Bekijk de opdracht ook op opdrachtinformatiemanagement.nl voor aanvullende ondersteuning binnen het vakgebied Informatiemanagement.
Logo van Politie
Logo van Politie

Senior Informatieanalist

Kaap Hoorndreef 3, 3563 AR Utrecht

Sluit over 3 dagen

Begindatum:

17 dec 2026

Einddatum:

17 dec 2027

Uren per week:

36

Publicatiedatum:

28 sept 2026
Opdracht tarief 111Opdracht uren 36
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil je voor de duur van deze opdracht bij ons in dienst komen?
Dat is mogelijk! Wij bieden je een uitzendovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst vanuit ons uitzendbureau Projectversterkers B.V. kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

Je zal landen bij BVI BV en in een periode van twee jaar analistenwerk uitvoeren ten behoeve van samenwerking met MIB. Er liggen diverse wensen die op korte termijn gerealiseerd moeten worden. Het team heeft de afgelopen jaren ingeleverd qua capaciteit en staat op minimale bezetting.

De ideale professional luistert goed, stelt de juiste vragen en kan snel schakelen. Ervaring binnen een politiek sensitieve organisatie is vereist. Je werkt aan bestaande dossiers, levert een bijdrage aan de modernisering van systemen en het verhogen van datavolwassenheid, denkt mee in oplossingen en begrijpt de effecten van beslissingen op digitale optimalisatie.

Werkzaamheden

  • Opstellen en beheren van financiële rapportages voor het management.
  • Bijdragen aan kaderbrief doelstellingen.
  • Werken binnen data- en BI-omgevingen met Cognos, Datawarehouse, ETL, UML en SQL.
  • Documenteren en samenwerken in Confluence, inclusief datamodellering.
  • Werken volgens Agile/Scrum-methodiek in sprints.

Eisen

  • Ervaring als Informatieanalist met Cognos.
  • Kennis van Datawarehouse, ETL, UML en SQL.
  • Ervaring met Confluence en Datamodellering.
  • Minimaal vijf jaar recente relevante werkervaring.
  • Ervaring met Agile/Scrum en werken in sprints.
  • Ervaring binnen een politiek sensitieve organisatie.

Wensen en competenties

Wensen

  • Ervaring binnen de Politie is een pre.
  • Ervaring met SAP is een pre.

Competenties

  • Communicatief sterk.
  • Politiek-sensitief.
  • Samenwerken.
  • Communicatieve vaardigheden.
  • Flexibiliteit.

Organisatie en team

Je zal landen bij BVI BV en in een periode van twee jaar analistenwerk uitvoeren ten behoeve van samenwerking met MIB. Er liggen diverse wensen die op korte termijn gerealiseerd moeten worden. Het team heeft de afgelopen jaren ingeleverd qua capaciteit en staat op minimale bezetting.

Gespreksinformatie

De procedure bestaat uit een gesprek met de administratieve partner, gevolgd door een ontmoetingsgesprek met de politie.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1
Hybride werken: Nee

Optie tot verlenging: Niets over bekend.

Hybride: Er is een verplichte kantoordag op maandag en vaak ook op woensdag in Utrecht. De overige dagen kan je deels thuiswerken en deels op kantoor.

Overig algemeen:

  • Een screening is een verplicht onderdeel van de sollicitatieprocedure, de duur van de screening kan variëren. Houd er rekening mee dat de screening zich, indien noodzakelijk, mede kan uitstrekken tot je directe omgeving, zoals familie, vrienden en kennissen.
  • Het afgeven van meerdere geldige referenties is een verplicht onderdeel van de selectieprocedure.
  • In je cv moet duidelijk vermeld staan wie jouw werkgever is, niet alleen de opdrachtgever.


Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Sybren Hindriks via sybren.hindriks@kbenp.nl of met Ernst Schoneveld via ernst.schoneveld@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Opdracht Adviseur Sybren Hindriks
Sybren Hindriks
Opdracht Adviseur
Afwezig
Werkdagen: di, wo, do, vr
Senior Adviseur Ernst Schoneveld
Ernst Schoneveld
Senior Adviseur
Afwezig
Werkdagen: ma, di, do, vr