Logo van Veiligheids- en Gezondheidsregio Gelderland-Midden (VGGM)
Logo van Veiligheids- en Gezondheidsregio Gelderland-Midden (VGGM)

Projectmanager Vaccineren

Eusebiusbuitensingel 43, 6828 HZ Arnhem, Nederland

Sluit over 7 dagen

Begindatum:

1 okt 2026

Einddatum:

-

Uren per week:

20

Publicatiedatum:

26 aug 2026
Opdracht tarief 105Opdracht uren 20
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil je voor de duur van deze opdracht bij ons in dienst komen?
Dat is mogelijk! Wij bieden je een uitzendovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst vanuit ons uitzendbureau Projectversterkers B.V. kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

Over het vaccinatieprogramma

De GGD heeft een centrale rol in de preventie van infectieziekten en in de infectieziektebestrijding. We streven naar een gezonde en weerbare samenleving waarin infectieziekten geen bedreiging vormen. Vaccinatie vormt hierbij een belangrijk onderdeel. Door het bereiken van een optimale informatie- en vaccinatiegraad willen wij als GGD Gelderland Midden (GGD GM) alle inwoners van -9 maanden tot 100+ jaar zo goed mogelijk beschermen.

Het vaccinatieprogramma binnen de GGD Gelderland Midden heeft een zelfstandige en verbindende rol tussen JGZ en AGZ. Langs verschillende ontwikkellijnen (strategische pijlers) wordt gewerkt aan het vaccinatie expertisecentrum van de toekomst. Het programma werkt aan:

  • Duidelijke en betrouwbare voorlichting en advies;
  • Toegankelijke vaccinaties voor alle inwoners;
  • Waarborgen van kwaliteit en effectiviteit.

Wij zoeken voor 20 uur per week een projectmanager voor het programma vaccineren met project-skills binnen de afdeling jeugdgezondheidszorg van GGD Gelderland Midden.

Opdracht

Als Projectmanager ben je verantwoordelijk voor het succesvol realiseren van projecten binnen het vaccinatieprogramma. Je zorgt voor een planmatige aanpak, bewaakt de voortgang en brengt de juiste mensen en expertise bijeen om projectdoelen te behalen.

Je werkt nauw samen met de programmamanager, inhoudelijk adviseurs, en andere betrokken stakeholders. Waar de inhoudelijke verantwoordelijkheid voor de projecten bij de betreffende vakspecialisten ligt, ben jij verantwoordelijk voor de projectorganisatie, planning, besluitvorming, afstemming en realisatie.

Een belangrijk onderdeel van je werkzaamheden is het begeleiden van projecten gericht op een doelgroepgerichte aanpak. Je zorgt ervoor dat betrokken partijen effectief samenwerken, gemaakte afspraken worden nagekomen en resultaten worden gerealiseerd.

Rol en verantwoordelijkheden

Jij bent verantwoordelijk voor:

  • Het opstellen en bewaken van projectplannen, planningen, mijlpalen en budgetten;
  • Het organiseren van besluitvorming en voortgangsoverleggen;
  • Het bewaken van risico's, afhankelijkheden en projectresultaten;
  • Het verbinden van stakeholders en het creëren van draagvlak;
  • Het rapporteren aan opdrachtgevers en programmanager over voortgang en resultaten;
  • Zorgen voor een goede implementatie en overdracht van resultaten.

Eisen

  • Je bent uiterlijk beschikbaar per 1 oktober 2026 voor gemiddeld 20 uur per week gedurende de gehele opdracht, inclusief eventuele verlengingen.
  • Je hebt een aantoonbare afgeronde opleiding op minimaal hbo-bachelor niveau.
  • Je hebt aantoonbare werkervaring in de afgelopen 3 jaar in de rol van projectmanager. Licht dit duidelijk toe aan de hand van minimaal één concreet voorbeeld en/of referentieproject.
  • Je hebt aantoonbare kennis van projectmanagementmethodieken zoals Agile, Scrum, PRINCE2 of IPMA. Licht duidelijk toe aan de hand van een project welke methodiek je hebt toegepast.

Wensen en competenties

Wensen

  • Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring in de rol van projectmanager of direct vergelijkbaar. Licht dit duidelijk toe aan de hand van minimaal één concreet voorbeeld en/of referentieproject (40 punten).
  • Aantoonbare werkervaring met interne én externe stakeholders. Licht dit duidelijk toe aan de hand van minimaal één concreet voorbeeld en/of referentieproject (25 punten).
  • Aantoonbare werkervaring met complexe besluitvormingsprocessen. Licht dit duidelijk toe aan de hand van minimaal één concreet voorbeeld en/of referentieproject (20 punten).
  • Je voegt een persoonlijke motivatie toe, waarin wordt ingegaan op: geschiktheid voor de opdracht, relevante ervaring en motivatie voor deze opdracht. De motivatie is door jou zelf geschreven (5 punten).

Competenties

  • Plannen en organiseren
  • Samenwerken
  • Stakeholdermanagement
  • Probleemoplossend vermogen
  • Resultaatgerichtheid
  • Eigenaarschap
  • Communicatieve en organisatorische vaardigheden

Organisatie en team

Veiligheids- en Gezondheidsregio Gelderland-Midden (VGGM) is een boeiende organisatie waar hulpverlening voor Gelderland-Midden samenkomt. VGGM werkt 24 uur per dag, 7 dagen per week aan publieke veiligheid en gezondheid. Een belangrijk onderdeel van VGGM is GGD Gelderland-Midden, de gemeenschappelijke gezondheidsdienst voor alle inwoners van de 15 gemeenten in de regio. De GGD bewaakt, beschermt en bevordert de gezondheid van iedereen, met extra aandacht voor risicogroepen. De GGD bestaat uit twee afdelingen, te weten de afdeling Algemene Gezondheidszorg (AGZ) en de afdeling Jeugdgezondheidszorg (JGZ).

Gespreksinformatie

De interviews voor deze opdracht zullen plaatsvinden op 7 september 2026.

Beoordelingsprocedure

Stap 1: Uitnodiging voor een selectiegesprek
De opdrachtgever beoordeelt de offertes van de kandidaten die zijn geselecteerd in onderlinge vergelijking op de volgende gunningscriteria: Relevante werkervaring op soortgelijke opdrachten en Relevante werkervaring bij soortgelijke organisaties. De (minimaal 2) kandidaten die op basis van deze gunningscriteria als beste worden beoordeeld, worden uitgenodigd voor een selectiegesprek (stap 2 in de beoordeling).

Stap 2: Selectiegesprek
Het selectiegesprek wordt gevoerd met minimaal twee vertegenwoordigers van de opdrachtgever. De opdrachtgever verifieert in het selectiegesprek of de betreffende kandidaten (inderdaad) voldoen aan het gewenste profiel (knock-outcriteria en de gunningscriteria). De opdrachtgever beoordeelt de betreffende kandidaten in onderlinge vergelijking op de in de inhuuropdracht genoemde competenties.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1
Hybride werken: Nee

Optie tot verlenging: De opdracht kan 2 keer met 6 maanden worden verlengd.

Hybride: Graag 1 dag fysiek samen voor overleg en samenwerking op kantoor. De voorkeur voor de kantoordag is maandag en/of dinsdag.

Overig algemeen:

VGGM stelt een VOG vereist voor de start van de opdracht, hierdoor is de start als voorlopig.



Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Ernst Schoneveld via ernst.schoneveld@kbenp.nl of met Susan Peschier via susan.peschier@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Senior Adviseur Ernst Schoneveld
Ernst Schoneveld
Senior Adviseur
Afwezig
Werkdagen: ma, di, do, vr
Opdracht Adviseur Susan Peschier
Susan Peschier
Opdracht Adviseur
Afwezig
Werkdagen: ma, di, wo, do, vr