Arts Infectieziektebestrijding - Cluster MO

Coolsingel 40, 3011 AD Rotterdam, Nederland

Sluit over 5 dagen
113 24-36 Zuid-Holland

Begindatum:

Z.S.M.

Einddatum:

1 sept 2025

Uren per week:

24-36

Publicatiedatum:

1 mei 2025

Waar ben jij van?
Jij hebt een passie voor het voorkomen van infectieziekten. Met jouw bijdrage zorgen we stap voor stap voor een gezondere regio Rotterdam-Rijnmond. 

Jouw functie
Als geneeskundig specialist kom je te werken binnen een enthousiast en gedreven team waarin je nauw samenwerkt met collega-artsen, basisartsen, AIOS, co-assistenten, deskundigen infectiepreventie, verpleegkundigen, technisch hygiënisten, doktersassistentes en administratieve collega's. Je doet werkzaamheden op het gebied van algemene infectieziekten en Reizigerszorg

Voorbeelden van werkzaamheden:

  • Afhandeling van meldingen van infectieziekten (meldingsplicht) en de coördinatie van de bestrijding bij uitbraken;

  • Het superviseren van basisartsen en AIOS-en bij de werkzaamheden op het actiecentrum algemene infectieziekten;

  • Het superviseren, adviseren en inhoudelijk ondersteunen van verpleegkundigen werkzaam bij Reizigerszorg;

  • Bijdragen aan de beleidsvorming en projectmatig werken;

  • Begeleiden en opleiden van AIOS, studenten en andere stagiaires;

  • Meedraaien in telefonische bereikbaarheidsdiensten in weekend- en avonduren.

Jouw profiel
Jij heb als arts een flexibele en pro-actieve instelling, je voelt goed aan wanneer je collega’s hulp kunnen gebruiken. Ook heb je goede sociale en communicatieve vaardigheden en ben je goed in staat om je boodschap af te stemmen op de ontvanger en je bent duidelijk in je adviezen. Het is daarnaast voor deze functie belangrijk dat je rustig blijft in hectische omstandigheden en dus stressebestendig bent. Je behoudt het overzicht en je kunt snel schakelen en handelen. Omdat jij veel samenwerkt met collega’s ben je een echte teamplayer en vind je het prettig om onderdeel te zijn van een multidisciplinair team.

Eisen

  • Kandidaat is een Arts Infectieziektebestrijding die de ambitie heeft om de tweede fase van de opleiding te volgen;

  • Je bent bereid om gemiddeld 1 keer een week een bereikbaarheidsdienst te draaien per 4-6 weken (inclusief weekend);

  • Je hebt een geldige BIG registratie.

Wensen

  • Uitstekende beheersing van Nederlandse taal in woord en geschrift;

De afdeling
Je komt te werken voor de afdeling IZ (Infectieziekten) van de GGD Rotterdam-Rijnmond.

Onze organisatie
Het Cluster Maatschappelijke Ontwikkeling stimuleert ontplooiing van talent. We gaan uit van de kracht van de Rotterdammers. Het streven is dat iedereen zijn talent ontwikkelt, leert en/of werkt, maatschappelijk actief is als leren of werken niet kan en zorgt voor de eigen gezondheid. Sport, cultuur, onderwijs en basale zorg dragen daaraan bij. We bieden (intensieve) hulp en ondersteuning als dat nodig is. Dat doen we in opdracht van het stadsbestuur en samen met maatschappelijke partners.

Procedure

Weging

Op basis van de totaalscore op de subgunningscriteria wordt bepaald welke inschrijver de economisch meest voordelige inschrijving heeft gedaan. De weging van de subgunningscriteria is:

  • 30 % prijs

  • 70 % kwaliteit

De weging van de afzonderlijke vragen is weergegeven in de vragenlijst.

Verificatiegesprek
De kandidaten die aangeboden zijn in de inschrijvingen die het hoogst eindigen in de ranking worden uitgenodigd voor een verificatiegesprek. Dit zijn maximaal 3 kandidaten.

  • Geschatte gespreksduur per gesprek: 30 - 60 minuten

Tijdens het gesprek wordt beoordeeld in welke mate de kandidaat aan het doel van de aanbestedende dienst beantwoord.

Inschrijvingen
Inschrijver kan meerdere kandidaten aanbieden.

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Leya Schoonderwoerd via 06 43 60 79 99 / leya.schoonderwoerd@kbenp.nl.
Help
Contact
Help
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contact pagina.
Opdracht Adviseur Leya Schoonderwoerd
Leya Schoonderwoerd
Opdracht Adviseur