Deze opdracht is recent binnengekomen en wordt zo snel mogelijk bijgewerkt. Neem alvast contact op met onze adviseur voor meer informatie over de opdracht.

Beleidsmedewerker Sociaal

Louis Jansenplein 1, 5431 BV Cuijk, Nederland

Sluit over 8 dagen
75 28 Noord-Brabant

Begindatum:

1 okt 2025

Einddatum:

1 apr 2026

Uren per week:

28

Publicatiedatum:

21 aug 2025
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil jij ook deze opdracht direct via ons uitvoeren?
Dit is mogelijk! Wij bieden je een projectovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst bij Opdracht Overheid kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

Opdrachtomschrijving Je ondersteunt bij het maken van beleid, regelingen en verordeningen op het gebied van Jeugd en Onderwijs. Je gaat op zoek naar gegevens en voorbeelden die kunnen helpen bij de vorming van beleid. Je beheert accounts en relaties en bent belangrijk in de ondersteuning van verschillende (senior) beleidsadviseurs. Een andere concrete taak is het organiseren van beleidsondersteunende bijeenkomsten bijvoorbeeld over participatie, evaluatie en beinvloeding. Die bijeenkomsten zijn met relevante partijen, doelgroepen, organisaties en deelnemers van onze eigen projecten. Daarnaast ondersteun je bij de implementatie van het beleid. We vinden het van het hoogste belang dat beleid uitvoerbaar is. Vandaar dat wij veel contact hebben met de uitvoering. Vanuit jouw functie heb je dus ook contact met de uitvoerende teams van de gemeente en allerlei externe partijen, zoals bijvoorbeeld de lokale welzijnsorganisaties, zorgaanbieders of cultuur- en sportverenigingen. Daarnaast ondersteun je bij het monitoren en evalueren van het huidige beleid en de programmas die daarbij horen. Wij werken immers steeds meer datagestuurd.

Eisen

  • Relevante opleiding op minimaal HBO niveau.
  • Ervaring in vergelijkbaar werk.
  • Kennis (en affiniteit) binnen de beleidsonderwerpen Jeugd en Onderwijs.

Wensen en competenties

Wensen

  • oog voor ontwikkelingen in de samenleving;
  • bestuurlijke affiniteit en sensitiviteit;
  • goede communicatieve vaardigheden, zowel schriftelijk als mondeling;
  • een proactieve en dienstverlenende instelling en enige stressbestendigheid;
  • plezier in plannen en organiseren.

Competenties

  • Communicatieve en analytische vaardigheden
  • Zelfstandigheid
  • Proactieve en resultaatgerichte werkhouding
  • Politieke en bestuurlijke sensitiviteit

Organisatie en team

Kandidaatomschrijving een relevante opleiding op minimaal hbo-niveau; bij voorkeur enige ervaring met vergelijkbaar werk en affiniteit met de beleidsterreinen Jeugd en Onderwijs; oog voor ontwikkelingen in de samenleving; bestuurlijke affiniteit en sensitiviteit; goede communicatieve vaardigheden, zowel schriftelijk als mondeling; een proactieve en dienstverlenende instelling en enige stressbestendigheid; plezier in plannen en organiseren. De opdracht leent zich niet voor ZZP-ers.

Gespreksinformatie

Interviewplanning De gesprekken staan gepland op 24 september tussen 11.00 en 13.00.

Dienstencategorie Diensten voor plaatsing van personeel en personeelsverschaffing CPV code 98000000-3 - Overige gemeenschaps-, sociale en persoonlijke diensten

Gunningscriteria Weging prijsdeel: 25 % Ervaring in vergelijkbaar werk. Weging: 25 % Kennis (en affiniteit) binnen de beleidsonderwerpen Jeugd en Onderwijs. Weging: 25 % Interview Bij deze opdracht worden na de eerste selectieronde met een aantal partijen interviews afgenomen. Deze wegen mee in de uiteindelijke beoordeling. Deze interviews worden beoordeeld volgens de hieronder aangegeven criteria. Er wordt gekeken naar de communicatieve en analytische vaardigheden, zelfstandigheid, pro-actieve en resultaatgerichte werkhouding, politieke en bestuurlijke sensitiviteit en of er een klik is. Weging: 25 %

Overige informatie

Benodigd aantal professionals:
Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Nina de Jong via 06 39 84 53 67 / nina.dejong@kbenp.nl.
Help
Contact
Help
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contact pagina.
Opdracht Adviseur Nina de Jong
Nina de Jong
Opdracht Adviseur