Begindatum:
1 okt 2025Einddatum:
30 sept 2027Uren per week:
36 uurPublicatiedatum:
19 jun 2025Kijkende naar de inhoud van deze aanvraag en de Wet DBA, leent deze aanvraag zich er niet voor om door een ZZP'er uitgevoerd te worden.
Voor deze opdracht is een Betrouwbaarheidsonderzoek met Omgevingsonderzoek (BO+) van toepassing. Een positief besluit is een vereiste voor het uitvoeren van deze opdracht.
Let op: Vanaf 1 november wijzigt het diensteverleningsmodel van het DAS naar de Intermediaire Dienstverleners, het is mogelijk dat deze overeenkomst wordt gemigreerd. Meer informatie volgt.
In de Productielijn Infrastructure Services, +/- 30 medewerkers, beheren we de centrale Virtualisatie en Storage omgeving van de Politie. Voor een uitbreiding van onze dienstverlening zijn wij opzoek naar een Ontwikkelaar infrastructuur.
De opdracht bestaat uit ben je gevirtualiseerde componenten/omgevingen, waar je beheer op uitvoert.
Belangrijk onderdeel van deze opdracht is dat de "infra" zoveel mogelijk geautomatiseerd wordt aangeboden. Hiervoor dient deze infra omsloten te zijn door een portaal. De te gebruiken techniek hier voor is Aria automation.
De opdracht eindigt na het voltooien van de opdracht of na het opzeggen van het contract.
De formele standplaats is de Odijkerweg te Driebergen, en de mogelijkheid bestaat dat er periodiek werkzaamheden zijn op de PDC-locatie te Rotterdam.
Met de dienstverlening van ons team, verzekeren wij de operationele politie-organisatie van een 24/7 Compute en Data fundament. Het team beheert hiervoor meerdere VM, NAS, SAN en backup omgevingen gebaseerd op software van onder andere VMware, NetApp, HPe, Dell, Brocade en Commvault. We werken naar een zo hoog mogelijke automatiseringsgraad toe volgens het consumer supplier principe.
De beoogde Aria automation ontwikkelaar in een vSphere omgeving speelt een cruciale rol bij ontwerpen, implementeren en onderhouden van geautomatiseerde oplossingen, die snel en voorspelbaar geleverd kunnen worden op onze infrastructuur. Deze oplossingen kunnen door onze klanten worden aangevraagd via een self-service portaal.
1. **Ontwerp en inventarisatie**:
-Inventariseren van de componenten die in beheer moeten worden genomen, het maken van een plan om deze te migreren.
2 **Ontwerp en Ontwikkeling van Automatiseringsscripts**:
- Schrijven van PowerShell/PowerCLI-scripts voor het automatiseren van vSphere-taken zoals VM-provisioning, migraties, back-ups en monitoring.
- Gebruik maken van API's en SDK's om aangepaste automatiseringsoplossingen te creëren.
- Gebruik maken en kennis hebben van JavaSript en Aria automation
2. **Implementatie van Automatiseringsoplossingen**:
- Integreren van automatiseringsscripts en tools binnen de bestaande vSphere-infrastructuur.
- Zorgen voor een naadloze implementatie van automatiseringsoplossingen zonder verstoring van de productieomgeving.
3. **Onderhoud en Optimalisatie**:
- Regelmatig bijwerken en verbeteren van bestaande scripts en automatiseringsprocessen.
- Monitoren van automatiseringsoplossingen om ervoor te zorgen dat ze efficiënt en betrouwbaar blijven werken.
4. **Probleemoplossing en Ondersteuning**:
- Diagnostiseren en oplossen van problemen met geautomatiseerde processen en scripts.
- Ondersteunen van het IT-team bij vragen en problemen met betrekking tot automatisering.
5. **Ondersteunen van de IT-Teams**:
- Werken met andere teams om integratiepunten te begrijpen en automatiseringsmogelijkheden te identificeren.
- Deelname aan vergaderingen en projectplanning om automatiseringsbehoeften en -strategieën te bespreken.
6. **Documentatie en Training**:
- Documenteren van automatiseringsscripts, processen en procedures.
- Trainen van teamleden en eindgebruikers over nieuwe automatiseringsoplossingen en best practices.
Voor de uitvoering van je werkzaamheden onderhoud je contacten in diverse verantwoordelijken;
Eis:
Wens:
Eisen:
Wensen: