Logo van UMC Utrecht
Logo van UMC Utrecht

Operatieassistent

UMC Utrecht

Heidelberglaan 100, 3584 CX Utrecht, Nederland

Sluit over 9 dagen

Begindatum:

1 jan 2026

Einddatum:

31 dec 2026

Uren per week:

24 - 36

Publicatiedatum:

18 dec 2025
Opdracht tarief Geen maximumOpdracht uren 24 - 36
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil jij ook deze opdracht direct via ons uitvoeren?
Dit is mogelijk! Wij bieden je een projectovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst bij Opdracht Overheid kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

Dit ga je doen

Als operatieassistent in het Wilhelmina Kinderziekenhuis (WKZ) ga je aan de slag op een van de grootste OK-complexen voor kinderen in Europa. Samen werken we hier iedere minuut van de dag aan de hoogste kwaliteit zorg voor een bijzondere patiëntengroep: van de allerkleinsten tot jongvolwassenen. Werken als operatieassistent in het WKZ is uitdagend en gevarieerd. En daar nemen we jou graag in mee.

Dit is waarom jij op de OK in het WKZ wil werken:

  • Elk kind is uniek, geen operatie is het hetzelfde en iedere dag is anders. Dat maakt ons, en straks misschien ook jouw werk, interessant en waardevol.

  • Het WKZ heeft een eigen gebouw. Je werkt dus in een academische setting met de sfeer van een kleinschalig ziekenhuis.

  • Als operatieassistent kun je jezelf bij ons specialiseren, maar ook algemeen aan de slag en bij verschillende soorten operaties staan. Je krijgt allerlei mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen.

  • In het WKZ opereren we ook kinderen uit het Prinses Máxima Centrum, het specialistische centrum voor kinderoncologie. Deze samenwerking biedt jou de unieke mogelijkheid om ervaring op te doen met kinderoncologie.

  • Je wordt onderdeel van een hecht van bevlogen en loyale collega's.

Natuurlijk hoef je niet alles meteen te kunnen. Je wordt door jouw collega-operatieassistenten eerst goed en volledig ingewerkt. Jouw inwerktraject is altijd maatwerk. Daar zorgen wij voor.

Randy is operatieassistent in het WKZ en vertelt: "In het WKZ zijn de lijnen kort en je komt terecht in een fijn team waarop je kunt terugvallen. We kunnen bij elkaar terecht en ingrijpende gebeurtenissen bij elkaar kwijt. In mijn ogen echt hoe een team hoort te zijn."

Eisen

  • De aangeboden kandidaat is geen ZZP'er maar betreft alleen een Detachant of een uitzendkracht.
  • Je hebt jouw CZO- diploma Operatieassistent, of HBO-VT/GT behaald of je rondt de opleiding binnenkort af. Een combinatie tussen werken op een verpleegafdeling en de OK behoort ook tot de mogelijkheden.

Wensen en competenties

Wensen

  • Je bent geïnteresseerd in de kinderchirurgie.
  • Je bent sterk gericht op samenwerking en het gezamenlijk bereiken van een optimaal resultaat.
  • Je denkt graag mee in verbeteringen en vernieuwingen.
  • Je wilt je ontwikkelen en bent nieuwsgierig naar de technische toepassingen en innovatieve OK's.

Organisatie en team

Hier ga je werken

In het UMC Utrecht zijn er drie OK centra. Twee voor volwassenen op locatie UMC Utrecht en één in het Wilhelmina Kinderziekenhuis. Jij komt te werken op ons OK-complex voor kinderen in het WKZ. Hier hebben we acht operatiekamers, een hartcatheterisatiekamer en 2 hybride OK's, waar een patiënt tijdens de operatie kan worden doorlicht door geïntegreerde en geavanceerde röntgenapparatuur. Op de neonatale intensive care (NICU) vinden operaties plaats om het risico van verplaatsen van neonaten te beperken.

Werken in een kinderziekenhuis is bijzonder, want elk kind is uniek en de operaties zijn stuk voor stuk maatwerk. Kortom, een echte verdiepingsslag voor jou als operatieassistent. Daarbij werk je met de nieuwste medische technieken en innovaties. Je kunt ook zelf bijdragen aan nieuwe ontwikkelingen en jezelf doorontwikkelen binnen bijvoorbeeld andere specialismen. In ons academische ziekenhuis leren en innoveren we continu.

Gespreksinformatie

De beste aanbiedingen worden door de manager uitgenodigd voor een intake. De kandidaten ontvangen hier uiterlijk de dag voor de geplande intake een uitnodiging voor.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 4

Optie tot verlenging: Niets over bekend.

Hybride: Geen verdere informatie

Aantal professionals of FTE: 4 personen

CV eisen

Onder een CV verstaan wij een overzicht van de werkervaring van de kandidaat. Dit in het Nederlands opgesteld en in Word of PDF-formaat van maximaal 5 pagina's A4.

In het CV dient te allen tijde een vermelding van de functienaam, start- en einddatum van de werkzaamheden en aantal gewerkte uren per week te zijn vermeld.

Engels CV verplicht: Nee

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Susan Peschier via susan.peschier@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Opdracht Adviseur Susan Peschier
Susan Peschier
Opdracht Adviseur
Bereikbaar van 9:00 tot 17:00
Werkdagen: ma, di, wo, do, vr