Bekijk de opdracht ook op opdrachtinformatiemanagement.nl voor aanvullende ondersteuning binnen het vakgebied Informatiemanagement.
Logo van Politie
Logo van Politie

Netapp Administrator Storage (2FTE)

Dorpsstraat 28, 3941 JM Doorn

Sluit over 4 dagen

Begindatum:

17 sept 2026

Einddatum:

17 sept 2026

Uren per week:

36

Publicatiedatum:

17 sept 2026
Opdracht tarief 113Opdracht uren 36
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil je voor de duur van deze opdracht bij ons in dienst komen?
Dat is mogelijk! Wij bieden je een uitzendovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst vanuit ons uitzendbureau Projectversterkers B.V. kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

Samen met je collega's van de productielijn Platformen beheer je de apparatuur en systemen waarop de data staat die de duizenden politiemedewerkers tijdens hun werk gebruiken. In onze datacenters werken we met enterprise-oplossingen van diverse leveranciers zoals VMware (team Virtualisatie), HPE, Broadcom, NetApp (team Storage), Dell/EMC en Commvault (team Backup & Recovery).

Wij zijn continu bezig om onze dienstverlening te verbeteren. Hardware moet altijd beschikbaar zijn en voldoen aan de laatste veiligheidseisen. Een belangrijk onderdeel van onze storage-oplossingen is NetApp. Deze omgeving wordt primair ingezet voor file-based storage (SMB en NFS). Een oplossing die voor jou geen geheimen kent. Samen met andere experts beheer je deze omgeving en werk je aan de verdere ontwikkeling ervan.

Daarnaast denk je mee over onderwerpen zoals het toepassen van dynamische rekencapaciteit, het verwerken van grote hoeveelheden data afkomstig van duizenden camera's en miljoenen foto's, en het continu verbeteren van ons securityniveau. Je draagt daarmee direct bij aan het politiewerk in Nederland.

Werkzaamheden

Operation

  • Monitoring van systemen en uitvoeren van health checks, analyses en verbeteringen.
  • Coördineren van incidenten, uitvoeren van problem- en performance-analyses en implementeren van oplossingen.
  • Uitwerken en uitvoeren van standaard- en maatwerkchanges op basis van capaciteit, lifecycle- of hardeningvraagstukken, uitgevoerd volgens ITIL binnen een Scrum/Agile-werkwijze.
  • Het voortouw nemen bij nieuwe initiatieven.
  • Reactief beheer.

Development

  • Het voortouw nemen in grotere trajecten rondom lifecycle management, capaciteitsuitbreidingen en vernieuwingstrajecten van roadmap tot oplevering.
  • Automatiseren van operationele taken middels scripting.
  • Verbeteringen voorstellen, uitwerken en implementeren.
  • Risico's op het gebied van security inventariseren en beheersen in samenwerking met de Security Officer.
  • Samenwerken met andere afdelingen.
  • Het voortouw nemen bij ondersteuningstrajecten.

Eisen

  • Je hebt een diploma op hbo-niveau (bachelor) of je bent daaraan gelijkgesteld via EVC. Of je hebt minimaal twee jaar aantoonbare ervaring op het gevraagde werk- en denkniveau. Dit moet je aantonen met je cv, aangevuld met een officiële functiebeschrijving, vacaturetekst of ander document waarin het gevraagde werk- en denkniveau duidelijk staat vermeld.
  • Je hebt een hbo-diploma, bij voorkeur in de richting van ICT.
  • Je hebt gedegen ICT-kennis met een sterke focus op NetApp Storage (ONTAP).
  • Je hebt algemene kennis van back-up, operating systems, netwerken en automation/scripting.
  • Je hebt ruime werkervaring binnen het vakgebied.
  • Je hebt het vermogen om als verbindende factor tussen verschillende disciplines te functioneren.
  • Je hebt ervaring in het organiseren van samenwerking met andere afdelingen wanneer dat nodig is.

Wensen en competenties

Wensen

  • Je hebt een NetApp NCDA- of NCIE-certificering (ervaring is belangrijker).
  • Je hebt kennis van Spectra BlackPearl.
  • Je beschikt bij voorkeur over minimaal één van de volgende certificeringen: Brocade SAN Administrator, HPE Primera / Alletra of Commvault Professional Foundation.

Competenties

  • Je beschikt over doorzettingsvermogen en blijft zoeken naar oplossingen.
  • Je vindt je weg in complexe omgevingen, coacht collega's en draagt kennis over.
  • Je hebt een helikopterview, werkt gestructureerd en systematisch, en beschikt over goede communicatieve vaardigheden.
  • Je bent flexibel en neemt deel aan bereikbaarheidsdiensten (ongeveer eens per vijf weken).
  • Agile werken en ervaring met Scrum zijn voor jou vanzelfsprekend. Je weet mensen te enthousiasmeren, neemt initiatief en trekt de kar.

Organisatie en team

Je werkt vanuit ons kantoor in Driebergen en maakt deel uit van het cluster Platformen. Binnen het Hosting Team beheer je de basisplatformen en de bijbehorende infrastructuur. Het team bestaat uit ongeveer zes enthousiaste en deskundige collega's en werkt volgens Agile-principes.

De platformen vormen de stabiele basis waarop alle politiemedewerkers in Nederland vertrouwen. Eventuele verstoringen kunnen grote gevolgen hebben. Daarom zorg jij ervoor dat problemen snel worden opgelost en de dienstverlening optimaal blijft functioneren.

Gespreksinformatie

Je beschikbaarheid voor eventuele intakes bij de Politie, binnen 5 dagen na sluitingsdatum van de aanvraag, wordt op prijs gesteld.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 2 FTE
Hybride werken: Nee

Optie tot verlenging: Niets over bekend.

Hybride: De werkwijze is hybride, met de donderdagen als vaste kantoordag in Driebergen (minimaal één dag per week). Tijdens de inwerkperiode zal er vaker op kantoor gewerkt worden.

Overig algemeen:

De politie werkt in een veranderende samenleving waarin uiteenlopende perspectieven essentieel zijn voor goed politiewerk. Daarom is diversiteit voor ons van groot belang. Hoe kunnen we jouw kennis en achtergrond hiervoor inzetten?

Voor deze opdracht is een screening type BO+ van toepassing. Voor meer informatie over de screening: Politie selectie - Screening | Kombijdepolitie

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Sybren Hindriks via sybren.hindriks@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Opdracht Adviseur Sybren Hindriks
Sybren Hindriks
Opdracht Adviseur
Afwezig
Werkdagen: di, wo, do, vr