Begindatum:
31 aug 2026Einddatum:
31 aug 2026Publicatiedatum:
31 aug 2026Enexis brengt energie waar mensen licht en warmte nodig hebben! Enexis Netbeheer, onderdeel van Enexis Groep, voorziet ruim 3 miljoen huishoudens en bedrijven in Nederland van elektriciteit en gas. Je komt bij ons binnen op een interessant moment. De energietransitie is namelijk in volle gang en dat merk je in elke vezel van onze organisatie. Slim onderhoud, energie terug leveren, aardgasvrij wonen, windenergie opwekken en ga zo nog maar even door, we werken er hard aan om het mogelijk te maken. Dat leidt tot allerlei processen waar jij een waardevolle bijdrage aan kunt leveren, om de energietransitie te versnellen.
Je komt in team Sensor te werken. Dit is een team met Data engineers, een Cloud engineer en Mendix ontwikkelaars. We werken in ons (interdisciplinaire) team nauw samen om de applicaties van de juiste data te voorzien en de snelheid hoog te houden. De applicaties waar je aan gaat werken ondersteunen operationele processen en geven inzicht in de performance van onze assets.
Voor team Sensor zoeken we een proactieve enthousiaste teamspeler, die gemakkelijk met anderen communiceert, uitdagingen oppakt en om samen impact te maken voor Enexis. Door jouw leergierige houding kun je snel meedraaien in het team en ben je altijd op de hoogte van de benodigde nieuwe technieken. Team Sensor vormt samen met andere teams de Asset Planning en Performance keten en is verantwoordelijk voor het ontwikkelen van innovatieve dataoplossingen uitgelijnd op Innovatie en Ontwikkeling, Energiesysteem en Omgeving en Asset Management. Dit doen we met veel energie en een gezonde dosis humor.
Het team ontwikkelt verschillende applicaties voor Enexis en werkt aan het data fundament waar andere Enexis teams op voortborduren. De sensor data die wij leveren stelt Enexis in staat om analyses te doen over onze energienetten en waar we het beste en slimste het net kunnen uitbreiden. Dit is de basisinformatie voor onze grootste uitdaging: de energietransitie. Om deze uitdagingen het hoofd te bieden organiseren we het werk in agile teams en pakken we vraagstukken multidisciplinair op. Verantwoordelijkheden zijn zo laag mogelijk in de organisatie belegd en elk team is gezamenlijk verantwoordelijk voor de opdrachten die worden uitgevoerd. We maken optimaal gebruik van de bij medewerkers aanwezige kennis en vaardigheden en bieden verschillende ontwikkelmogelijkheden om deze te vergroten. Door kritisch naar ons eigen werk te kijken, houden we elkaar scherp. Samen willen we écht waarde toevoegen en impact hebben op de energietransitie.
Jouw verantwoordelijkheden:
Met jouw energie kan het
We werken als team ongeveer 2 dagen per week samen op kantoor, het zou fijn zijn als ons nieuw teamlid daarbij aan wil sluiten. In combinatie met de uitdaging die de energietransitie brengt en daarmee de sterke vraag naar het drastisch en op korte termijn verzwaren van het huidige (elektriciteits-)net opereert dit team in een zeer dynamisch en relevant speelveld gefocust op sensor data.
Je zet je schouders eronder met …
Jouw collega's van Team Sensor, een jong en vernieuwend team dat zich kenmerkt met een leuke werksfeer die graag uitdagingen aangaat om impact te maken voor de organisatie. We willen dit team naar een nog hoger niveau tillen waarbij we de kwaliteit van onze productontwikkeling hoog in het vaandel hebben. Er is ruimte om de lead te nemen in de uitdagingen die wij nog ondervinden, maar ook zorgdragen dat we operationeel goed blijven functioneren. We bestaan op dit moment uit 8 personen, waarvan 6 Developers, 1 Product Owner en 1 Scrum Master.
We vinden het belangrijk dat je je bij ons thuis voelt. We zijn allemaal anders en het mooie daarvan is dat we elkaar vanuit die verschillen aanvullen. We hebben elkaars perspectieven en meningen nodig voor een succesvolle energietransitie! Lees hier meer over ons beleid op diversiteit en inclusie.
Optie tot verlenging: Ja, doorgaans met 6 maanden
Hybride: Je werkt 50% vanuit huis en 50% op kantoor, waarbij het team ongeveer 2 dagen per week samen op kantoor werkt.
Overig algemeen:
Let op! Reacties graag versturen via de website, voorzien van de volgende informatie:
Functieschaal: Schaal 15
Type screening: Basis
Geïnteresseerd? We ontvangen graag een CV en de volgende informatie (zonder deze informatie wordt het CV niet in behandeling genomen):
Bij onboarding zullen er twee referenties worden opgevraagd