Deze opdracht is recent binnengekomen en wordt zo snel mogelijk bijgewerkt. Neem alvast contact op met onze adviseur voor meer informatie over de opdracht.
Logo van Autoriteit Financiele Markten (AFM)
Logo van Autoriteit Financiele Markten (AFM)

Senior Procesanalist

Vijzelgracht 50, 1017 HS Amsterdam, Nederland

Sluit over 5 dagen

Begindatum:

27 apr 2026

Einddatum:

17 jul 2026

Uren per week:

36

Publicatiedatum:

3 apr 2026
Opdracht tarief 110Opdracht uren 36
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst bij onze organisatie
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Omdat doorleenconstructies binnen deze opdracht niet zijn toegestaan, kunnen wij alleen kandidaten aanbieden die bij onze organisatie in dienst zijn.
Wil je voor de duur van deze opdracht bij ons in dienst komen?
Dat is mogelijk! Wij bieden je een uitzendovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst vanuit ons uitzendbureau Projectversterkers B.V. kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst bij onze organisatie

Omschrijving

De werkstroom Structuren & Systemen bij de afdeling Data, Technologie en Innovatie (DTI) van de AFM bevindt zich in een fase van hoge urgentie en duidelijke deadlines. Plateau 1 moet uiterlijk 1 juli gerealiseerd zijn. Verdere plateaus worden daarna sequentieel uitgewerkt.

In deze context is behoefte aan een Senior Procesanalist & Werkstroomlead die zowel inhoudelijk levert als richting en scherpte aan de werkstroom geeft. De rol vraagt iemand die snel en iteratief werkt, complexe materie eenvoudig maakt en knelpunten tijdig adresseert zonder te verzanden in details.

De omgeving kenmerkt zich door afhankelijkheden met teams als Toezicht, Bedrijfsvoering, Juridische Zaken, Compliance, Interne Audit Dienst en leveranciers, en door tijdsdruk vanwege reorganisatie en veranderopgaven.

De Senior Procesanalist & Werkstroomlead is de inhoudelijke motor achter deze werkstroom. De professional werkt actief mee aan het analyseren, ontwerpen, modelleren en visualiseren van processen, structuren, rollen en systemen. Tegelijkertijd leidt de professional de werkstroom door prioriteiten te stellen, besluitklare voorstellen te formuleren en het team te helpen snelheid te houden.
Het hoofddoel: een volledig en gedragen Plateau 1 opleveren voor 1 juli, als solide basis voor de plateaus erna.

Eisen

  • Minimaal een afgeronde hbo-opleiding
  • Minimaal 5 jaar ervaring met procesmodellering en organisatieontwerp.
  • Minimaal 5 jaar ervaring met harmonisatie van systemen, processen en IT-koppelingen.

Wensen en competenties

Wensen

  • Vermogen om complexe materie snel te vertalen naar werkbare concepten en visuals (procesmodellen, RACIs, organogrammen).
  • Aantoonbare ervaring met veranderopgaven onder tijdsdruk.
  • Hands-on mentaliteit: zelf ontwerpen, tekenen en concretiseren.
  • Sterk conceptueel denkvermogen en besluitgerichtheid.
  • Ervaring met stakeholdermanagement in complexe omgevingen.
  • Energie, tempo en resultaatgerichtheid.

Organisatie en team

Autoriteit Financiele Markten (AFM)

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1

Optie tot verlenging: Er is een optie tot verlenging tot uiterlijk 31 december 2026.

Hybride: Geen verdere informatie

Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het uurtarief.

Overig algemeen: De professional dient te beschikken over basiskennis van privacywetgeving (AVG), verantwoord gebruik van AI (zoals Copilot) en informatie- en databeveiliging, voor zover dit relevant is voor de rol.

Er kan verzocht worden de laatste 2 weken van het jaar geen uren te schrijven.

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Ernst Schoneveld via ernst.schoneveld@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Senior Adviseur Ernst Schoneveld
Ernst Schoneveld
Senior Adviseur
Bereikbaar van 9:00 tot 17:00
Werkdagen: ma, di, do, vr