Deze opdracht is recent binnengekomen en wordt zo snel mogelijk bijgewerkt. Neem alvast contact op met onze adviseur voor meer informatie over de opdracht.

Data Engineer

Kingsfordweg 1, 1043 GN Amsterdam, Nederland

Deze inhuuropdracht is verlopen
Geen maximum 36 Noord-Holland

Begindatum:

1 jul 2022

Einddatum:

31 dec 2022

Uren per week:

36

Publicatiedatum:

22 jun 2022

Opdrachtbeschrijving
Binnen Scrumteam 'de Ploeg' zijn we op zoek naar een Senior Data Engineer die ons kan helpen bij het oplossen van een aantal technische uitdagingen. Dit betreft het verder implementeren en professionaliseren van de inzet van Custom Transformations, alsmede het overbrengen en vergroten van deze kennis binnen het team. Naast het zelfstandig kunnen bouwen, wijzigen en implementeren van ETL code en custom transformations in SAS DI studio ligt er een nadrukkelijke resultaatdoelstelling op het vergroten van de kennis binnen het team en didactisch vermogen.

De doelstelling van het project is dan ook het inbouwen van customs in de nieuw te ontwikkelen Datafundamenten, het documenteren en overdragen van de kennis hiervan naar de interne medewerkers en daarnaast het oplossen van de issues (door middel van een robuuste oplossing) rondom de Dataverwerkingen (veel variatie in aanlevering) in het Datafundament Vastgoed.


Achtergrond opdracht
Sinds een jaar of 2 zijn we gestart met de introductie van custom transformations om zo het ontwikkelproces meer te standaardiseren en al bij het draaien van de runs extra controles in te bouwen. Echter is de kennis van deze 'customs' nog geen vanzelfsprekendheid. Een onderdeel van de opdracht is het vergroten van deze kennis binnen de teams.

Organisatorische context en cultuur
De IV- organisatie van de Belastingdienst is verantwoordelijk voor en verzorgt de ICT- voorzieningen. Het merendeel van de applicaties wordt op dit moment door de IV- organisatie zelf ontwikkeld, onderhouden en beheerd in het eigen data center.

Naast de zorg voor continui¨teit op de massale heffing- en inningsprocessen die plaatsvinden binnen een degelijke, stabiele omgeving, wordt er tevens volop gewerkt aan modernisering van het IV- landschap. Dit gebeurt deels intern door gebruik te maken van de expertise die intern aanwezig is, maar ook door het aantrekken van (kant-en-klaar) oplossingen en expertise uit de markt.


Eisen aan de kandidaat

  • 5 jaar aantoonbare ervaring als Data Engineer

  • Kennis van SAS (bij voorkeur DI studio en/of SAS EG) ETL processen en bij voorkeur SAS DI studio

  • Ervaring met Teradata is een pre´

  • Beheersing van de Nederlandse taal is vereist

Benodigde competenties

  • Samenwerken

  • Analytisch denkvermogen

  • Resultaatgericht

  • Kennis overdracht

  • Documenteren van opgeleverd werk


Let op! Thuiswerken is vanwege de Data toegang niet toegestaan

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Nina de Jong via 06 39 84 53 67 / nina.dejong@kbenp.nl.
Help
Contact
Help
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contact pagina.
Opdracht Adviseur Nina de Jong
Nina de Jong
Opdracht Adviseur
Oeps! Deze inhuuropdracht is verlopen
Bekijk actieve inhuuropdrachten door op de knop hieronder te klikken of ga door naar de verlopen inhuuropdracht. Het is mogelijk om de verlopen inhuuropdracht te bekijken, maar het is niet meer mogelijk om je in te schrijven.