Omgevingsmanager infrastructurele projecten

Luttenbergstraat 2, 8012 EE Zwolle, Nederland

Deze inhuuropdracht is verlopen
105 24-32 Overijssel

Begindatum:

Z.S.M.

Einddatum:

1 apr 2026

Uren per week:

24-32

Publicatiedatum:

15 mrt 2025
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil jij ook deze opdracht direct via ons uitvoeren?
Dit is mogelijk! Wij bieden je een projectovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst bij Opdracht Overheid kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Organisatie
Overijssel is een prachtige provincie om te wonen, te werken en te recreëren. Met elkaar maken we Overijssel iedere dag leefbaarder, mooier, veiliger en beter bereikbaar. De provincie werkt samen met gemeenten, waterschappen, het Rijk, ondernemers en maatschappelijke instanties. Samen zetten we ons in voor de toekomst van onze provincie.

Afdeling
Je gaat aan de slag bij de afdeling Wegen en Kanalen (WK), één van de acht afdelingen binnen provincie Overijssel. De afdeling Wegen en Kanalen heeft binnen de provincie Overijssel de zorg voor de provinciale infrastructuur. De afdeling is verantwoordelijk voor het bouwen en beheren van de provinciale wegen, waterwegen, bruggen, sluizen en de uitvoering van bodemsaneringen. De afdeling zorgt ervoor dat de benodigde infrastructurele voorzieningen worden gerealiseerd en dat het benodigde onderhoud wordt uitgevoerd.
De afdeling bestaat uit de volgende teams: Leiding , Bedrijfsvoering, Asset en Beleid, Wegen en Groen, Vaarwegen, Installaties en Kunstwerken, Verkeer en Infrabeheer en Project Advies.

Omschrijving van de opdracht
Als omgevingsmanager kun je worden ingezet op wisselende projecten vanuit Wegen en Kanalen. Je zult werken met verschillende perspectieven vanuit de stakeholders in de gebieden.

Je zult werken in een dynamische omgeving waarin de planvorming en zeker ook de participatie vormgegeven moeten worden. Binnen de geldende kaders en uitgangspunten geef je als omgevingsmanager mede sturing aan ingewikkelde en uitdagende opgaven.

Het is de bedoeling dat de kandidaat onder andere aan de slag gaat voor de volgende projecten:

N337. De N337 van Deventer naar Zwolle is aan grootonderhoud toe, wat aanleiding geeft om in Den Nul een reconstructie door te voeren en verschillende maatregelen te treffen die de verkeersveiligheid verbeteren. Jij onderhoudt vanuit het projectteam de contacten met de omgeving, adviseert over de strategie en begeleidt de aannemer in zijn bouwcommunicatie.

N341. Een waterdoorgang onder een weg bij Klooterhaar is kapot. Deze moet worden gerepareerd. Dat gaat in september dit jaar gebeuren en daarvoor moet de weg drie weken worden afgesloten. De weg ligt naast een Natura 2000 gebied. Als omgevingsmanager onderhoud jij de contacten met de omgeving.

Saneringssysteem Nijverdal. In Nijverdal zal binnen een woonwijk een groen grondwatersaneringssysteem worden aangelegd. Dit systeem zal in de plaatselijke buurttuin wordengeplaatst en de provincie en gemeente wil de buurtbewoners bij deze aanleg betrekken. Als omgevingsmanager onderhoud jij de contacten met de gemeente en de buurtbewoners voor en tijdens de aanleg. 

Vereisten / knock-outcriteria

  1. Maximum uurtarief van €105,- exclusief btw, inclusief reiskosten woon-werk verkeer werk-werkverkeer;

  2. Aantoonbare afgeronde opleiding op minimaal mbo niveau 4;

  3. Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 10 jaar als omgevingsmanager op het gebied van infrastructurele projecten binnen een gemeente met +80.000 inwoners, Provincie, Rijksoverheid of Waterschap.

Selectiecriteria / wensen  (weging, totaal 100 punten)

  1. Aantoonbare afgeronde opleiding op minimaal hbo- bachelor niveau (10 punten);

  2. Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 10 jaar als omgevingsmanager in de planfase (komen tot planologisch besluit) van een infrastructureel project (beschrijf separaat en beknopt een voorbeeld in de motivatie) (25 punten);

  3. Aantoonbare werkervaring met de wettelijke procedures die bij vergunningen een rol spelen, zoals bestemmingsplanherziening (MER, natuur, geluid, luchtkwaliteit, stikstof, grondaankoop, ontgronding, water etc.) (beschrijf separaat en beknopt een voorbeeld in de motivatie) (15 punten);

  4. Aantoonbare werkervaring met bodemprojecten (benoem dit expliciet in het cv) (5 punten);

  5. Aantoonbare werkervaring met het werken en het opstellen van participatieplannen, stakeholderanalyses én klant-eisen-specificaties (benoem dit expliciet in het cv) ) (20 punten);

  6. Kandidaat beschrijft zelf in de motivatie hoe hij/zij zorgdraagt voor verbinding die noodzakelijk is tussen in- en externe stakeholders (beschrijf separaat en beknopt 2 voorbeelden in de motivatie waarin de verbindende rol goed naar voren komt (20 punten);

  7. Kandidaat beschrijft zelf separaat en beknopt in de motivatiewaarom deze opdracht aanspreekt en waarom hij/zij de geschikte kandidaat is (5 punten).

Competenties

  • Communicatief vaardig;

  • Proactief;

  • Omgevingssensitief;

  • Politieksensitief;

  • Resultaatgericht.

Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 11. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.

Fee Flextender
Flextender brengt voor deze opdracht geen fee in rekening.

Benodigd aantal professionals
1-2.

CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.

Werkdagen
Is hybride werken mogelijk: Ja
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: In samenspraak
Standplaats: Zwolle

Planning
De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op woensdag 2 april 2025. De kandidaten die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op dinsdag 1 april 2025 bericht. Overige kandidaten ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.

Overige informatie

  • De opdrachtgever zal om een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) vragen.

  • De opdrachtgever zal om een Geheimhoudingsverklaring vragen.

  • De Opdrachtgever zal om een Uniform Europees Aanbestedingsdocument (UEA) vragen.

  • Indien opdrachtnemer personeel ter beschikking stelt, staat opdrachtnemer in het handelsregister geregistreerd als bedrijf dat personeel ter beschikking stelt (conform Waadi).

Let op! “Uitvoeringsvoorwaarde:
Met het verstrekken van de opdracht (aan de ondernemer die inschrijft op de onderhavige opdracht en voor gunning in aanmerking komt) en de Provincie Overijssel mag géén arbeidsrelatie/dienstbetrekking tot stand komen. De inschrijver dient dit te waarborgen. Bij het inschrijven op de onderhavige opdracht moet in dit kader rekening worden gehouden dat de uitvoering van de werkzaamheden plaatsvindt onder direct toezicht en leiding van de Provincie Overijssel. Dit betekent dat niet wordt voldaan aan de criteria voor zelfstandigheid zoals vereist onder de Wet Deregulering Beoordeling Arbeidsrelaties (Wet DBA). De Provincie merkt hierbij op dat aan de voornoemde uitvoeringsvoorwaarde niet wordt voldaan als de inschrijver een ZZP-er is".

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Leya Schoonderwoerd via 06 43 60 79 99 / leya.schoonderwoerd@kbenp.nl.
Help
Contact
Help
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contact pagina.
Opdracht Adviseur Leya Schoonderwoerd
Leya Schoonderwoerd
Opdracht Adviseur
Oeps! Deze inhuuropdracht is verlopen
Bekijk actieve inhuuropdrachten door op de knop hieronder te klikken of ga door naar de verlopen inhuuropdracht. Het is mogelijk om de verlopen inhuuropdracht te bekijken, maar het is niet meer mogelijk om je in te schrijven.