Laan van de Mensenrechten 500, 7332 AT Apeldoorn, Nederland
Begindatum:
1 okt 2026Einddatum:
31 mrt 2027Publicatiedatum:
10 sept 2026Voor Aventus zijn wij op zoek naar een Senior Business & Informatieanalist die complexe organisatie-, proces- en informatievraagstukken weet te vertalen naar concrete en toetsbare requirements. De professional krijgt een belangrijke rol binnen de digitale transitie van Aventus en helpt tegelijkertijd om informatieanalyse steviger en structureler binnen de organisatie neer te zetten. De eerste inhoudelijke focus ligt op het examenproces en het onderwijsontwikkelingsproces.
Opdrachtomschrijving
De professional is verantwoordelijk voor het analyseren en vertalen van complexe organisatie-, proces- en informatievraagstukken. De professional brengt samenhang aan tussen beleid, processen, informatie en applicaties, ondersteunt de besluitvorming en zorgt ervoor dat informatiebehoeften en requirements volledig, eenduidig en toetsbaar worden vastgelegd als basis voor het functioneel ontwerp. De professional is daarnaast mede vormgever van een nieuwe manier van werken, waarin informatieanalyse een vaste en herkenbare plaats krijgt binnen de digitale transitie. Binnen dit programma ligt de focus in eerste instantie op het examenproces en het onderwijsontwikkelingsproces.
Werkzaamheden
De professional is verantwoordelijk voor:
De professional levert onder andere op:
Bij Aventus geloven ze: samen leer je meer. Ze leren door elkaar te inspireren, elkaar uit te dagen en vooruit te helpen. Daarom werken ze veel samen met bedrijven, scholen en gemeenten. Zo helpen ze studenten zichzelf te ontwikkelen tot de professionals van de toekomst, met goed onderwijs en een organisatie die meebeweegt en verandert met de arbeidsmarkt van vandaag en morgen.
De standplaats is Apeldoorn.
De drie professionals die na beoordeling de meeste punten hebben behaald, worden uitgenodigd voor een selectiegesprek.
Tijdens het gesprek beoordeelt Aventus:
De selectiegesprekken vinden plaats op 21 september 2026 aan de Laan van Mensenrechten 500 in Apeldoorn.
Optie tot verlenging: Er is ruimte voor flexibele verlenging tot maximaal twee jaar.
Hybride: Geen verdere informatie
Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het tarief.
Overig algemeen:
Prijs telt voor 30 punten mee in de beoordeling.
VOG: verplicht
Reistijd: maximaal een uur enkele reis
Reiskosten: niet aanvullend declarabel
Uurtariefindexering gedurende de looptijd: ja
Overname-intentie: nee