Deze opdracht is recent binnengekomen en wordt zo snel mogelijk bijgewerkt. Neem alvast contact op met onze adviseur voor meer informatie over de opdracht.

DAS Inhuur van een .NET Developer met Dynamics 365 ervaring

De Nederlandsche Bank N.V.

Rijksstraatweg 334, 2242 AB Wassenaar, Nederland

Sluit over 5 dagen
Geen maximum Zuid-Holland

Uren per week:

32 - 0

Publicatiedatum:

12 sept 2025

Omschrijving

Voor onze interne klant, de divisie Toezicht, zijn wij continue bezig met innovaties en de doorontwikkeling van diensten, die door DNB aangeboden worden aan de onder toezicht staande instellingen. Daarnaast heeft ook DNB te voldoen aan wettelijke verplichtingen ten aanzien van haar kernprocessen. Binnen het team waarin jij gaat werken, ontwikkelen we deze diensten, brengen we deze naar een hoger niveau en zorgen we er voor dat wij onze wettelijke taken kunnen blijven uitvoeren. Daarbij kijken we voortdurend hoe we processen efficiënter en robuuster kunnen maken.

De oplossingen zijn technisch gebaseerd op een portal op basis van o.a. Angular, Azure Functions volledig ontwikkeld in .NET, Azure API-Management en Azure Service Bus. Achterliggende systemen waar de diensten mee communiceren zijn Microsoft Power Platform, Micorsoft Dynamics 365, SharePoint en Azure.

Als ervaren .NET-ontwikkelaar draai je mee in het team en ben je verantwoordelijk voor het realiseren van user stories in de gebruikte tools en het oplossen van incidenten. Je draagt oplossingsrichtingen aan bij verstoringen of beheervragen van de applicatieketen (Angular portal, D365, SharePoint, ADO).

Werkzaamheden:
Van jou wordt verwacht:
  • Je ontwikkelt integraties in .NET op Azure en maakt daarbij o.a. gebruik van Azure Functions, Logic Apps, API Management en de Azure Service bus.
  • integraties zijn met zowel DNB-interne systemen (het Mijn DNB portaal, Dynamics 365, Power Platform en SharePoint).
  • Je ontwikkelt in ADO pipelines met o.a. YAML en Bicep, schrijft unit-tests en maakt automatische integratie-testen.
  • In het team en ben je verantwoordelijk voor het realiseren van user stories in de gebruikte tools en het oplossen van incidenten. Je draagt oplossingsrichtingen aan bij verstoringen of beheervragen van de applicatieketen (Angular portal, Dynamics 365, SharePoint, ADO).
  • Afstemmen van werkzaamheden en integraties met andere teams, met name op het vlak van SharePoint.
  • Ontwikkelen en beheren van functionaliteiten in Dynamics 365.
  • Kennis van API-integraties met SharePoint.
  • Je draagt oplossingsrichtingen aan bij verstoringen of beheervragen van de applicatieketen.

Eisen

  • Minimaal 5 jaar relevante werkervaring als developer in een Microsoft .NET omgeving en C#
  • Minimaal 5 jaar ervaring met het ontwikkelen van API's op Azure in .NET
  • Minimaal 3 jaar relevante werkervaring als developer in een Microsoft Dynamics 365 CE omgeving
  • Minimaal 3 jaar aantoonbare ervaring met het ontwikkelen van toepassingen op Azure
  • Minimaal 2 jaar relevante werkervaring met Azure Devops en GIT
  • Minimaal 5 jaar relevante werkervaring met werken in Agile teams.
  • Academisch of hbo werk- en denkniveau
  • Goede schriftelijke en mondelinge vaardigheden in de Nederlandse taal of Engelse taal.
  • Kandidaat heeft de beschikking over een MS Visual Studio licentie.
  • In bezit van een geldige Microsoft Azure AZ-204 (Developer Associate) certificering.

Wensen en competenties

Wensen
  • Meer dan 3 jaar relevante ervaring met pipelines en infrastructure as code (in Yaml, Bicep).
  • Meer dan 5 jaar ervaring in de financiële sector.
  • Meer dan 3 jaar relevante ervaring met applicatieve integratie van Dynamics 365 met SharePoint.
  • Meer dan 3 jaar relevante ervaring met het bouwen van applicaties in Azure Functions.
  • Minimaal 3 jaar relevante ICT werkervaring in een grote organisatie (>1000 werknemers) of in de financiële sector.
Competenties
  • Resultaatgericht (initiatief tot actie en dit afmaken).
  • Verantwoordelijkheidsgevoel (het team kan op je bouwen).
  • Teamgericht (samenwerken, in teamdoelen kunnen denken en daaraan bijdragen).
  • Leergierig (goede vragen stellen, open staan om nieuwe dingen te leren en uit te proberen).

Organisatie en team

Het team bestaat uit enthousiaste gemotiveerde teamleden en werkt conform Scrum.

De afdeling DIT TR van DNB ondersteunt de interne klant door de klantvraag centraal te stellen en betrouwbare ICT oplossingen te bieden. Kernwoorden die de sfeer binnen afdeling DIT typeren zijn: informeel, collegiaal, resultaatgericht, planmatig en gevoel voor kwaliteit.

Gespreksinformatie

Niet bekend

Overige informatie

Benodigd aantal professionals:
Verlengingsopties: 2 x 12 maanden kunnen verlengen
Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Sybren Hindriks via 06 43 53 65 77 / sybren.hindriks@kbenp.nl.
Help
Contact
Help
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contact pagina.
Opdracht Adviseur Sybren Hindriks
Sybren Hindriks
Opdracht Adviseur