Deze opdracht is recent binnengekomen en wordt zo snel mogelijk bijgewerkt. Neem alvast contact op met onze adviseur voor meer informatie over de opdracht.
Logo van Nederlandse Spoorwegen (NS)
Logo van Nederlandse Spoorwegen (NS)

Fullstack Developer

Laan van Puntenburg 100, 3511 ER Utrecht, Nederland

Sluit over 6 dagen

Begindatum:

5 jan 2026

Einddatum:

4 jan 2027

Uren per week:

36

Publicatiedatum:

25 nov 2025
Opdracht tarief 100Opdracht uren 36
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil jij ook deze opdracht direct via ons uitvoeren?
Dit is mogelijk! Wij bieden je een projectovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst bij Opdracht Overheid kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

Je werkt aan een applicatie, KnoT, die binnen de logistieke plankolom snel inzicht moet gaan bieden in de maakbaarheid van de logistieke puzzels op de rangeer- en opstelterreinen (de Knoop). Dit zogenaamde knoopplan willen we zo laat mogelijk in de tijd pas maken. KnoT biedt ondersteuning om in de fase voorafgaand aan de knoopplanning inzicht krijgen in de maakbaarheid van de knooppuzzel en inzichtelijk te krijgen welke capaciteit van rangeermachinisten we nodig zullen hebben voor het knoopplan. Zonder dat inzicht zijn we niet in staat om kort voor de uitvoering pas een knoopplan te maken en zijn we als NS minder wendbaar bij het inspelen op de behoefte van de klant.

Je bent onderdeel van het agile ontwikkelteam en je schakelt regelmatig met eindgebruikers: dat zijn de knoopanalisten die in hetzelfde cluster werken als jij. Je ontwikkelt mee aan GUIs en visualisaties die analisten in staat stellen hun analyses te beoordelen en je ontwikkelt de engine die geautomatiseerd toetsen uitvoert.

Werkzaamheden/Verantwoordelijkheden:

  • Het vertalen van use cases, user stories en non-functional requirements naar een implementatie.
  • Oplossen van problemen, beheren, door-ontwikkelen en continu verbeteren van de software. Dat doe je in nauwe samenwerking met jouw ontwikkelteam.
  • Het bewaken en verbeteren van de softwarekwaliteit door testautomatisering.
  • Het uitvoeren van reviews op software en specificaties.
  • Nauw samenwerken in jouw ontwikkelteam, op de Scrum- en Agile manier.

Eisen

  • HBO/WO werk- en denkniveau of diploma in een betarichting, bijvoorbeeld Informatica of een technische opleiding.
  • Je hebt aantoonbaar minimaal 5 jaar werkervaring opgedaan met React en Next.JS
  • Je hebt kennis van Python en bij voorkeur ook ervaring
  • Ervaring met het ontwikkelen van REST API`s (met behulp van FastAPI).
  • Ervaring met containers (docker)
  • Ervaring met DevOps

Wensen en competenties

Wensen

  • Kennis en ervaring met Azure is een pre.
  • Kennis van Relationele databases (ervaring met PostgreSQL is een pre).

Competenties

  • Een Agile en DevOps mindset.
  • Teamspirit. Met jouw flexibiliteit en vermogen om multidisciplinair samen te werken versterk je jouw team.
  • Verantwoordelijkheidsgevoel. Jouw werk heeft namelijk impact op al het Nederlandse treinverkeer.

Organisatie en team

Het cluster Knoop & Service is een van de zeven clusters binnen het resultaat gebied (RG)5: Ontwikkelen, plannen, bijsturen en verzorgen treindienst. Binnen dit cluster ontwikkelen we processen, inzichten en ondersteunende IT voor de logistieke puzzels op de rangeer- en opstelterreinen (de Knoop). Samen zorgen we ervoor dat alle 750 treinen s nachts kunnen worden opgesteld en s ochtends op de juiste plaats en tijd klaarstaan voor de reiziger: schoongemaakt, nagekeken, en technisch onderhouden. We richten ons hoofdzakelijk op alle ICT die nodig is om onze opstelterreinen optimaal te benutten, van planning- tot bijsturingsapplicaties. Team KnoT is onderdeel van dit cluster en werkt aan een applicatie die ervoor zorgt dat de activiteiten op de Knoop optimaal aansluiten op de dienstregeling van NS.

Het team is ook onderdeel van een keten in het applicatielandschap van NS. Dit betekent dat je veel zult afstemmen met andere teams binnen de keten om ervoor te zorgen dat alles werkt zoals nodig. Uiteraard heb je ook veel contact met gebruikers. Binnen het team wordt op de Agile-Scrum manier gewerkt. Dit betekent dat in het werk dat wordt uitgevoerd de klantwaarde centraal staat. Samen met je team heb je als doel om zelf-organiserend en multifunctioneel te zijn.

Gespreksinformatie

Startdatum: 5-01-2026
Einddatum: 4-01-2027
Locatie: Utrecht
Uiterlijk aanbieden: 01-12-2025 om 13:00 uur
Selectiegesprekken: op 08-12-2025

Overige informatie

Benodigd aantal professionals:

Werken bij NS betekent dat jij het verschil kunt maken in de wereld van duurzame mobiliteit. Jij helpt mee om Nederland bereikbaar te houden, voor iedereen. Bij NS krijg je veel vrijheid. We beloven je dat geen dag hetzelfde is. De kernwaarden van NS zijn open en betrouwbaar. Wij gaan voor resultaat en willen vooruit.

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Sybren Hindriks via sybren.hindriks@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Opdracht Adviseur Sybren Hindriks
Sybren Hindriks
Opdracht Adviseur
Bereikbaar van 9:00 tot 17:00
Werkdagen: di, wo, do, vr