Deze opdracht is recent binnengekomen en wordt zo snel mogelijk bijgewerkt. Neem alvast contact op met onze adviseur voor meer informatie over de opdracht.
Logo van Vattenfall AB
Logo van Vattenfall AB

MicroSoft Dynamics 365 Developer - Senior (Warmte)

Vattenfall AB

Nieuwendammerkade 28A9, 1022 AB Amsterdam, Nederland

Sluit vandaag
om 16:00

Begindatum:

1 mei 2026

Einddatum:

1 mei 2027

Uren per week:

40

Publicatiedatum:

24 mrt 2026
Opdracht tarief Geen maximumOpdracht uren 40
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst bij onze organisatie
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Omdat doorleenconstructies binnen deze opdracht niet zijn toegestaan, kunnen wij alleen kandidaten aanbieden die bij onze organisatie in dienst zijn.
Wil je voor de duur van deze opdracht bij ons in dienst komen?
Dat is mogelijk! Wij bieden je een uitzendovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst vanuit ons uitzendbureau Projectversterkers B.V. kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst bij onze organisatie

Omschrijving

Voor een van onze Dynamics 365-initiatieven zoeken we een professional Senior Technical Microsoft Dynamics 365 Developer met ruime ervaring in Dynamics 365 Sales en Project Operations. Deze rol ondersteunt voornamelijk de Nederlandse business unit, waarbij de opdracht loopt tot het einde van dit jaar.

Als Senior Dynamics 365 Developer ben je verantwoordelijk voor het ontwerpen, ontwikkelen en onderhouden van hoogwaardige technische oplossingen binnen het Dynamics 365-platform. Je combineert diepgaande technische expertise met een gedegen begrip van bedrijfsprocessen in Sales en Project Operations, en zorgt ervoor dat oplossingen schaalbaar, onderhoudbaar en afgestemd zijn op bedrijfsstandaarden.

Je werkt nauw samen met product owners, architects en zakelijke stakeholders in een agile omgeving en je hebt zowel functionele als technische expertise nodig voor dit project.

Belangrijkste verantwoordelijkheden:

  • Het in kaart brengen van functionele vereisten naar technische oplossingen binnen D365
  • Het ontwikkelen van functionele en technische oplossingen binnen Dynamics 365 Sales en Project Operations
  • Het implementeren van aanpassingen met behulp van:
    • C# en .NET
    • JavaScript en clientside scripting
    • Plugins, custom workflows en extensies
  • Het ontwikkelen en onderhouden van integraties tussen Dynamics 365 en andere bedrijfssystemen zoals SAP.
  • Het ondersteunen van configuratie en extensies met betrekking tot:
    • Salesprocessen (leads, opportunities, accounts, quotes)
    • Project Operations (project lifecycle, resource management en costing)
  • Het waarborgen van de prestaties, beveiliging en onderhoudbaarheid van maatwerkoplossingen
  • Het ondersteunen van implementaties, releases en technische probleemoplossing
  • Het samenwerken met functionele consultants en solution designers om vereisten te vertalen naar technische ontwerpen
  • Werken volgens agile en DevOps-werkwijzen
  • Het creëren en onderhouden van documentatie van het gebied
  • Het proactief identificeren van technische verbeteringen en bijdragen aan oplossingsoptimalisatie

Eisen

  • 7+ jaar ervaring als Microsoft Dynamics 365 developer
  • Sterke hands-on ervaring met Dynamics 365 Sales
  • Bewezen ervaring met Dynamics 365 Project Operations
  • Solide technische vaardigheden in C#, .NET en JavaScript
  • Ervaring met Dynamics 365 API's, plugins en integratiepatronen
  • Ervaring met werken in agile development teams
  • Een hogere graad in een relevant vakgebied zoals Computer Science, Information Technology of Engineering is doorgaans vereist voor deze rol.

Wensen en competenties

Wensen

  • Ervaring met Azure-services en Power Platform is een sterke pré
  • Aanvullende certificeringen in Microsoft Dynamics 365 of gerelateerde technologieën zouden zeer voordelig zijn, wat zowel technische bekwaamheid als toewijding aan continue professionele ontwikkeling aantoont.

Competenties

  • Sterke probleemoplossende vaardigheden en een proactieve, kwaliteitsgedreven mindset
  • Het vermogen om zelfstandig te werken als professional
  • Vloeiend in Engels (gesproken en geschreven)

Organisatie en team

Vattenfall AB

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1 professional

Optie tot verlenging: Niets over bekend.

Hybride: Geen verdere informatie

Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het uurtarief.

Overig algemeen:

Indien gelijkwaardige beloning van toepassing is op de inzet, verwijzen wij naar de onderstaande cao's en de bijbehorende functieschaal die op deze rol van toepassing is. Administratieve partner dienen hier bij het bepalen van het tarief vooraf rekening mee te houden. Tariefsaanpassingen achteraf op basis van deze cao-bepalingen worden niet geaccepteerd.

PLb cao: Cao Productie- en Leveringsbedrijven PLB - FNV
Vattenfall bedrijfs-cao: Bedrijfs-cao Vattenfall 2025-2026
De functie in deze aanvraag valt binnen schaal: 10.



Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Sybren Hindriks via sybren.hindriks@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Opdracht Adviseur Sybren Hindriks
Sybren Hindriks
Opdracht Adviseur
Bereikbaar van 9:00 tot 17:00
Werkdagen: di, wo, do, vr