Begindatum:
Z.S.M.Einddatum:
-Publicatiedatum:
25 feb 2026Als consulent bijzondere bijstand ben je verantwoordelijk voor:
Geef in het cv duidelijk aan in hoeverre je aan het bovengenoemde profiel voldoet.
Gemeenten Maasdriel en Zaltbommel hebben sinds 2016 de uitvoeringstaken voor wat betreft de bijzondere bijstand, de inkomensregelingen en de schuldhulpverlening belegd in de Centrumregeling Zorgproducten Bommelerwaard. Voor de uitvoering van de bijzondere bijstand en de inkomensregelingen zoeken we een nieuwe collega die ons team komt versterken.
De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op woensdag 4 maart 2026. De professionals die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op dinsdag 3 maart 2026 bericht. Overige professionals ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.
De opdrachtgever beoordeelt de cv’s van de professionals die door de administratieve partner zijn geselecteerd in onderlinge vergelijking op de volgende criteria.
De professionals die na deze beoordeling het beste scoren op de beoordeelde gunningscriteria worden uitgenodigd voor een selectiegesprek (stap 2 in de beoordeling). De beste professionals worden uitgenodigd voor een gesprek. De overige professionals worden niet uitgenodigd voor een gesprek.
In het selectiegesprek wordt door de opdrachtgever nader getoetst in hoeverre de betreffende professionals voldoen aan het bovengenoemde profiel (met name wordt getoetst op de competenties). Het selectiegesprek wordt gevoerd met minimaal twee vertegenwoordigers van de organisatie. De professionals dienen op elke competentie minimaal een voldoende te scoren. Indien geen van de geselecteerde professionals op alle competenties minimaal een voldoende scoort zal stap drie van de beoordeling worden herhaald.
De opdracht wordt gegund aan de professional die naar het oordeel van de organisatie het beste voldoet aan het bovengenoemde profiel. Alle overige professionals worden geïnformeerd dat de opdracht niet aan hen wordt gegund. Er wordt een opschortende termijn gehanteerd ter behandeling van eventuele bezwaren.
Optie tot verlenging: 1x 3 maanden
Hybride: in overleg
Overig algemeen:
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 8. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
De administratieve partner brengt voor deze opdracht € 1,90 per gewerkt uur in rekening bij de winnende leverancier.
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.
De opdrachtgever zal om een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) vragen. Deze dient voor de start van de opdracht aanwezig te zijn. Indien je personeel ter beschikking stelt, sta je in het handelsregister geregistreerd als bedrijf dat personeel ter beschikking stelt (conform Waadi).