Begindatum:
16 mrt 2026Einddatum:
31 dec 2026Publicatiedatum:
23 feb 2026De opdracht:
Jij komt bij ons binnen op een interessant moment. De energietransitie is namelijk in volle gang en dat merk je in elke vezel van onze organisatie. Slim onderhoud, energie terug leveren, aardgasvrij wonen, windparken aansluiten op het elektriciteitsnet; het is slechts een kleine greep uit de ontwikkelingen waar we bij Enexis aan werken. Dat leidt tot allerlei wijzigingen en vernieuwingen in processen en ondersteunende systemen, waar jij waardevolle verbeteringen met betrekking tot de kwaliteit van het product en het software delivery life cycle-proces kunt aanbrengen.
Je bent een ervaren Mendix developer met bewezen expertise in het uitbreiden van bestaande Mendix-oplossingen.
Als Mendix expert kun je business partners kritisch en constructief bevragen, projecten initieren en aansturen en junior developers begeleiden.
Je hebt minimaal 5 jaar ervaring in Mendix en met het doorontwikkelen van bestaande applicaties.
Je hebt een uitzonderlijk probleemoplossend vermogen, sterke analytische vaardigheden en het vermogen om snel complexe concepten te leren en toe te passen.
Je hebt een bewezen trackrecord in het vertalen van business requirements naar softwareoplossingen, het actief ondersteunen van de PO en het leiden van de verduidelijking van stories en requirements voor ontwikkeling.
Je kunt de gehele levenscyclus van Mendix-applicaties verzorgen, van concept tot implementatie en beheer, met een nadruk op aanpasbaarheid en duurzaamheid volgens onze interne aanbevelingen.
Je zorgt voor hoge coderingsstandaarden, best practices en optimale beveiliging en prestaties.
Je hebt ervaring in samenwerking met UX/UI om een uitstekende gebruikerservaring te bieden.
Je hebt kennis van technologieen zoals REST-integraties, testing, performance, security, HTML/CSS en DevOps.
Goede beheersing van de Nederlandse en/of Engels
De teams:
De BVK (beheer en verbeterketen) BVN/HS-MS Ketenondersteuning (Bedrijfsvoeren en Netten / Hoogspanning-Middenspanning), ondersteunt de afdeling EBS (Expertise Bedrijfsvoeren en Stations) op het gebied van ICT oplossingen, procesverbeteringen en de implementatie van deze verbeteringen. In deze afdeling werken we gezamenlijk aan het ontwerpen, bouwen, beheren en besturen van de HS/MS stations, en staan we hierdoor in het midden van de energietransitie.
Binnen Enexis werken wij op basis van het Agile SAFe framework en zijn BVKs verdeeld in clusters met diverse teams.
De BVK BVN/HS-MS Ketenondersteuning is verdeeld in 2 clusters, elk met een eigen focus-gebied. Het cluster BVN richt zich op de ondersteuning van de afdelingen die betrokken zijn bij het beheren en besturen van de stations, en het cluster HS/MS heeft de focus op het ondersteunen van de afdelingen die betrokken zijn bij de Engineering en Realisatie van de stations. Dit omvat nieuwbouw, uitbreiding en revisie van stations waarbij we zowel projecten in eigen beheer uitvoeren, maar ook gebruik maken van grote aannemers die voor ons nieuwe stations bouwen. De beschikbare rol heeft betrekking op dit laatste cluster, bij team Workflow.
Het team Workflow werkt binnen een groot programma waarin we de transitie van SAP R/3 naar SAP S/4 uitvoeren. In het kader van deze transitie moeten er een aantal bestaande apps worden aangepast en gaan we ook nieuwe applicatie functionaliteiten realiseren. Hiervoor maken we voornamelijk gebruik van het Mendix low-code platform, en ondersteunen dit met o.a. SAP interfaces, Flowable voor proces orchestratie en diverse andere oplossingen.
Optie tot verlenging: Niets over bekend.
Hybride: 2 per week op onze locatie in s-Hertogenbosch de Croon. Flexibele werktijden en de mogelijkheid om een deel van de week remote te werken.
Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het uurtarief.