Begindatum:
Z.S.M.Einddatum:
1 dec 2025Uren per week:
8 - 32Publicatiedatum:
13 mei 2025Beschrijving probleemstelling
Binnen het team Hydrologie & Ecologie zijn we op zoek naar een hydroloog.
Omschrijving van de opdracht
Je werkt samen met de hydrologen van de vakgroep landelijke hydrologie bij uiteenlopende beheer-, onderzoek- en adviesvragen over het functioneren van het oppervlaktewatersysteem.
Beschrijving afdeling/team
Het team Hydrologie & Ecologie bestaat uit 6 vakgroepen met daarin 40 hydrologen, ecologen en veldwerkers die het inhoudelijke geweten vormen van het beheergebied. Samen met hen werk je voor de organisatie, het waterschap en de gemeente. Jouw plek is in de vakgroep landelijke hydrologie, die verantwoordelijk is voor alle hydrologische analyses van het oppervlaktewatersysteem en het regionale grondwatersysteem. Waar nodig werk je daarbij nauw samen met de opdrachtgevers uit andere beheerafdelingen en je collega’s uit vakgroepen die zich richten op het stedelijke grondwatersysteem en de ecologie.
Eisen
Onderstaande eisen zijn harde eisen. Wanneer niet aantoonbaar wordt de offerte terzijde gelegd. Competenties en opleidingsniveau zullen worden getoetst tijdens het match gesprek.
Maximaal uurtarief € 100 all-in, excl. BTW Interne inschaling: Schaal 10
In het bezit van een WO opleiding gericht op hydrologie.
Minimaal 3 jaar aantoonbare ervaring in het schrijven van hydrologische adviesrapporten.
Minimaal 3 jaar aantoonbare ervaring met GIS, Sobek of D-Hydro 1D2D.
Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift.
Competenties
De kandidaat dient te beschikken over de volgende competenties:
Zelfstandigheid: in staat grotendeels zelfstandig hydrologisch onderzoek uit te voeren. Hieronder vallen het afstemmen met de opdrachtgever van de hoofd- en deelvragen, het opstellen van rekenmodellen en het opleveren van rapporten met resultaten.
Duidelijk communiceren: goed je eigen menig kunnen onderbouwen met heldere argumenten.
Organisatievermogen: zorgvuldig, planmatig en resultaatgericht kunnen werken. 4. Analytisch: breed analyseren en in staat om hoofd- en bijzaken te scheiden.
Deze competenties worden getoetst in een gesprek.
Gunningscriteria
Ervaring met het gebruik van processing scripts in Python en/of R (70p)
Ervaring met Tygron (30p)
Weging Prijs (30p)
Aanvullende informatie
Mogelijkheid tot verlenging bij detachering: Ja. Er is bij detachering een maximale inhuurperiode van 48 maanden óf een opdrachtwaarde van maximaal €500.000,-
Data matchgesprek: 3 juni 2025 – 13:00 – 16:00 uur Gesprekken op locatie HOKA, gelieve hier rekening mee houden.
Plaats tewerkstelling: Amsterdam, Korte Ouderkerkerdijk 7
Waternet hanteert de WNT norm.
Na de maximale inhuurperiode, zoals beschreven op pagina 1, dient er een minimale onderbreking van 6 maanden te zijn, voor er opnieuw werkzaamheden voor Waternet uitgevoerd mogen worden.
Offertes waar meer persoonsgegevens in staan dan alleen de voornaam en eerste letter achternaam worden terzijde gelegd.
Let op!: Deze functie is niet geschikt voor een zzp’er of zzp via intermediair