Logo van Vitens
Logo van Vitens

TM Operatie

Reactorweg 47, 3542 AD Utrecht, Nederland

Sluit over 4 dagen

Begindatum:

18 aug 2026

Einddatum:

31 dec 2026

Uren per week:

36 - 40

Publicatiedatum:

13 jul 2026
Opdracht tarief 95Opdracht uren 36 - 40
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil je voor de duur van deze opdracht bij ons in dienst komen?
Dat is mogelijk! Wij bieden je een uitzendovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst vanuit ons uitzendbureau Projectversterkers B.V. kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

De uitdaging

Elke dag 1 miljard liter drinkwater van topkwaliteit winnen, zuiveren en leveren is een uitdaging van formaat. Zeker als je dat duurzaam wilt doen, met oog voor de belangen van mens, natuur en maatschappij. Het 24/7 leveren van drinkwater is niet vanzelfsprekend – net zo min als tevreden klanten die maximaal gemak ervaren. Iedere dag opnieuw zetten we ons volledig in om dat waar te maken. We blijven ons continu verbeteren en werken samen aan het realiseren van resultaten. Dit vraagt om een sterke invulling van de functie van Teammanager Klantenservice binnen onze afdeling Klant & Facturatie.

Ben jij een ervaren-mensgerichte teammanager met passie voor klanttevredenheid? Kun jij de medewerkers laten groeien en ontwikkelen? Reageer dan op onze vacature.

Waar jij mee aan de slag gaat?

Als Teammanager Klantenservice ben je verantwoordelijk voor de performance van jouw team. Dit omvat zowel de front-als backoffice: dus zowel het klantcontact als de (financiële) administratie. Je geeft direct leiding aan een team van ca 30 medewerkers, met wie je samen zorgt voor soepele operationele processen binnen de overeengekomen kwaliteits- en efficiencystandaarden. Daarnaast lever je een bijdrage aan de uitvoering van de verdere doorontwikkeling van de plannen binnen klantcontact die aansluit bij veranderende klantwensen en technologische ontwikkelingen.

We zoeken in de nieuwe Teammanager Klantenservice (ai) een collega die scherpte durft te brengen, zonder de verbinding met de omgeving te verliezen. Je stelt kritische vragen, brengt richting en duidelijkheid, en blijft benaderbaar en gericht op samenwerking. Je weet medewerkers mee te nemen in verandering en creëert een omgeving waarin vertrouwen en verantwoordelijkheid hand in hand gaan. Jij bent een gedreven, proactieve Teammanager die coacht en communicatief sterk is.

Bij Vitens geloven we dat tevreden medewerkers zorgen voor tevreden klanten. Jij stimuleert en motiveert medewerkers binnen je team en zorgt voor een inspirerende werkomgeving waarin medewerkers zich gehoord en gewaardeerd voelen. Dit vertaalt zich uiteindelijk in een positieve en consistente klantbeleving. In deze operationele functie zorg je voor de kwaliteit van onze dienstverlening binnen de verschillende klantcontactkanalen. Met je hands-on mentaliteit ben je zichtbaar op de afdeling, draag je bij aan continue verbeteren van de dienstverlening en schakel je snel waar nodig.

Samen met je collega Teammanagers (10) werk je samen aan de afdelingsbrede doelen. Je draagt bij aan verbinding, effectieve samenwerking en het verder ontwikkelen van klantgerichtheid binnen heel Vitens. Naast het behalen van team- en afdelingsdoelen zorg je voor de ontwikkeling van je team. De teammanagers werken intensief samen met collega's uit andere teams en afdelingen.

Eisen

  • Minimaal 5 jaar relevante en aantoonbare werkervaring binnen een klantenserviceomgeving.
  • Ervaring met aansturing van teams van minimaal 30 medewerkers.
  • Bij voorkeur afgeronde HBO-opleiding, HBO werk- en denkniveau volstaat ook.

Wensen en competenties

Competenties

  • Je bent resultaatgericht en kan schakelen tussen strategische vraagstukken en de praktische realisatie hiervan.
  • Je bent verbindend en weet goed draagvlak te creëren op alle niveaus.
  • Je werkt graag samen en weet complexe zaken eenvoudig te maken.
  • Je durft scherpte te brengen en weet dit te combineren met oog voor mensen en samenwerking.
  • Systeemvaardig.

Organisatie en team

Over de afdeling

De afdeling Klant & Facturatie is een dynamische omgeving waar verschillende teams nauw samenwerken om klanten optimaal van dienst te zijn. Deze teams – bestaande uit Klantenservice, Relatiemanagement, Vernieuwing & Klantinteractie en het Bedrijfsbureau – zorgen ervoor dat alles op rolletjes loopt. We zorgen dus niet alleen voor het contact met onze klanten, maar ook achter de schermen zijn we voortdurend bezig met het verbeteren van processen en klantreizen.

Ongeveer 320 medewerkers werken vanuit huis, vanuit het kantoor in Arnhem en in de buitendienst.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1
Hybride werken: Nee

Optie tot verlenging: In basis gaan we uit van ca 6 maanden. Optie tot verlenging willen we open houden.

Hybride: Hybride werken is mogelijk (2 dagen op kantoor, in afstemming met het team).

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Nina de Jong via nina.dejong@kbenp.nl of met Ernst Schoneveld via ernst.schoneveld@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Contractmedewerker & Adviseur Nina de Jong
Nina de Jong
Contractmedewerker & Adviseur
Afwezig
Werkdagen: ma, di, wo, do, vr
Senior Adviseur Ernst Schoneveld
Ernst Schoneveld
Senior Adviseur
Afwezig
Werkdagen: ma, di, do, vr