Begindatum:
Z.S.M.Einddatum:
-Publicatiedatum:
28 mrt 2026Je voert zelfstandig Europese en/of meervoudig onderhandse aanbestedingen uit in samenwerking met interne collega’s en materiedeskundigen.
Je stroomt direct in op lopende Europese en/of meervoudig onderhandse aanbestedingen, die qua onderwerp heel verschillend van aard kunnen zijn. Je kunt denken aan: aanschaf van auto’s tot bouwkundig-onderhoudsdiensten, van hydrologisch onderzoek tot technische materialen.
Je maakt deel uit van het projectteam dat per aanbesteding wordt gevormd. Met input van de projectleider stel je het aanbestedingsdocument op en draag je zorg voor de inkoop technische bijlagen.
Je adviseert over onder andere de aanbestedingsvoorwaarden, de uitsluitingsgronden en geschiktheidseisen en de gunningcriteria.
Je bewaakt de voortgang van de aanbestedingen en bent verantwoordelijk voor de afstemming met het projectteam, beheer, rapportage en archivering van de documenten.
Je bent een proactieve sparringpartner en teamspeler voor de afdeling inkoop en afdelingen binnen het waterschap.
Je voert overleg met collega’s over technische, budgettaire en juridische aspecten en adviseert hierover.
Waterschappers zijn doeners. Met de voeten -soms letterlijk- in de klei. Iedere Zeeuw is dagelijks afhankelijk van ons werk. En onze rol krijgt nog meer impact als je kijkt naar de enorme uitdagingen door klimaatverandering, zoals de zeespiegelstijging en beschikbaarheid van zoetwater. Om Zeeland veilig te houden en het welzijn van haar inwoners te waarborgen, zoeken wij collega’s die mee willen bouwen aan onze prachtige provincie.
Team Inkoop:
Samen met 5 collega’s vorm jij het team Inkoop binnen de afdeling Bedrijfsvoering. Het team adviseert en ondersteunt de organisatie o.a. op het gebied van aanbestedingen, advies, inkooptrajecten en contracten.
Stap 1: Gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op maandag 13 april 2026.
Stap 2: De professionals die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op vrijdag 10 april 2026 bericht. Overige professionals ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.
Optie tot verlenging: Mogelijk maar nog niet bekend
Hybride: Geen verdere informatie.
Overig algemeen:
Voor het uitvoeren van de opdracht is afgifte van een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) een vereiste.
BYOD (bring your own device): voor deze opdracht moet de professional gebruik maken van eigen device.
Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 10. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
De administratieve partner brengt voor deze opdracht geen fee in rekening bij de winnende leverancier.
CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.
Motivatie opgesteld door de professional zelf, toegevoegd als één document achter het cv.
Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: alle dagen.
