Behandelaar voor de behandeling van de BBZ light.We zijn opzoek naar enthousiaste collega’s die op korte termijn beschikbaar zijn om ons te helpen
met de afhandeling van de meldingen/aanvragen van de BBZ light regeling.Ben jij die energieke collega die wij zoeken en graag het verschil maakt voor de ondernemer.Dan zoeken wij jou!
Op basis van de BBZ kunnen zelfstandigen een beroep op twee voorzieningen doen; een aanvullende uitkering op levensonderhoud en een lening voor bedrijfskapitaal. Je wordt bij de uitvoering van deze regeling ingezet.Welke onderdelen kan je daarbij o.a. onderscheiden:
- Beoordelen en afhandelen van Bbz, IOAZ aanvragen
- Het voeren van meldingsgesprekken
- Het uitvoeren van heronderzoeken en beëindigingen BBZ.
- Startende en oudere zelfstandige ondernemers begeleiden.
- Informatie en advies aan startende ondernemers en oudere zelfstandigen geven.
Voldoe je aan het volgende:
-Een afgeronde HBO opleiding Finance & Control of soortgelijk is een pre
-Ervaring met Suite
-Gewerkt hebben met het zaaksysteem Djuma is een pre
-Liefst In het bezit van een gecertificeerde opleiding TOZO-Bbz-lOAZ en de Participatiewet.
-Aantoonbare werkervaring met de TOZO regeling, Bbz, IOAZ en de Participatiewet.
-Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring binnen een gemeentelijke instelling.
-aantoonbare kennis van en werkervaring met het afhandelen van aanvragen Bbz, IAOZ en Tozo, het voeren van gesprekken met ondernemers, je kan prefecte bondige rapporten maken welke voldoen aan de werkinstructies van de opdrachtgever en je heb ervaring met het beschikken op aanvragen
-Je kan balansen lezen en het beoordelen van verlies- en winstrekeningen is voor jou ook geen probleem.
-Je weet waar je op moet letten voor het goed kunnen doorlopen van de verantwoording en de juridische controle, dit doordat je stipt en volledigheid bent als je gegevens verwerkt en duidelijke rapporten en beschikkingen maakt
-Snel beschikbaar
-Je kunt minimaal een referenties overleggen.
Ben jij dit/ beschik jij over de volgende competenties:
Je ben analytisch en je bent een echte collegiale temspeler maar je kan ook uitstekend zelfstandig werken
Resultaatgerichtheid is voor jou geen vies woord , wat je laat zien door daadkrachtig op te treden en klantgerichte houding.
Je ziet dat snelheid een kwaliteit is zonder dat je daarbij de nauwkeurigheid uit het oog te verliezen
Je hebt doorzettingsvermogen ,, flexibel en kijkt naar wat wel kan en zal bij indien er toch een afwijzing plaatsvindt, je altijd mee zal kijken wat er dan eventueel wel mogelijk is.
Opdracht duur via Flex West Brabant 3 maanden met mogelijke verlenging o.a. afhankelijk van de omstandigheden, zoals hoeveelheid voorhanden werk en/of de regeling weer wordt verlengd en de politieke ontwikkelingen rondom het Coronavirus.
Tarief : max 66 euro
Start: zsm
36 uur