Sportcoach

Willibrordplein 1, 5131 AV Alphen, Nederland

Sluit over 7 dagen
52 5 Noord-Brabant

Begindatum:

1 sept 2025

Einddatum:

31 jul 2026

Uren per week:

5

Publicatiedatum:

20 aug 2025

Omschrijving

Ben jij een enthousiaste sportieveling met een passie voor het verbinden van mensen en het stimuleren van een actieve leefstijl? Wil jij bijdragen aan een fittere en gezondere samenleving? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Als sportcoach speel jij een belangrijke rol in het sport- en beweegaanbod binnen de gemeente. Jij brengt inwoners in beweging en creëert samenwerkingen om sport toegankelijk te maken voor iedereen.

Jouw taken:

  • Verbindingen leggen tussen sportaanbieders in de gemeente;

  • Sport- en beweeglessen geven bij seniorenverenigingen;

  • Vormgeven van een beweegprogramma binnen een leefstijlprogramma;

  • Een structureel en passend sportaanbod organiseren voor alle inwoners;

  • Bewegen in de openbare ruimte stimuleren;

  • Sportactiviteiten aanbieden bij de BSO;

  • Verenigingen ondersteunen en versterken.

Kandidaat omschrijving

  • Je hebt affiniteit met sport, bewegen en een gezonde leefstijl;

  • Je bent sociaal, energiek en weet mensen te motiveren;

  • Je kunt goed samenwerken en initiatieven opzetten;

  • Je hebt een relevante opleiding op het gebied van sport en bewegen.

Eisen

  • Je hebt een relevante opleiding op het gebied van sport en bewegen;

  • Je hebt affiniteit met sport, bewegen en een gezonde leefstijl;

Wensen en competenties

Wensen

  • Kandidaat beschikt over 1 of meer referenties;
    1p

  • Kandidaat heeft recente werkervaring in een vergelijkbare functie. Dit moet blijken uit de CV.

    • Minder dan 3 jaar werkervaring (1 Punten)

    • 3 jaar werkervaring (2 Punten)

    • 4 jaar werkervaring (3 Punten)

    • 5 jaar werkervaring (4 Punten)

    • Meer dan 5 jaar werkervaring (5 Punten)

  • Kandidaat heeft ervaring met werken met (benoem systeem/applicatie/programma). Dit moet blijken uit het CV;
    2p

  • Is kandidaat in staat op de in de aanvraag genoemde startdatum te starten met de opdracht?;
    5p

  • Is kandidaat/bent u beschikbaar voor het aantal uren per week zoals in de aanvraag is aangegeven?;
    5p

  • Kandidaat beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Dit wordt getoetst in een persoonlijk gesprek.

    • Voldoet volledig aan de genoemde competentie (6 Punten)

    • Voldoet enigszins aan de genoemde competentie (3 Punten)

    • Voldoet helemaal niet aan de genoemde competentie (0 Punten)

  • Kandidaat beschikt over politieke en bestuurlijke sensitiviteit. Dit moet blijken uit het gesprek.

    • Uitstekend (3 Punten)

    • Goed (2 Punten)

    • Matig (0 Punten)

  • Kandidaat is resultaatgericht. Dit wordt getoetst in een persoonlijk gesprek.

    • Voldoet volledig aan de genoemde competentie (6 Punten)

    • Voldoet enigszins aan de genoemde competentie (3 Punten)

    • Voldoet helemaal niet aan de genoemde competentie (0 Punten)

  • Kandidaat kan zowel zelfstandig als in teamverband werken. Dit kan worden getoetst in een persoonlijk gesprek.

    • Voldoet volledig aan de genoemde competentie (6 Punten)

    • Voldoet enigszins aan de genoemde competentie (3 Punten)

    • Voldoet helemaal niet aan de genoemde competentie (0 Punten)

  • Prijsscore ( laagste tarief / aangeboden tarief ) * maximale prijsscore
    20p

Competenties

  • Je bent sociaal, energiek en weet mensen te motiveren;

  • Je kunt goed samenwerken en initiatieven opzetten.

Organisatie en team

De ABG-organisatie is de ambtelijke organisatie van de gemeenten Alphen-Chaam, Baarle-Nassau en Gilze en Rijen. Samen met de drie gemeentebesturen zorgen wij ervoor dat de producten en diensten zijn afgestemd op de lokale behoeften van inwoners, bedrijven en belangenverenigingen.

Kijk voor meer informatie over de ABG-organisatie op www.abg.nl.

Gespreksinformatie

Niet bekend

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1

Overig

  • In verband met de wet Deregulering Beoordeling Arbeidsrelaties (DBA) kan, vanwege de aard van de opdracht, deze opdracht niet ingevuld worden door een ZZP’er. Geïnteresseerde ZZP’ers kunnen zich uitsluitend in loondienst laten detacheren via een bureau. Doorleenconstructies (met een modelovereenkomst) zijn daarbij niet toegestaan.

  • Om bij de gemeente te komen werken, stellen wij een verklaring omtrent gedrag verplicht. Met uw inschrijving verklaart u zo spoedig mogelijk na gunning van de opdracht een nieuwe VOG (van de door u voorgestelde kandidaat) te uploaden in het digitaal dossier van de kandidaat. Het betreft een VOG met screeningsprofiel 11, 12, 13.

  • Wij vragen u om de ‘Verklaring detachering in loondienst’ toe te voegen aan de dossierdocumenten in de aanbieding van uw kandidaat. U verklaart hierbij dat u dit document naar waarheid invult en voorziet van een handtekening door een rechtsgeldig bevoegde ondertekenaar. Dit document is onderdeel van de aanbesteding.

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Susan Peschier via 06 43 36 34 42 / susan.peschier@kbenp.nl.
Help
Contact
Help
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contact pagina.
Opdracht Adviseur Susan Peschier
Susan Peschier
Opdracht Adviseur