdrachtnemer.

  • Indien de opdrachtnemer een uitzend-/uitleenbedrijf betreft die niet is opgenomen in het register van de Stichting Normering Arbeid (SNA) zal opdrachtgever 55% van de factuur (inclusief omzetbelasting) storten op de G-rekening van de opdrachtnemer.

  • Indien opdrachtnemer personeel ter beschikking stelt, staat opdrachtnemer in het handelsregister geregistreerd als bedrijf dat personeel ter beschikking stelt (conform Waadi).

Uitvoeringsvoorwaarde
Met het verstrekken van de opdracht (aan de ondernemer die inschrijft op de onderhavige opdracht en voor gunning in aanmerking komt) en de Provincie Zeeland mag géén arbeidsrelatie/dienstbetrekking tot stand komen. De inschrijver dient dit te waarborgen. Bij het inschrijven op de onderhavige opdracht moet in dit kader rekening worden gehouden dat de uitvoering van de werkzaamheden plaatsvindt onder direct toezicht en leiding van de Provincie Zeeland. Dit betekent dat niet wordt voldaan aan de criteria voor zelfstandigheid zoals vereist onder de Wet Deregulering Beoordeling Arbeidsrelaties (Wet DBA). De Provincie merkt hierbij op dat aan de voornoemde uitvoeringsvoorwaarde niet wordt voldaan als de inschrijver een ZZP-er is.

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Ernst Schoneveld via 06 29 30 84 22 / ernst.schoneveld@kbenp.nl.
Help
Contact
Help
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contact pagina.
Senior Adviseur Ernst Schoneveld
Ernst Schoneveld
Senior Adviseur