Coordinator Overdracht ZEG jongerenaanpak Arbeidsmarktregio Achterhoek

Raadhuisstraat 2, 7001 EW Doetinchem, Nederland

Sluit over 7 dagen
110 gemiddeld 12 Gelderland

Begindatum:

1 aug 2025

Einddatum:

31 dec 2025

Uren per week:

12

Publicatiedatum:

11 jul 2025
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil jij ook deze opdracht direct via ons uitvoeren?
Dit is mogelijk! Wij bieden je een projectovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst bij Opdracht Overheid kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

In de periode van 1 augustus tot en met 31 december 2025 zetten we in de arbeidsmarktregio Achterhoek de volgende stap naar duurzame borging van de succesvolle jongerenaanpak van ZEG Achterhoek. We laten de methodiek van ZEG landen bij de jongerenambassadeurs bij scholen, UWV, in de stevige lokale teams van gemeenten en in het Werkcentrum Achterhoek. Als coordinator zorg je voor een zorgvuldige overdracht en duurzame borging van de werkwijze. Je regelt, op de achtergrond, de organisatorische overdracht van werkzaamheden en zet in op eigenaarschap bij uitvoering, management en bestuur. Samen met de partners in de regio zorg je ervoor dat de werkwijze per 1 januari 2026 structureel is geborgd in de dienstverlening van partners, de infrastructuur in de arbeidsmarktregio en het regionale programma voor een Sluitende jongerenaanpak (in het kader van de Wet van school naar duurzaam werk).

Meer informatie over ZEG Achterhoek vind je hier: ZEG Achterhoek.
https://zegachterhoek.nl/

Eisen

  • Een maximum uurtarief van 110,- exclusief btw, inclusief reiskosten woon-werk verkeer, werk-werkverkeer, parkeerkosten en Fee;

  • Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 5 jaar als coordinator bij een gemeente;

  • Aantoonbare werkervaring met betrekking tot jongerenaanpak;

  • Uiterlijk beschikbaar per 1 augustus 2025, voor 12 uur per week gedurende de gehele opdracht inclusief verlengingen.

Wensen en competenties

Wensen

  • Aantoonbare werkervaring met effectieve dienstverlening aan jongeren op diverse leefgebieden en in diverse levensfases tussen 15 en 27 jaar (Benoem dit duidelijk in het cv) (30 punten);
  • Aantoonbaar uitgebreid netwerk in de arbeidsmarktregio Achterhoek op gebied van jongeren, onderwijs, sociaal domein (inclusief werk en inkomen, Wmo, jeugdhulp) (Benoem dit duidelijk in het cv) (20 punten);
  • Aantoonbare werkervaring met het motiveren, verbinden en samen brengen van (verschillende belangen van) diverse partners in een regio (Benoem dit duidelijk in het cv) (50 punten).

Competenties

  • Uitdrukkingsvaardigheid (mondeling);
  • Uitdrukkingsvaardigheid (schriftelijk);
  • Resultaatgericht werken;
  • Samenwerken en verbinden;
  • Overtuigen en motiveren;
  • Assertiviteit;
  • Organiseren;
  • Kritisch;
  • Plannen en organiseren.

Organisatie en team

Werken in arbeidsmarktregio Achterhoek
Binnen de arbeidsmarktregio Achterhoek werken we samen aan een veerkrachtige en inclusieve arbeidsmarkt. Werkgevers, vakbonden, onderwijsinstellingen, SBB en overheden werken samen om werkzoekenden, werknemers en werkgevers de juiste kansen te bieden in de regio. Of het nu gaat om duurzame inzetbaarheid, omscholing naar kansrijke beroepen of een arbeidsmarkt waarin jongeren gelijke kansen krijgen om mee te doen. 

Wil jij bijdragen aan een regio waarin iedereen zich kan ontwikkelen? Dan zijn we op zoek naar jou! Samen maken we de Achterhoek sterker. We maken er werk van!

Het team van de arbeidsmarktregio Achterhoek is gepositioneerd binnen het team Regionale Samenwerking Sociaal Domein Achterhoek (RSSDA) van centrumgemeente Doetinchem.

Gespreksinformatie

De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op donderdag 24 juli 2025. De kandidaten die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op maandag 21 juli 2025 bericht. Overige kandidaten ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1
Hybride werken: Ja

Fee
De externe partij brengt voor deze opdracht € 1,90 per gewerkt uur in rekening bij de winnende leverancier. 

CV-eisen
Maximaal 3 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.

Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: Ma – Di – Wo – Do – Vr.
Is hybride werken mogelijk: Ja.

Overige informatie

  • De opdrachtgever zal om een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) vragen.

  • Indien opdrachtnemer personeel ter beschikking stelt, staat opdrachtnemer in het handelsregister geregistreerd als bedrijf dat personeel ter beschikking stelt (conform Waadi).

  • BYOD (bring your own device): voor deze opdracht niet van toepassing

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Ernst Schoneveld via 06 29 30 84 22 / ernst.schoneveld@kbenp.nl of met Susan Peschier via 06 43 36 34 42 / susan.peschier@kbenp.nl.
Help
Contact
Help
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contact pagina.
Senior Adviseur Ernst Schoneveld
Ernst Schoneveld
Senior Adviseur
Opdracht Adviseur Susan Peschier
Susan Peschier
Opdracht Adviseur