Logo van Enexis
Logo van Enexis

Testcoördinator Zwolle

Marsweg 8, 8013 PD Zwolle, Nederland

Sluit over 5 dagen

Begindatum:

1 apr 2026

Einddatum:

1 jan 2027

Uren per week:

32 - 40

Publicatiedatum:

20 mrt 2026
Opdracht tarief Geen maximumOpdracht uren 32 - 40
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst bij onze organisatie
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Omdat doorleenconstructies binnen deze opdracht niet zijn toegestaan, kunnen wij alleen kandidaten aanbieden die bij onze organisatie in dienst zijn.
Wil je voor de duur van deze opdracht bij ons in dienst komen?
Dat is mogelijk! Wij bieden je een uitzendovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst vanuit ons uitzendbureau Projectversterkers B.V. kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst bij onze organisatie

Omschrijving

Als Testcoordinator voelt de professional zich helemaal thuis in een data center infrastructuur omgeving. Als testcoordinator heeft de professional niet alleen een coordinerende, maar ook een meewerkende rol in het team. De professional is verantwoordelijk voor het organiseren van testsessies en het begeleiden van data center migraties. Dit doet de professional in samenwerking met het team en de leveranciers. De professional stemt alle werkzaamheden af met de product-owner en de projectleider. We verwachten een proactieve en zelfsturende houding waarbij de professional gestructureerd werkt binnen een Agile omgeving.

Waar de professional als Testcoordinator vooral mee bezig is:

  • in kaart brengen van de benodigde testen;
  • opstellen en onderhouden van testplannen, testscenarios en scripts m.b.t. datacenter migraties;
  • maken van testplanningen;
  • coordineren van functionele, technische en acceptatietesten;
  • ontwikkelen van testscripts en de begeleiding van testers;
  • opleveren van testadviesrapporten;
  • afstemmen van testactiviteiten met interne stakeholders en externe partijen;
  • bewaken van de voortgang en rapporteren over testresultaten aan het projectteam;
  • signaleren en oplossen van knelpunten tijdens het testproces.
  • De professional helpt mee in het ontwikkelen en verbeteren van de veiligheid onze OT infrastructuur.
  • De professional helpt mee in het mogelijk maken van de verwachte groei en modernisering van ons OT data center.

Eisen

  • Minimaal een hbo-diploma in (technische) informatica of een vergelijkbare achtergrond.
  • Minimaal 4 jaar ervaring met testcoordinatie van complexe IT-migraties, bij voorkeur binnen datacenters.
  • Kennis van en ervaring met testmethodieken, zoals TMap, ISTQB of vergelijkbaar.
  • Kennis van agile en scrum-methodieken.
  • Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal.

Wensen en competenties

Competenties

  • Samenwerken in multidisciplinaire teams zowel binnen als buiten het team.
  • Sterke communicatieve vaardigheden, overtuigend en verbindend.
  • Proactieve houding, oplossingsgericht en stressbestendig.

Organisatie en team

Afdelingsinformatie

Enexis Netbeheer, onderdeel van Enexis Groep, brengt energie waar mensen licht en warmte nodig hebben. Via een grotendeels onzichtbaar netwerk voorzien we ruim drie miljoen huishoudens en bedrijven in Nederland van elektriciteit en gas. Met state-of-the-art dienstverlening en netwerken leveren we veilig, altijd, overal en betaalbaar en zijn we voorbereid op duurzaam en flexibel tweerichtingsverkeer. Met technische en sociale innovaties zorgen we ervoor dat terug leveren van zelf opgewekte, duurzame energie mogelijk is. En ook dat er altijd genoeg duurzame energie beschikbaar is. Dat doen we met trots, klantvriendelijk en vanuit het bewustzijn dat we maar een aarde hebben, waar we samen zuinig op moeten zijn.

Enexis is als regionale energienetbeheerder actief in Groningen, Overijssel, Drenthe, Brabant en Limburg. Het bedrijfsonderdeel Transport ontwerpt en bouwt hoogspanningsstations. De afdeling Network Performance Management - Operationele Technologie (NPM-OT) zorgt er onder andere voor dat via eigen hardware er gecommuniceerd kan worden met gevoelige assets in het veld. Een prachtig team met veel innovaties en ruimte voor eigen ideeen.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1 professional

Optie tot verlenging: Niets over bekend.

Hybride: Geen verdere informatie.

Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het uurtarief.

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Ernst Schoneveld via ernst.schoneveld@kbenp.nl of met Sybren Hindriks via sybren.hindriks@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Senior Adviseur Ernst Schoneveld
Ernst Schoneveld
Senior Adviseur
Afwezig
Werkdagen: ma, di, do, vr
Opdracht Adviseur Sybren Hindriks
Sybren Hindriks
Opdracht Adviseur
Afwezig
Werkdagen: di, wo, do, vr