Startdatum: 01-09-2025
Einddatum: 21-06-2028
Locatie: Berkel-Enschot.
Uiterlijk aanbieden: dinsdag 24-06-2025 om 09:00 uur.
Selectiegesprekken: vanaf vrijdag 27 juni.
Maximum tarief*: €70-,
*Let op: Bovenstaand tarief is een max. all-in uurtarief (incl. o.a. reiskosten, faciliteiten, eventuele vergoedingen en de fee(s) voor onze contractmanager FastFlex, excl. btw). Het tarief weegt mee in het selectieproces.
Dit ga je doen
Jij werkt samen met een team van collega’s aan de implementatie van InFor LN om deze geheel volgens plan te verlopen verlopen. Betekent dat we enige tijd beide applicaties BAAN en InFor LN naast elkaar operationeel moeten houden”. In jouw rol als IT Engineer Expert ben je samen met Functioneel, - Applicatiebeheer verantwoordelijk voor de implementatie van InFor LN. InFor LN is de vervanger van de applicatie BAAN welke wordt gebruikt in het Componentenbedrijf Berkel-Enschot. Jij zorgt er samen met je collega’s voor dat de implementatie goed verloopt.
Dankzij jouw positieve mindset en skills als teamspeler ben jij van onschatbare waarde bij het:
- Meewerken aan de vervanging van BAAN4 in InFor LN;
- Gebruikers optimaal te laten werken met InFor LN;
- Beheren van de applicatie;
- Te komen tot juiste besluiten over het aanbrengen van wijzigingen of vernieuwingen in de applicatie;
- Testwerkzaamheden te faciliteren en te ondersteunen;
- Zorg te dragen dat de gewenste verandering op een vlekkeloze wijze in de organisatie wordt doorgevoerd.
Hier ga je werken
Je gaat werken in ons modern opgezet het NS Componentenbedrijf te Berkel-Enschot. Ruim 1000 collega’s houden zich dagelijks, in opdracht van NS, bezig met revisie, ombouw en modernisering van treinen, draai- en wielstellen, het herstellen van bots- en brandschade en worden er onderdelen geproduceerd.
Dit zijn de eisen
- Je hebt minimaal een hbo werk- en denkniveau, bij voorkeur een opleiding richting ICT;
- Je hebt maximaal 2 jaar werkervaring richting IT;
- Je hebt ervaring met ERP/CRM systemen;
- Je hebt ervaring met development en data automatisering;
- Je hebt aanpassingsvermogen en kan makkelijk gebruikersgericht werken;
- Je hebt sterke communicatieve vaardigheden en werkt graag samen met anderen;
- Je bent analytisch, organisatorisch sterk, proactief en nieuwsgierig;
- Je bent iemand die meedenkt met stakeholders en collega’s en bent communicatief vaardig;
- Je komt te werken in een moderne omgeving als expert met een voor ons belangrijke applicatie.
Als je na 1 jaar in dienst komt zijn dit de arbeidsvoorwaardenWerken bij NS betekent dat jij het verschil kunt maken in de dynamische wereld van duurzame mobiliteit. Jij helpt mee om Nederland bereikbaar te houden, voor iedereen. Bij NS krijg je veel vrijheid. De mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen zijn groot. We beloven je dat geen dag hetzelfde is. En als één van de mooiste werkgevers van Nederland hebben we nog meer te bieden. Voor deze functie is dit onder andere:
- Een salaris tussen €4.429,81 bruto per maand (o.b.v. 36-urige werkweek).
- Een 36-urige werkweek.
- 144 uur wettelijk verlof (o.b.v. een fulltime dienstverband) + extra verlof afhankelijk van leeftijd (minimaal een week).
- De mogelijkheid om 3 christelijke feestdagen om te ruilen voor 3 niet-christelijke feestdagen.
- 3% eindejaarsuitkering, 8% vakantietoeslag en een uitstekende pensioenregeling.
- Je treinreizen in de 2e klas zijn gratis; in de 1e klas reizen kan tegen een kleine eigen bijdrage.
- Je gezin reist gratis in de daluren.
- Korting op Europese treinreizen zodra je 1 jaar bij NS in dienst bent.
- Professionele ontwikkelingsmogelijkheden.
- Een keuzeplan met o.a. fietsenplan, extra pensioenopbouw of extra vakantiedagen.