Deze opdracht is recent binnengekomen en wordt zo snel mogelijk bijgewerkt. Neem alvast contact op met onze adviseur voor meer informatie over de opdracht.
Logo van Enexis
Logo van Enexis

Magazijnmedewerker

De Run 4211, 5503 LM Veldhoven, Nederland

Sluit over 7 dagen

Begindatum:

1 mei 2026

Einddatum:

1 mei 2027

Uren per week:

40

Publicatiedatum:

21 apr 2026
Opdracht tarief Geen maximumOpdracht uren 40
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst bij onze organisatie
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Omdat doorleenconstructies binnen deze opdracht niet zijn toegestaan, kunnen wij alleen kandidaten aanbieden die bij onze organisatie in dienst zijn.
Wil je voor de duur van deze opdracht bij ons in dienst komen?
Dat is mogelijk! Wij bieden je een uitzendovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst vanuit ons uitzendbureau Projectversterkers B.V. kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst bij onze organisatie

Omschrijving

Veiligheid eerst! Als Magazijnmedewerker bij Enexis, prioriteren we veilig werken. Met of zonder reachtruck, is de professional de sleutel tot soepele logistiek. Verwerk orders, verzamel artikelen zowel binnen als buiten en zorg voor betrouwbare voorraden.

Enexis heeft veiligheid voorop staan dus het allerbelangrijkste wat de professional gaat doen is veilig werken. Als Magazijnmedewerker is de professional werkzaam in ons distributiecentrum en op het buitenterrein en is bezig met allerlei logistieke taken met of zonder reachtruck of zijlader. Aangezien de te lossen, te picken en te laden producten op het buitenterrein lang en of robuust zijn is het van belang dat de professional weet hoe om te gaan met een grotere last op de lepels van de heftruck of zijlader.

Dit zijn de verantwoordelijkheden:

  • Verwerken uitgaande orders, dit zijn grote en kleine collis
  • Verzamelen van artikelen met behulp van een reachtruck, stapelaar of zijlader (5tonners, 7tonners)
  • Lossen van inkomende zendingen met daarop artikelen die na controle de voorraad in moeten
  • Klaarzetten van orders voor transport
  • Laden van open vrachtwagens met een zijlader/heftruck
  • Verrichten van voorraadtellingen zodat de voorraad betrouwbaar is.
  • Verrichten van bijkomende werkzaamheden
  • Opruimen en schoonhouden van de werkplek

Eisen

  • Gecertificeerd en aantoonbare ervaring met een EPT, hef- en reachtruck (voor de hef-en reachtruck geldt dat het bereid zijn om dit certificaat te halen ook voldoende is)
  • Ervaring met magazijnwerkzaamheden en orderpicken
  • Goede beheersing van de Nederlandse taal
  • Bereid tot het behalen van een zijlader certificaat
  • Het behalen van een VCA Basis (dient binnen 3 maanden te worden behaald) is noodzakelijk voor deze functie.

Wensen en competenties

Wensen

  • Ervaring met SAP/handscanners

Competenties

  • Gedreven
  • Goed kunnen werken in teamverband
  • Lol hebben in je werk
  • Kwaliteits- en klantgericht
  • Flexibel
  • Accuraat
  • Veilig werken in het magazijn

Organisatie en team

Enexis

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 2 personen
Hybride werken: Nee

Optie tot verlenging: Niets over bekend.

Hybride: Geen verdere informatie

Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het uurtarief.

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Susan Peschier via susan.peschier@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Adviseur Susan Peschier
Susan Peschier
Adviseur
Afwezig
Werkdagen: ma, di, wo, do, vr