Begindatum:
3 okt 2022Einddatum:
2 okt 2023Uren per week:
32-40Publicatiedatum:
15 sept 2022Omschrijving Beheer en Ontwikkeling IT
Waar loopt de grens tussen uw tuin en die van uw buurman? En welk vastgoed is van wie? Het Kadaster registreert van al het vastgoed (grond en gebouwen) in Nederland wie welke rechten heeft. We hebben heel veel data over alles onder, op en boven de grond en willen maximale waarde halen uit deze data. Naast onze wettelijke taak, beheert het Kadaster ook voorzieningen van andere organisaties, de Landelijke Voorzieningen. Zo beheren wij onder andere de WOZ Landelijke Voorziening en de Basisregistratie Adressen en gebouwen (BAG): alle adressen en gebouwen in Nederland, zoals bouwjaar, oppervlakte, gebruiksdoel en locatie op de kaart.
Binnen Beheer en Ontwikkeling IT werken we met Scrum en DevOps en zijn de teams integraal verantwoordelijk voor de volledige technische dienstverlening, van idee tot productie. Vanuit een dynamische omgeving bieden wij een informele werksfeer, helaas door COVID 19 voorlopig nog voornamelijk vanuit huis, al zijn er in overleg met manager en team mogelijkheden op locatie te werken. Om even je zinnen te verzetten kan je hier met je teamgenoten een potje tafeltennis spelen, gamen of met de 3D printer een ontwerp realiseren. Ook hebben we een innovation hub om in een andere sfeer samen te werken.
Omdat het Kadaster innovatie hoog in het vaandel heeft staan wordt er 1x per maand een Innovation Friday georganiseerd waarin nieuwe, veelbelovende technieken worden uitgeprobeerd en worden er regelmatig “Taco” sessies gehouden waarin kennis wordt gedeeld.
Omschrijving project waarbinnen de inhuurkracht te werk wordt gesteld
Het team SAP CRM binnen BSU van BOI is op zoek naar een SAP CRM consultant
Het team bestaat momenteel uit 2 Sap CRM consultants, een SAP CRM Abap’er en een tester. Daarbij telt het team een scrummaster en productowner.
Het team heeft functionele- en technische kennis van volgende CRM “on premise” expertise gebieden:
Ter uitbreiding van ons team zijn we op zoek naar een SAP CRM consultant.
Opdrachtomschrijving
De SAP CRM consultant vertaalt de wens van de opdrachtgever/gebruiker in een werkbare oplossing Voor belangrijke ontwerpbeslissingen die de architectuur raken (of daar zelfs van afwijken), stemt hij/zij af met de projectarchitect en SAP Lead Consultant. Hetzelfde geldt voor integratie aspecten, zij het dat de afstemming dan vooral plaatsvindt met een Integratie specialist.
Belangrijkste technieken, methoden en tools
De belangrijkste taken en verantwoordelijkheden zijn: