Homepagina
Homepagina
Logo van Tata Steel
Logo van Tata Steel

Administrateur C -Finance

Wenckebachstraat 1, 1951 JZ Velsen-Noord

Sluit over 10 dagen

Begindatum:

Z.S.M.

Einddatum:

19 apr 2027

Uren per week:

38 - 40

Publicatiedatum:

20 okt 2026
Opdracht tarief 55Opdracht uren 38 - 40
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil je voor de duur van deze opdracht bij ons in dienst komen?
Dat is mogelijk! Wij bieden je een uitzendovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst vanuit ons uitzendbureau Projectversterkers B.V. kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

Voor de afdeling Accounts Payable zijn wij op zoek naar een enthousiaste en proactieve Servicedeskmedewerker Accounts Payable. In deze veelzijdige rol maak je deel uit van een team van finance professionals dat dagelijks werkt aan een professionele, klantgerichte en toekomstbestendige servicedesk.

Je bent het eerste aanspreekpunt voor leveranciers en interne stakeholders met vragen over facturen, betalingen en administratieve processen. Daarnaast ondersteun je bij het beheren van Vendor Master Data, los je afwijkingen binnen standaardprocessen op en draag je actief bij aan de verdere optimalisatie van het Purchase-to-Pay-proces.
Geen dag is hetzelfde. Je schakelt snel tussen uiteenlopende vraagstukken, analyseert knelpunten en denkt actief mee over verbeteringen. Daarbij werk je nauw samen met collega's van Accounts Payable, Inkoop en andere interne afdelingen. Ook neem je regelmatig deel aan verbeter- en veranderprojecten gericht op efficiëntie, standaardisatie en procesoptimalisatie.

Jouw werkzaamheden
  • Beantwoorden van vragen van leveranciers en interne stakeholders over facturen en betalingen.
  • Monitoren en opvolgen van openstaande vragen en administratieve processen.
  • Corrigeren van afwijkingen binnen het Purchase-to-Pay-proces.
  • Uitvoeren van werkzaamheden rondom Vendor Master Data.
  • Opstellen en analyseren van rapportages op basis van beschikbare data.
  • Signaleren van knelpunten en initiëren van verbeteracties.
  • Samenwerken met diverse afdelingen om factuurverwerking optimaal te laten verlopen.
  • Deelnemen aan verbeterprojecten gericht op standaardisatie en procesoptimalisatie.

Eisen

  • Minimaal een afgeronde MBO 4-opleiding, bij voorkeur in een financiële richting.
  • Minimaal 1 jaar ervaring binnen een crediteurenadministratie.
  • Kennis van en ervaring met Accounts Payable-processen en Purchase-to-Pay-processen.
  • Ervaring met SAP FI, SAP MM en Microsoft Office.
  • Uitstekende communicatieve vaardigheden in het Nederlands en een goede beheersing van de Engelse taal.

Wensen en competenties

Competenties
  • Een proactieve, hands-on en resultaatgerichte instelling.
  • Het vermogen om zelfstandig problemen te analyseren en op te lossen.
  • Een sterke persoonlijkheid die stakeholders op een professionele manier kan meenemen in benodigde acties en verbeteringen.
  • Nauwkeurigheid, verantwoordelijkheidsgevoel en een continue verbetermentaliteit.
  • Je bent flexibel en kunt snel schakelen tussen verschillende werkzaamheden.
  • Je blijft rustig en effectief presteren onder tijdsdruk.
  • Je bent klantgericht, professioneel en communicatief sterk.
  • Je neemt initiatief en denkt actief mee over verbeteringen.
  • Je bent standvastig en durft eigenaarschap te nemen.

Organisatie en team

Voor Tata Steel is een administratieve partner op zoek naar een Administrateur C-Finance.

De afdeling
De Servicedesk vertegenwoordigt Accounts Payable richting leveranciers en fungeert als het centrale aanspreekpunt voor zowel externe als interne stakeholders. Het team ondersteunt bij processen rondom facturen, declaraties en goedkeuringsstromen en speelt een belangrijke rol in het continu verbeteren van de dienstverlening.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1
Hybride werken: Nee

Optie tot verlenging: Ja, er is een optie tot verlenging.

Hybride: Hybride werken is mogelijk in overleg.

Overig algemeen:

  • Pre-employmentscreening: Als je mag starten bij de klant, zal er een pre-employmentscreening plaatsvinden.
  • Een gerichte motivatie wordt op prijs gesteld. Verwerk hierin o.a. waarom je aan de slag wil bij Tata Steel en wat je aanspreekt in de functie.
  • VCA-certificaat is niet vereist.
  • Het betreft een fulltime kantoordienst.


Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Susan Peschier via susan.peschier@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Opdracht Adviseur Susan Peschier
Susan Peschier
Opdracht Adviseur
Afwezig
Werkdagen: ma, di, wo, do, vr