Deze opdracht is recent binnengekomen en wordt zo snel mogelijk bijgewerkt. Neem alvast contact op met onze adviseur voor meer informatie over de opdracht.
Logo van Waternet
Logo van Waternet

Kwartiermaker/ Werkvoorbereider Utiliteiten

Korte Ouderkerkerdijk 7, 1096 AC Amsterdam, Nederland

Sluit over 8 dagen

Begindatum:

1 jan 2026

Einddatum:

31 dec 2026

Uren per week:

36

Publicatiedatum:

19 dec 2025
Opdracht tarief 90Opdracht uren 36
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil jij ook deze opdracht direct via ons uitvoeren?
Dit is mogelijk! Wij bieden je een projectovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst bij Opdracht Overheid kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

Binnen het team Utiliteiten van de afdeling Top Techniek zijn wij op zoek naar een Kwartiermaker/Werkvoorbereider voor de inrichting en uitvoering van de werkvoorbereiding op het gebied van utiliteit voor meerdere vestingen van AGV.

Als Kwartiermaker/Werkvoorbereider Utiliteit kom je te werken op onze locatie RWZI West.

Je zal verantwoordelijk zijn voor de inrichting en uitvoering van de werkvoorbereiding op het gebied van utiliteit voor meerdere vestingen van AGV.

Een greep uit jouw werkzaamheden is:
Je bepaalt op basis van de werkopdrachten de benodigde activiteiten, tijd, kwaliteit en middelen. Je vraagt offertes aan en houdt hierbij rekening met de lopende contracten en inkoopprocessen. In nauw overleg met de resultaatmanager, primaire sector en derden beoordeel, organiseer en plan jij het werk naar de uitvoering. Hierbij staat een veilige uitvoering altijd voorop. Daar waar nodig pas je procedures aan naar de situatie die ontstaat na de ontvlechting van Waternet.
Je zal in het begin meegenomen worden door een van onze werkvoorbereiders die jou wegwijs zal gaan maken in onze processen en systemen. Zodra jij alles onder de knie hebt zal jij in overleg met je leidinggevende ook een aantal dagen thuis kunnen werken (50/50). Doordat de afdeling techniek de werkvoorbereiders uiteindelijk multidisciplinaire wil gaan inzetten zal het een mogelijkheid gaan zijn dat je op den duur ook voor andere AGV-locaties kan komen te werken. RWZI West blijft wel je standplaats.

Eisen

  • Je hebt een afgeronde mbo-diploma 4 richting Elektrotechniek
  • Je hebt 3-5 jaar ervaring in de praktijk op het gebied van werkvoorbereiding in het vakgebied met e.v.t. aanvullende opleidingen
  • Je hebt een VCA-diploma of bent bereid dit te halen
  • Rijbewijs B
  • Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift

Wensen en competenties

Wensen
  • Kennis en ervaring met Maximo (40p)
  • Kennis van inzicht in afvalwaterzuivering processen (20p)
  • Kennis van werkvergunningen (40p)
Competenties
  • Je bent flexibel en vindt het geen probleem om op verschillende locaties te werken
  • Jij bent een resultaat- en oplossingsgerichte Werkvoorbereider met uitstekende communicatieve vaardigheden waarmee jij gevraagd en ongevraagd je advies goed kan overbrengen.
  • Uiteraard ben jij zeer goed in het organiseren van je werk en ben je in de uitvoering hiervan kosten- en klantgericht

Organisatie en team

Utiliteiten is één van de vakteams binnen de afdeling Techniek. Deze afdeling heeft daarnaast de vakteams Elektrotechniek, Werktuigbouw, Bouw- en Civiel Technisch, en Onderhoudsmanagement. Een grote diversiteit aan disciplines die het onderhoud in samenhang moeten doen.
Jouw collega's van Utiliteiten werken vanuit de vestiging RWZI West op alle locaties van AGV zoals bij voorbeeld: Amsterdam West, Mijdrecht, Horstermeer.
Binnen Techniek gaan wij naast de storingen steeds meer over naar blokonderhoud. Hierbij bestaat de mogelijkheid dat je met de andere disciplines gaat samenwerken. Hoe leuk kan dat zijn? Wisselende locaties en wisselende collega's, van oud en jong, ervaren en groen. Natuurlijk duurt het even voordat je iedereen kent maar naast het werk zelf, "zagen wij in de zomermaanden jaarlijks het jaar door" met een BBQ en hebben wij met de vakteams ons jaarlijkse uitje.
Ook bij ons geldt "het kan elke dag feest zijn maar dan moet je wel zelf de slingers ophangen".

Binnen Waternet en onze afdeling spelen heel veel ontwikkelingen. Sleutelen blijft de basis maar omdat de mensen de “key” zijn, worden steeds meer collega's betrokken om input te leveren bij tal van nieuwe ontwikkelingen zoals blokonderhoud, het optimaliseren van het (ver)nieuwde onderhoudsbeheersysteem (Maximo) en de weg naar conditie gestuurd onderhoud.
Samen zullen wij al deze uitdagingen moeten realiseren en ook jij kan hier een rol in spelen.

Gespreksinformatie

Er worden 3 kandidaten uitgenodigd voor een matchgesprek. Het matchgesprek wordt gehouden op basis van de aangeleverde gegevens en competenties van de kandidaat (CV) in combinatie met de behoefte uit deze aanvraag. De data voor het matchgesprek zijn nog niet bekend.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals:

Optie tot verlenging: JA. Er is bij detachering een maximale inhuurperiode van 48 maanden óf een opdrachtwaarde van maximaal €500.000,-

Hybride: Zodra jij alles onder de knie hebt zal jij in overleg met je leidinggevende ook een aantal dagen thuis kunnen werken (50/50).

Aantal professionals of FTE: 1 FTE

Overig algemeen: LET OP:

  • Deze functie is niet geschikt voor een zzp'er of zzp via intermediair
  • Waternet hanteert de WNT-norm.
  • Waternet hanteert een maximum van €135,- per uur, dit is algemeen Waternet beleid (het maximaal uurtarief voor deze uitvraag vindt u op pagina 1).
  • Waternet heeft voor inhuuropdrachten bij de afdelingen Projecten een broker raamovereenkomst afgesloten. Inhuuropdrachten kunnen na 1 januari 2026 alleen via deze raamovereenkomst worden aangegaan of verlengd.
  • Na de maximale inhuurperiode, zoals beschreven op pagina 1, dient er een minimale onderbreking van 6 maanden te zijn, voor er opnieuw werkzaamheden voor Waternet uitgevoerd mogen worden.
  • De totale opdrachtwaarde, inclusief verlengingen, is €500.000,-
  • Het is mogelijk meerdere offertes aan te leveren, maximaal 5 per leverancier.

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Susan Peschier via susan.peschier@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Opdracht Adviseur Susan Peschier
Susan Peschier
Opdracht Adviseur
Afwezig
Werkdagen: ma, di, wo, do, vr