Wat hebben wij jou te bieden?
- Schaal 12 volgens de CAO gemeenten;
- Flexibele werktijden en de mogelijkheid om vanuit huis te werken;
Binnen het cluster Dienstverlening, Veiligheid en Bestuur maak je deel uit van het subteam Financiën & Control. Met deze collega’s werk je dan ook nauw samen. Dit subteam is onderdeel van het team Bestuursadvies en –ondersteuning. Hierin werken o.a. bestuursadviseurs, collegesecretaris en bestuurssecretaresses. De sfeer op de werkvloer is open en informeel. We zoeken elkaar op, maken lol met elkaar, kijken kritisch naar ons werk en helpen elkaar waar nodig. Ondanks soms hectische momenten maken we tijd voor ontspanning, dat vinden we belangrijk en daar hebben we met z’n allen oog voor.
Werken voor Barendrecht
Barendrecht is een prachtige gemeente met bijna 50.000 inwoners en een dynamisch verenigings- en ondernemersklimaat. Onze positie tussen stad en groen voelt soms dorps aan, maar dan wel met stadse kwaliteiten en voorzieningen ‘dicht bij huis’. Met optimale verbindingen via tram, trein, fiets en auto ligt de wereld aan onze voeten. We zijn terecht trots op Barendrecht, daarom werken we hard om nog verdere stappen te maken. Ga jij met ons die uitdagingen aan?
Barendrecht als opdrachtgever
Bij de gemeentelijke organisatie werken 300 bevlogen collega’s die zich dagelijks samen inzetten voor beleid en uitvoering van bijvoorbeeld veiligheid, bestuur, buitenruimte en leefomgeving. In Barendrecht wachten we niet af, we gáán eropaf. We zien de toekomst vol energie tegemoet. We kennen de kwaliteiten van ons werelddorp, we zien alle dynamiek en dat geeft de motivatie om aan te pakken. En door te pakken. In Barendrecht kunnen we snel schakelen en lossen de zaken op. Het liefst met jou. Want als jij graag iets betekent voor onze omgeving, mensen of allebei: dan hebben we jou nodig!Met de gemeenten Albrandswaard en Ridderkerk werken we samen in De BedrijfsvoeringsPartner. Zij ondersteunen ons op het gebied van Finance, HRM en automatisering.