M.A. de Ruijterlaan 2, 4461 GE Goes, Nederland
Begindatum:
22 sept 2025Einddatum:
31 dec 2025Publicatiedatum:
18 sept 2025Wij zoeken een allround schuldhulpverlener.
Jij beheerst de taken van zowel fase 1 (klantmanager SHV) als ook de taken in fase 2 (schuldregelaar / 120 dagen model). Wij werken met Allegro, kennis hiervan is een pré.
Door ontstane achterstanden hou je je in het begin voornamelijk bezig met uitvoeren van de taken als schuldregelaar, na verloop van tijd komen hier de taken van klantmanager bij.
Fase 1 Klantmanager SHV
Het voeren van informatie en adviesgesprekken waarbij je beoordeelt of mensen kunnen worden toegelaten tot een schuldhulpverleningstraject;
Het nemen van een besluit op aanvragen;
Het opstellen van een integraal plan van aanpak;
Het controleren van dossiers op volledigheid;
Het voeren van intakegesprekken;
Het uitvoeren van een schuldregeling;
Het opstellen van dwangakkoord en WNSP verzoekschriften;
Het uitvoeren coaching en nazorggesprekken van jouw cliënten.
Fase 2 Schuldregelaar
Onderhouden van contacten met de schuldeisers;
Het opvragen van de saldo’s bij schuldeisers;
Het versturen van het voorstel aan schuldeisers;
Het bewaken van de termijnen binnen het 120 dagen model;
Inplannen van het informatie- en adviesgesprek. Hiervoor heb je het eerste contact met de cliënt en vraag je alvast informatie op;
Contact onderhouden met inwoners en hun bewindvoerders over hun schuldregelingen en met schuldeisers;
Ondersteunen van de Klantmanager Schulddienstverlening bij het opstellen van dwangakkoorden en WSNP-verzoekschriften;
Uitvoeren van administratieve werkzaamheden ter ondersteuning van de Klantmanagers Schulddienstverlening. O.a. het invoeren van dossiers.
Kennis van Allegro is een pré.
Niet bekend
Niet bekend
Niet bekend
Aanvraagreden
Vervanging bij ziekte
ZZP
Deze aanvraag is niet geschikt voor een zzpconstructie vanwege de bepalingen in de wet DBA. U verklaart hierbij dat de aangeboden kandidaat geen zzp'er is.