Logo van Enexis
Logo van Enexis

PMO System Operations

Magistratenlaan 116, 5223 MB 's-Hertogenbosch, Nederland

Sluit morgen
om 16:00

Begindatum:

13 apr 2026

Einddatum:

1 aug 2026

Uren per week:

16

Publicatiedatum:

24 mrt 2026
Opdracht tarief Geen maximumOpdracht uren 16
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst bij onze organisatie
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Omdat doorleenconstructies binnen deze opdracht niet zijn toegestaan, kunnen wij alleen kandidaten aanbieden die bij onze organisatie in dienst zijn.
Wil je voor de duur van deze opdracht bij ons in dienst komen?
Dat is mogelijk! Wij bieden je een uitzendovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst vanuit ons uitzendbureau Projectversterkers B.V. kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst bij onze organisatie

Omschrijving

Opdrachtomschrijving

Enexis NPM werkt met System Operations Elektra (SOE) aan een 12weeks ontwerpfase voor het opstellen van architectuur en procesontwerpen. Hiervoor wordt een ontwerporganisatie ingericht met businessproces-experts, data- en AIspecialisten, (proces/functioneel) ontwerpers en architecten. In samenwerking met business consultants, QA en (programma)management wordt toegewerkt naar een uitvoerbare proces- en systeemdoelarchitectuur die in meerdere plateaus kan worden ontwikkeld en waarmee NPM haar toekomstige SO rol kan invullen.

Binnen korte tijd moet de benodigde klant en netprocessen worden uitgewerkt en verdiept met business requirements en benodigde input.

Werkzaamheden

  • Monitoren en bewaken van de voortgang van alle werkstromen binnen het programma, inclusief verzamelen van statusupdates, risico's en afhankelijkheden.
  • Opstellen van periodieke rapportages (voortgang, risico's, financiële stand, planning) ten behoeve van programmamanagement, stakeholders en governanceoverleggen.
  • Signaleren, vastleggen en bewaken van afhankelijkheden tussen werkstromen en escaleren van knelpunten die impact hebben op planning of besluitvorming.
  • Coordineren van organisatorische taken, zoals het plannen en voorbereiden van overleggen, bijhouden van besluiten en acties, en verzorgen van programmabeheer.
  • Ondersteunen van programmamanagement in planning, risico en issuemanagement, besluitvorming en voorbereiding van sessies, reviews en governancemomenten.
  • Ontwerpen van de toekomstige processen (tobe) voor alle 8 SOEprocessen in net- en klant domein. Verdere uitwerking van visie en hoofdontwerp system operations.

Eisen

  • MBO werk- en denkniveau, ervaring als PMO.

Wensen en competenties

Wensen

  • Bij voorkeur heb je ervaring bij een netbeheerder en ervaring in het System Operations domein.

Organisatie en team

Enexis NPM werkt met System Operations Elektra (SOE) aan een 12weeks ontwerpfase voor het opstellen van architectuur en procesontwerpen. Hiervoor wordt een ontwerporganisatie ingericht met businessproces-experts, data- en AIspecialisten, (proces/functioneel) ontwerpers en architecten. In samenwerking met business consultants, QA en (programma)management wordt toegewerkt naar een uitvoerbare proces- en systeemdoelarchitectuur die in meerdere plateaus kan worden ontwikkeld en waarmee NPM haar toekomstige SO rol kan invullen.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1 professional

Optie tot verlenging: Niets over bekend.

Hybride: Thuiswerken in overleg

Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het uurtarief.

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Ernst Schoneveld via ernst.schoneveld@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Senior Adviseur Ernst Schoneveld
Ernst Schoneveld
Senior Adviseur
Afwezig
Werkdagen: ma, di, do, vr