Begindatum:
1 jun 2026Einddatum:
31 mei 2027Publicatiedatum:
6 mei 2026Binnen Waternet drinkwater zijn we op zoek naar een junior projectleider met als hoofdtaak het verbeteren van het storings- en onderhoudsproces.
Binnen de afdeling voeren wij alle werkzaamheden aan het drinkwaternet van Amsterdam en omgeving uit. Dit gaat om storingen, onderhoud, vervangingen en eerste aanleg. Het storings- en onderhoudsproces heeft veel projecten uit te voeren om de operationele gang van zaken te verbeteren.
De Junior projectleider focust op projectmatige voortgang binnen tijd, scope en budget. De projectleider ziet toe op de procedurele kant van project-, verander- en implementatiemanagement.
Taken bij grote projecten:
Bij kleinere projecten en verbeterinitiatieven voer je als junior projectleider zelfstandig werkzaamheden uit en draag je hiervoor ook zelf verantwoordelijkheid, van voorbereiding tot afronding.
In de teams zitten voornamelijk monteurs, toezichthouders en werkvoorbereiders en portefeuillehouders, die gezamenlijk zorgen dat storingen en kleine onderhoudsklussen effectief worden opgelost. In totaal een kleine tachtig mannen en vrouwen met hart voor de zaak.
Er worden 3 professionals uitgenodigd voor een matchgesprek. Het matchgesprek wordt gehouden op basis van de aangeleverde gegevens en competenties van de professional (CV) in combinatie met de behoefte uit deze aanvraag. De gesprekken vinden plaats op 21 mei 2026 tussen 10:00 en 17:00 uur.
Optie tot verlenging: De opdracht heeft een duur van 12 maanden met een optie tot verlenging.
Hybride: De werklocatie is Weesperkarspel, het hoofdkantoor en thuis.
Overig algemeen:
Waternet hanteert de WNT norm.
Waternet heeft voor inhuuropdrachten bij de afdelingen Projecten een raamovereenkomst met een administratieve partner afgesloten. Inhuuropdrachten kunnen na 1 januari 2026 alleen via deze raamovereenkomst worden aangegaan of verlengd.
Na de maximale inhuurperiode dient er een minimale onderbreking van 6 maanden te zijn, voor er opnieuw werkzaamheden voor Waternet uitgevoerd mogen worden.
De totale opdrachtwaarde, inclusief verlengingen, is €500.000,-.
Het is mogelijk meerdere offertes aan te leveren, maximaal 5 per leverancier.
Offertes waar meer persoonsgegevens in staan dan alleen de voornaam en eerste letter achternaam worden terzijde gelegd.