Deze opdracht is recent binnengekomen en wordt zo snel mogelijk bijgewerkt. Neem alvast contact op met onze adviseur voor meer informatie over de opdracht.

Scrum Master

Van Asch van Wijckstraat 55, 3811 LP Amersfoort, Nederland

Sluit over 4 dagen
Geen maximum 40 Utrecht

Uren per week:

32 - 40

Publicatiedatum:

12 sept 2025
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil jij ook deze opdracht direct via ons uitvoeren?
Dit is mogelijk! Wij bieden je een projectovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst bij Opdracht Overheid kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

Hallo interim Scrum Master! Wil jij werken in het hart van de energietransitie?32 40 uur | Amersfoort / Hybride | Energiemarkt | Per direct | GEEN ZZP'ersBij EDSN draag jij bij aan de verduurzaming van Nederland. Elke dag. Samen met onze partners in de energiesector. Met jouw digitale skills en verbindende kracht ben jij de onmisbare schakel tussen technologie en energie. Zo bouw jij mee aan een betrouwbare en innovatieve ICT-infrastructuur die nodig is voor een duurzame marktfacilitering. Vandaag en morgen! We hebben flinke ambities en daarom zijn wij op zoek naar jou!

Hallo scrum masterJe gaat aan de slag bij team CODE & NoCo twee van de teams uit de Agile Release Train zaakafhandeling & serviceverlening marktpartijen (ZSM). Team NoCo is 1 juli van start gegaan. Team NoCo richt zich op het proces contractloos. Essentieel voor huishoudens zonder energiecontract na verhuizing. Contractloos is het geautomatiseerde proces om na een verhuizing adressen weer gecontracteerd te krijgen bij een energie leverancier. Het gaat hierbij om honderdduizenden cases per jaar. Team CODE werkt aan een platform dat de centrale ondersteuning diefstal energie faciliteert. Netbeheerders kunnen hier dossier vorming betreft diefstal energie opbouwen. De grote netbeheerders zijn al ingestapt. De komende periode zullen we doorwerken aan de doorontwikkeling van het platform en nieuwe features. Dit team bestaat al drie jaar. Wij zijn per direct opzoek naar een geschikte scrum master die aan de slag wil gaan met deze twee leuke teams. Beide teams kennen hun uitdagingen, waar wij je graag meer over vertellen.

Dit ga je doen:

Als Scrum Master ben jij de drijvende kracht achter een optimaal functionerend DevOps team. Jij zorgt ervoor dat het team in staat is om waarde te leveren en continu te verbeteren. Daarbij:

  • Werk je nauw samen met de Product Owner, teamleden en stakeholders om duidelijke prioriteiten en doelen te stellen.
  • Breng je jouw kennis en ervaring in Agile, Scrum, DevOps en SAFe in om het team en de organisatie verder te professionaliseren.
  • Identificeert je blokkades en ben je in staat deze weg te nemen.
  • Speel je een actieve rol in de opbouw van het team, inclusief werving en selectie van nieuwe teamleden.
  • Zorg je voor kennisoverdracht en coach je het team in het verbeteren van werkwijzen.
  • Ben je gericht op het neerzetten van het beste team dat duurzaam en effectief kan samenwerken.
  • Het creeren van psychologische veiligheid, zodat het team zich vrij voelt om risicos te nemen en optimaal presteert
  • Stimuleer je een cultuur van continue verbetering binnen het team en de organisatie.
  • Je zet actief data en metrics (zoals Velocity, Lead Time, DORA Metrics) om het proces/workflow continu te verbeteren en het team te helpen hun doelen effectiever te behalen

Eisen

  • Je hebt minimaal 5 jaar ervaring als Scrum Master of een vergelijkbare rol.
  • Sterke communicatie- en leiderschapsvaardigheden: je weet te verbinden, te inspireren en te motiveren.
  • Voor deze organisatie is het belangrijk dat je op professioneel niveau in het Nederlands kan communiceren.

Wensen en competenties

Wensen

    Competenties

      Organisatie en team

      Energie Data Services Nederland (EDSN) is een groeiend bedrijf dat snel stappen zet in de professionalisering van haar organisatie. Van startup naar scale up. EDSN ontwikkelt voor alle regionale en landelijke netbeheerders een betrouwbare en innovatieve ICT-infrastructuur. We specialiseren ons in het verzamelen en bereikbaar maken van gebruiksdata, die andere marktpartijen weer kunnen gebruiken voor het ontwikkelen van nieuwe diensten. Met die datadiensten geven we de energietransitie en daarmee ook de verduurzaming van Nederland ruim baan.

      Gespreksinformatie

      De gesprekken zullen plaatsvinden op vrijdag 19 September of Maandag 22 September

      Overige informatie

      Benodigd aantal professionals: 1

      We werken 2 keer week op kantoor (dinsdag en vrijdag) in Amersfoort en we gebruiken een Slack en/of Teams voor video communicatie, om overdag samen vanuit huis te kunnen werken. Je krijgt een Windows laptop om op te werken. Flexplekken zijn click & work en de warme koffie en complementaire koude frisdrank staat al op je te wachten.

      Meer informatie
      Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Sybren Hindriks via 06 43 53 65 77 / sybren.hindriks@kbenp.nl of met Ernst Schoneveld via 06 29 30 84 22 / ernst.schoneveld@kbenp.nl.
      Help
      Contact
      Help
      Hoe werkt het?
      Veelgestelde vragen
      Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
      Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contact pagina.
      Opdracht Adviseur Sybren Hindriks
      Sybren Hindriks
      Opdracht Adviseur
      Senior Adviseur Ernst Schoneveld
      Ernst Schoneveld
      Senior Adviseur