Begindatum:
1 dec 2025Einddatum:
30 nov 2027Publicatiedatum:
27 sept 2025Het Productiehuis van de Dienst ICT vertaalt de gewenste business functionaliteiten in robuuste gecertificeerde ICT-oplossingen. Binnen dit productiehuis werken multidisciplinaire teams van ontwikkelaars, testers, analisten en beheerders continu aan het onderhoud en de doorontwikkeling van nieuwe en bestaande ICT-oplossingen.
Als Test Developer zal je ingezet worden in een multidisciplinair team en werk je intensief samen aan de doorontwikkeling van bestaande informatie- en/of registratiesystemen van de Nationale Politie.
Als Test Developer draag je bij aan het verbeteren van de bestaande registratieve systemen van de Nationale Politie.
In de rol van Test Developer werk je in een multidisciplinair DevOps-team, dat werkt volgens de Agile-werkwijze. Hierbij werk je nauw samen aan het onderhoud en doorontwikkeling van de gewenste functionaliteiten binnen een sprint.
Je zal primair ingezet worden op het maken en aanpassen van geautomatiseerde testen. Daarnaast draag je je kennis uit naar de mede-teamleden.
Als lid van een multidisciplinair team zet je je T-shaped in voor alle onderdelen van de ontwikkelcyclus .
Je bent verantwoordelijk voor:
Leidinggevende taken zijn niet van toepassing
Het Productiehuis van de Dienst ICT vertaalt de gewenste business functionaliteiten in robuuste gecertificeerde ICT-oplossingen. Binnen dit productiehuis werken multidisciplinaire teams van ontwikkelaars, testers, analisten en beheerders continu aan het onderhoud en de doorontwikkeling van nieuwe en bestaande ICT-oplossingen.
Als DevOps teamlid hebt je dagelijks contact met je teamleden, regelmatig met materiedeskundigen en af en toe met het dienstenmanagement.
De teams combineren het thuiswerken deels met werken op het Politiedienstencentrum te Zwolle.
De Externe is inzetbaar vanaf (of indien mogelijk zoveel eerder als de screening akkoord is) 01-12-2025 tot en met 30-11-2027.
De startdatum is onder voorbehoud van een tijdige afronding van het kandidaten onderzoek. Dit kan ook betekenen dat de startdatum van de Opdracht zal moeten worden opgeschoven. Aan de vermelde startdatum in de aanvraag kunnen zodoende geen rechten worden ontleend.
De kandidaat dient voor het verificatiegesprek bewijsmiddelen te kunnen overleggen voor de opleiding en certificeringen. Wanneer blijkt dat de kandidaat niet over de gevraagde competenties beschikt, zal dit leiden tot het terzijde leggen van de bieding.
Voor deze opdracht is een Betrouwbaarheidsonderzoek plus (BO+) van toepassing. Een positief besluit is een vereiste voor het uitvoeren van deze opdracht.
Let op: Piketdienst van toepassing.
Let op: Vanaf 1 november wijzigt het diensteverleningsmodel van de Dienstverlening Aanbestedingssystemen naar de Intermediaire Dienstverleners, het is mogelijk dat deze overeenkomst wordt gemigreerd. Meer informatie volgt.