Deze opdracht is recent binnengekomen en wordt zo snel mogelijk bijgewerkt. Neem alvast contact op met onze adviseur voor meer informatie over de opdracht.

Docent Cabine

Weena 743, 3013 AL Rotterdam, Nederland

Sluit over 8 dagen
Geen maximum Zuid-Holland

Uren per week:

4 - 8

Publicatiedatum:

23 jul 2025

Omschrijving

Docent Cabine I.v.m. expertise die mist zijn wij opzoek naar een Docent Cabine Roostering is: 22 september t/m 17 oktober 2025: 2 klassen cabine 1e jaars ( 2 x 3 uur lesgeven = 6 uur, komt nog 40% VZNZ bij, totaal 8,4 uur per week) 18 t/m 26 oktober 2025: herfstvakantie 27 oktober t/m 21 november 2025: 1 klas cabine 1e jaars ( 1 x 3 uur lesgeven met 40% VZNZ erbij, totaal op 4,2 uur per week)

Concrete functie-inhoud: Lesgeven aan studenten mbo niveau 4 in het vak cabine (stewardess in het vliegtuig).

Eisen

  • Niet bekend

Wensen en competenties

Wensen

  • Niet bekend

Competenties

  • Niet bekend

Organisatie en team

Albeda Rotterdam The Hague Airport College Bij Albeda Rotterdam The Hague Airport College (RTHA) kiezen studenten voor de opleiding Luchtvaartdienstverlener niveau 4. Zij dromen van een baan die draait om vliegen en reizen. Wij doen er als onderwijsteam alles aan om zij aan zij met deze jongeren hun dromen waar te maken! Samen met het bedrijfsleven dragen wij bij aan succesvolle, flexibele leerroutes en dynamische onderwijsprogrammas voor haar studenten. Wij geloven in leren door te doen. De fijne kneepjes van het vak ontdekken onze studenten in een levensecht, nagebouwd mini-vliegveld binnen de onderwijslocatie. Denk daarbij aan een vliegtuig, een bagageband en incheckbalies, waar studenten praktijkgericht onderwijs ontvangen en uitgebreid kunnen oefenen. Ook bieden wij studenten uitdagende (inter)-nationale stages door onze nauwe contacten in de luchtvaartsector. De opleiding Luchtvaartdienstverlener wordt gegeven op een prachtige onderwijslocatie op het terrein van Rotterdam The Hague Airport. Een moderne, contextrijke omgeving, waar het bedrijfsleven, onderwijs en de overheid de handen ineen slaan om studenten zo goed mogelijk voor te bereiden op hun (internationale) stages en toekomstige carriere. Inspireren, leren en ontmoeten vormen de rode draad. De gedreven onderwijsteams bij RTHA hebben oog voor de diversiteit van haar studenten. Gerichte begeleiding door de inzet van coaches en flexibel onderwijs, maken persoonlijke leerroutes mogelijk. Na de opleiding zijn de afgestudeerde jongeren klaar voor een glansrijke loopbaan in de luchtvaart of voor een vervolgstudie.

Gespreksinformatie

Terugkoppeling vindt plaats in de week van 1 september.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals:

ZZP'ers mogen voorgesteld worden. Uitzendkrachten hebben wel de voorkeur.

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Leya Schoonderwoerd via 06 43 60 79 99 / leya.schoonderwoerd@kbenp.nl.
Help
Contact
Help
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contact pagina.
Opdracht Adviseur Leya Schoonderwoerd
Leya Schoonderwoerd
Opdracht Adviseur