Begindatum:
10 sept 2026Einddatum:
10 sept 2026Publicatiedatum:
10 sept 2026Binnen Supply Chain in Hoogeveen zijn we continu bezig met het verbeteren van onze logistieke dienstverlening. Vanuit projecten, ontwikkelingen binnen Enexis en signalen vanuit de operatie ontstaan regelmatig veranderingen in processen, werkwijzen, systemen en verantwoordelijkheden. Voor deze veranderingen zoeken wij een Logistiek Engineer die ervoor zorgt dat plannen ook daadwerkelijk werkbaar worden in de praktijk. Iemand die de verbinding zoekt met collega's op de werkvloer, verbeterkansen signaleert en veranderingen helpt implementeren en borgen. Je werkt daarbij nauw samen met collega's binnen Supply Chain, projectteams, opdrachtgevers en externe logistieke partners.
Als Logistiek Engineer ben je betrokken bij uiteenlopende logistieke vraagstukken en verandertrajecten binnen Hoogeveen. Soms komt een vraag vanuit de werkvloer, soms vanuit een project of opdrachtgever binnen de organisatie. Je brengt de impact in kaart, organiseert de juiste afstemming en zorgt ervoor dat veranderingen op een praktische en werkbare manier worden doorgevoerd. Je bent regelmatig aanwezig op de werkvloer, spreekt met collega's over wat goed gaat en wat beter kan en gebruikt deze inzichten om verbeteringen te realiseren. Daarbij bewaak je niet alleen de voortgang, maar zorg je er ook voor dat nieuwe afspraken, processen en verantwoordelijkheden worden geïntegreerd in de dagelijkse uitvoering.
Je houdt je onder andere bezig met:
Wensen:
Competenties:
Voor onze eindklant Enexis is de administratieve partner op zoek naar een Logistiek Engineer.
Jouw collega's binnen Supply Chain Management. Samen zorgen we ervoor dat materialen op het juiste moment beschikbaar zijn voor onze uitvoerende collega's. Je werkt vanuit het logistiek centrum in Hoogeveen en hebt veel contact met collega's op de werkvloer, teammanagers, projectleiders, leveranciers en andere logistieke partners. Juist in die samenwerking ligt de kracht van deze functie: veranderingen vertalen naar een werkbare oplossing waar de organisatie daadwerkelijk mee verder kan.
Datum intakegesprek bij Enexis online of op locatie: N.T.B.
Optie tot verlenging: Ja, duur nog niet bekend
Hybride: Geen verdere informatie
Overig algemeen:
Voor het versturen van reacties graag de volgende informatie meesturen:
Functieschaal: Schaal 15
Type screening: Basis
Bij onboarding zullen er twee referenties worden opgevraagd.
Door te reageren op deze aanvraag verklaart Opdrachtnemer kennis te hebben genomen van en akkoord te gaan met de Algemene Inhuurvoorwaarden of Algemene Inhuurvoorwaarden Zelfstandige Professionals van de administratieve partner en de daarbij bijbehorende Klant Bijlage Enexis.