Purmersteenweg 42, 1441 DM Purmerend, Nederland
Begindatum:
Z.S.M.Einddatum:
-Publicatiedatum:
5 jun 2026Binnen het team Informatiebeheer DIV zorg je er samen met collega’s voor dat het geheugen van de organisatie op orde is én blijft. Je speelt in op maatschappelijke en technologische ontwikkelingen zoals digitalisering, veranderende wetgeving en de groeiende behoefte aan transparantie. Je werkt o.a. mee aan de uitrol van verschillende systemen, de ontwikkeling van kaders en richtlijnen en de implementatie van MS365. Je denkt vanaf de start mee over hoe informatie duurzaam toegankelijk en vindbaar blijft. Affiniteit met digitale werkomgevingen of gerichte kennis en ervaring met MS365 is daarbij een pré. Voor deze opdracht is de gemeente opzoek naar een Medior en Senior Recordmanager DIV aangeleverd door een partij. De Medior Recordmanager voert onderstaande taken uit onder toezicht van en samen met de een Senior recordmanager.
Wat ga je doen?
Gemeente Purmerend is volop in beweging. De laatste jaren zijn we succesvol veranderd naar een energieke organisatie met volop mogelijkheden. Wij werken volgens de “Purmerendse manier”, onze inwoners staan centraal. Dat betekent dat we bij alles wat we doen onszelf de vraag stellen; wat is hiervan de bijdrage aan de inwoners of bedrijven van Purmerend? Het betekent ook dat we denken in kansen en mogelijkheden. Creativiteit, een informele aanpak en in verbinding staan met de omgeving vinden we belangrijk.
Stap 1: Uitnodiging voor een selectiegesprek
De opdrachtgever beoordeelt de offertes van de professionals die door de administratieve partner zijn geselecteerd in onderlinge vergelijking op de volgende criteria:
De professionals die na deze beoordeling het beste scoren op de beoordeelde gunningscriteria worden uitgenodigd voor een selectiegesprek (stap 2 in de beoordeling).
Stap 2: Selectiegesprek
In het selectiegesprek wordt door de opdrachtgever nader getoetst in hoeverre de betreffende professionals voldoen aan het bovengenoemde profiel (met name wordt getoetst op de competenties). Het selectiegesprek wordt gevoerd met minimaal twee vertegenwoordigers van de organisatie. De professionals dienen op elke competentie minimaal een voldoende te scoren. Indien geen van de geselecteerde professionals op alle competenties minimaal een voldoende scoort zal stap één van de beoordeling worden herhaald.
Planning
De fysieke / digitale gesprekken bij de gemeente zijn gepland op een nader te bepalen moment. De professionals die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen zo spoedig mogelijk bericht. Overige professionals ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze aanvraag.
Optie tot verlenging: Mogelijk, maar de exacte details zijn nog niet bekend.
Hybride: Werken kan zowel op locatie als thuis, afhankelijk van wat het werk toelaat.
Overig algemeen:
Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 9/10. Deze functieschaal is (eventueel) verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
CV-eisen
Maximaal 6 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.
Overige informatie