Districtmanager services

Laan van Puntenburg 100, 3511 ER Utrecht, Nederland

Sluit over 4 dagen
Geen maximum 36 Utrecht

Begindatum:

27 aug 2025

Einddatum:

28 feb 2026

Uren per week:

36

Publicatiedatum:

1 aug 2025
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil jij ook deze opdracht direct via ons uitvoeren?
Dit is mogelijk! Wij bieden je een projectovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst bij Opdracht Overheid kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

Als Districtmanager Services ben je verantwoordelijk voor de exploitatie van de Services (Fietsenstallingen, Fiets & Service reparatiepunten, OV-fiets, toiletten, bagagekluizen en P+R-terreinen) op de stations in jouw regio. Dit doe je samen met het team waar jij leiding aan geeft en samen mee werkt. De focus in het werk ligt op het aansturen van de mensen en processen in je operatie en het uitvoeren van het stakeholdermanagement, met als resultaat een juiste balans tussen kosten & opbrengsten en een tevreden klant en stakeholders. In afstemming met jou worden innovaties, verbeteringen en projecten geimplementeerd in de operatie.

Deze opdracht is in eerste instantie voor een half jaar, maar er is wel een mogelijkheid dat het eerder stopt of juist wordt verlengd. We zoeken een Districtmanager voor regio Randstad-Zuid en een Districtmanager voor Regio Oost.

Dit alles doe je met succes door jouw pro-activiteit en professionaliteit in te zetten bij het:

  • Hierarchisch leidinggeven aan je managers en samenwerken met je andere collegas in de regio;
  • Sturen op de inzet, vitaliteit, veiligheid en het werkplezier van de gemiddeld 75 mensen in je regio;
  • Realiseren en borgen van gemaakte afspraken in exploitatieovereenkomsten met stakeholders in de dagelijkse operatie;
  • Proactief stakeholdermanagement;
  • Sturen op de P&L en de operationele KPIs van de Services en in jouw regio;
  • Scheiden van hoofd- en bij zaken (je weet wanneer je in of uit moet zoomen op dossiers);
  • Professionaliseren van de verschillende Services in jouw regio;
  • Mogelijk extra taken oppakken zoals het samenstellen van inwerktrajecten voor de collega's in de fietsenstallingen).

In deze functie is je gevoel voor wanneer en op welke moment het nodig is dat je aanwezig bent voor je management en/of medewerkers in de regio belangrijk.

Eisen

  • Minimaal een afgeronde hbo opleiding bij voorkeur in de richting van organisatiekunde en/of bedrijfskunde;
  • Je hebt hart voor operatie en hebt minimaal 3-5 jaar hierarchisch leidinggevende ervaring in een operationeel gestuurde omgeving;
  • Je hebt gewerkt bij een grote, complexe organisatie, soortgelijk aan NS;
  • Je bent stressbestendig, flexibel, een echte teamplayer en hebt verantwoordelijkheidsgevoel;
  • Je bent klantgericht met een outside-in aanpak door vanuit de reiziger te denken en handelen;
  • Je bent vaardig in het acteren en communiceren op verschillende niveaus. Van medewerker met afstand tot de arbeidsmarkt tot een stakeholder relatie bij de gemeente;
  • Je maakt complexe situaties snel eigen, waarbij je hoofd- en bijzaken goed van elkaar kan scheiden;
  • Je beschikt over de vaardigheid om meetbaar en gestructureerd verbeteringen te realiseren in complexe materie;
  • Bij deze opdracht draai je standby/wachtdiensten. Dit houdt in dat je 1 week per 6 weken 24/7 standby staat. Deze dienst is geconverteerd in je all-in tarief.

Wensen en competenties

Wensen

  • Niet geformuleerd

Competenties

  • Niet geformuleerd

Organisatie en team

NS Stations brengt stationsgebieden tot leven door er gebieden van te maken waar mensen kunnen aankomen, vertrekken, wonen, werken, verblijven en ontspannen. Veilig en comfortabel. Hiermee creëren we multifunctionele, aangename en leefbare stationsgebieden met een uitgebreid aanbod aan service, producten en diensten. Met als resultaat: een aantrekkelijke plek waar reizigers én niet reizigers ons willen bezoeken en waar bedrijven zich graag willen vestigen.

Er wordt gewerkt aan een herinrichting van de afdeling Services. Goed om te weten dat dit van invloed kan zijn op je rol in de toekomst. Je werkt ongeveer 1 dag per week op de 8e verdieping van ons servicekantoor met een prachtig uitzicht over de sporen van Station Utrecht Centraal. Aangezien jij verantwoordelijk bent voor een gehele regio, zal je de rest van de tijd je werk doen in je regio. Dit zal dus regio Randstad-Zuid (Rotterdam, Den Haag en omgeving) zijn of regio Oost (uitgebreide regio in het oosten van het land met onder andere Nijmegen, Arnhem en Enschede). 

Binnen NS Stations heeft Services een essentiële rol in het succesvol beïnvloeden van de deur tot deur reis van onze reizigers. Binnen Services is de afdeling Services Operatie verantwoordelijk voor de operationele uitvoering van de 7 Services formules (Fietsenstallingen, OV-fiets, Fiets & Service winkels, Bagagekluizen, Toiletten, Autoparkeren, wachten).

Als Districtmanager Services ben je lid van het team van 6 Districtmanagers en rapporteer je aan de manager Service Operatie. Elke Districtmanager heeft zijn of haar eigen regio en regioteam. Je komt te werken in een leuk en enthousiast team en in een groeiende business waarin jij de schakel bent tussen de operatie buiten en de diverse afdelingen van NS.

Deze opdracht is alleen geschikt voor kandidaten die in loondienst zijn en waarvoor loonbelasting en premies volks- en werknemersverzekeringen (WW, WAO, WIA en ZW) worden afgedragen. Deze opdracht is niet geschikt voor zelfstandig ondernemers en professionals (waaronder zzp’ers) die zichzelf uitlenen.

Werken bij NS betekent dat jij hét verschil kunt maken in de wereld van duurzame mobiliteit. Jij helpt mee om Nederland bereikbaar te houden, voor iedereen. Bij NS krijg je veel vrijheid. We beloven je dat geen dag hetzelfde is. De kernwaarden van NS zijn open en betrouwbaar. Wij gaan voor resultaat en willen vooruit.

Gespreksinformatie

Uiterlijk aanbieden: woensdag 6 augustus om 09:00 uur. Selectiegesprekken: vanaf maandag 11 augustus in Utrecht.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1

Deze opdracht is alleen geschikt voor kandidaten die in loondienst zijn en waarvoor loonbelasting en premies volks- en werknemersverzekeringen (WW, WAO, WIA en ZW) worden afgedragen. Deze opdracht is niet geschikt voor zelfstandig ondernemers en professionals (waaronder zzpers) die zichzelf uitlenen.

Op NS kun je rekenen Werken bij NS betekent dat jij het verschil kunt maken in de wereld van duurzame mobiliteit. Jij helpt mee om Nederland bereikbaar te houden, voor iedereen. Bij NS krijg je veel vrijheid. We beloven je dat geen dag hetzelfde is. De kernwaarden van NS zijn open en betrouwbaar. Wij gaan voor resultaat en willen vooruit.

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Susan Peschier via 06 43 36 34 42 / susan.peschier@kbenp.nl.
Help
Contact
Help
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contact pagina.
Opdracht Adviseur Susan Peschier
Susan Peschier
Opdracht Adviseur