Eusebiusbuitensingel 43, 6828 HZ Arnhem, Nederland
Begindatum:
1 sept 2026Einddatum:
1 mrt 2027Publicatiedatum:
27 jul 2026Als teamleider JGZ 4-18 jaar geef je tijdelijk leiding aan een team van jeugdartsen, jeugdverpleegkundigen, assistentes en werk je samen met andere disciplines binnen de GGD. Je weet de mensen te verbinden, biedt ruimte voor eigenaarschap en houdt tegelijk scherp oog voor kwaliteit en continuïteit.
Wat ga je voor ons doen
Opdrachtgever
Veiligheids- en Gezondheidsregio Gelderland-Midden (VGGM) werkt 24 uur per dag, 7 dagen per week aan publieke veiligheid en gezondheid. Wij zijn de Brandweer, GGD, Ambulancezorg, Crisisbeheersing/GHOR en Veilig Thuis in Gelderland-Midden en staan klaar voor de ruim 700.000 inwoners uit 15 gemeenten.
Over Jeugdgezondheidszorg – GGD Gelderland-Midden
De Jeugdgezondheidszorg van GGD Gelderland-Midden is een dynamische en maatschappelijk betrokken afdeling, met ongeveer 330 bevlogen professionals.
De Jeugdgezondheidszorg (JGZ) van Gelderland-Midden adviseert en begeleidt bij het opgroeien en opvoeden van kinderen en jongeren en biedt preventieve sociaal-medische zorg, advies, voorlichting en begeleiding. De zorg is laagdrempelig en onafhankelijk.
Wij hebben alle kinderen van 0-18 jaar in beeld: kinderen waar het goed mee gaat én kinderen waar (tijdelijk) zorgen over zijn. We staan naast de kinderen en hun ouder(s)/verzorger(s) en gaan uit van hun eigen kracht. Daarbij geven we extra aandacht en zorg aan ouders en kinderen die dat nodig hebben. We bieden zorg op maat en zullen dit de komende jaren verder ontwikkelen.
Wij werken als JGZ samen met gemeenten en netwerkpartners in een sterk veranderende omgeving. We zetten ons in voor kansengelijkheid door aan alle kinderen ondersteuning te bieden voor een gezonde en veilige basis en hun verdere leven.
Cluster 0 tot 4 jaar
In deze leeftijdsgroep staat de vroege ontwikkeling van kinderen en de ondersteuning van ouders/verzorgers centraal. Dit omvat bijvoorbeeld regelmatige contactmomenten op 40 consultatiebureaus voor gezondheidschecks en ontwikkelingstesten, voorlichting en ondersteuning aan ouders/verzorgers, vaccinaties, en vroegtijdige signalering van gezondheidsrisico's.
Cluster 4-18 jaar:
Voor deze leeftijdsgroep ligt de focus op het bevorderen van een gezonde ontwikkeling tijdens de schoolperiode en het vroegtijdig signaleren van risico's. Dit omvat bijvoorbeeld preventieve (gezondheids-)onderzoeken bij schoolgaande kinderen op ongeveer 400 schoollocaties, vaccinaties, verzuimbegeleiding, signalering en begeleiding van kinderen en jongeren met psychosociale of gezondheidsproblemen en adviseren van ouders/verzorgers, leerkrachten en scholen.
Je komt te werken binnen een organisatie die momenteel flink in beweging is. Onlangs is de managementstructuur van JGZ opnieuw ingericht. JGZ kent één afdelingsmanager, drie teammanagers en daaronder een laag met teamleiders.
Wij zoeken voor 32 uur per week een teamleider JGZ 4 – 18 jaar voor de regio Ede, Barneveld, Nijkerk, Scherpenzeel, Wageningen, Lingewaard en Overbetuwe.
Stap 1: Uitnodiging voor een selectiegesprek
De opdrachtgever beoordeelt de offertes van de kandidaten die in de voorselectie zijn geselecteerd in onderlinge vergelijking op de volgende gunningscriteria:
• Relevante werkervaring op soortgelijke opdrachten.
• Relevante werkervaring bij soortgelijke organisaties.
De (minimaal 2) kandidaten die op basis van deze gunningscriteria als beste worden beoordeeld, worden uitgenodigd voor een selectiegesprek (stap 2 in de beoordeling). De overige kandidaten worden in eerste instantie niet uitgenodigd voor een gesprek en ontvangen een voorlopige afwijzing. Zij nemen plaats in de zogenaamde wachtkamer.
Stap 2: Selectiegesprek
Het selectiegesprek wordt gevoerd met minimaal twee vertegenwoordigers van de opdrachtgever. De opdrachtgever verifieert in het selectiegesprek of de betreffende kandidaten (inderdaad) voldoen aan het gewenste profiel (knock-outcriteria en de gunningscriteria). De opdrachtgever beoordeelt de betreffende kandidaten in onderlinge vergelijking op de in de inhuuropdracht genoemde competenties. Een kandidaat dient op elke competentie minimaal een voldoende te scoren om voor gunning in aanmerking te komen. Indien geen van de geselecteerde kandidaten op alle competenties minimaal een voldoende scoort, zal de opdrachtgever één of meer van de opvolgende kandidaten (in stap 1 van de beoordeling) uitnodigen voor een gesprek.
Planning
De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op. De kandidaten die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op maandag 17 augustus 2026 bericht. Overige kandidaten ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.
Optie tot verlenging: De opdracht kan 3 keer met 6 maanden worden verlengd.
Hybride: In overleg maar vooral op locatie.
Overig algemeen:
• VGGM stelt een VOG vereist voor de start van de opdracht, hierdoor is de start als voorlopig;
• BYOD (bring your own device): voor deze opdracht niet van toepassing.
• Indien bij de eisen en/of de gunningcriteria kwaliteit gevraagd wordt naar afgeronde opleidingen, dan dient de kandidaat, indien VGGM hierom vraagt, een kopie diploma en/of certificaat aan te leveren. Kan je dit niet aanleveren, dan is definitieve afwijzing het gevolg.
• VGGM heeft de mogelijkheid om met kandidaten een dienstverband aan te gaan na afronding van de eerste termijn van de opdracht, zonder dat VGGM daarbij verplichtingen heeft naar de externe leverancier.
• Deze functie is ingedeeld in functieschaal 11. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.