Begindatum:
15 jun 2026Einddatum:
14 jun 2027Publicatiedatum:
20 mei 2026Als medewerker logistiek in het splinternieuwe Distribution Center (DC) van Stedin in Vianen zit je nooit stil. Samen met je collega's zorg je ervoor dat al het materiaal dat nodig is voor het onderhouden en uitbreiden van ons energienet op tijd, compleet en netjes de deur uitgaat. En dat is belangrijk werk: je draagt iedere dag direct bij aan de energietransitie in Nederland.
Waarom werken bij Stedin jou energie oplevert:
Werk om trots op te zijn
In ons moderne DC van 36.000 m2 draait jouw rol vooral om orderpicken. Je zorgt ervoor dat alle materialen van klein tot groot nauwkeurig en op tijd verzameld worden voor onze monteurs, regiomagazijnen en aannemers.
Een dag als medewerker logistiek:
Vol energie vooruit met team Logistiek
Meteen vanaf dag één maak je onderdeel uit van ons logistiek team. Hier werken Teamcoördinatoren, Teamleiders, Medewerkers Logistiek en SAP EWM-operators samen aan een soepele en foutloze logistieke operatie, waarin alle afdelingen elkaar versterken. Ons enthousiaste team werkt hard en zorgt dankzij de dynamiek en samenwerking voor een positieve sfeer. Tijdens de pauzes zoeken we ontspanning op met een potje pool of darts, genieten we van de zon op ons dakterras of een momentje rust in de kantine. Sinds juni 2025 werken we volledig vanuit ons nieuwe pand, uitgerust met de nieuwste trucks, waaronder hoogwaardige hef- en reachtrucks. Efficiëntie, veilig en prettig werken staan voorop.
Stedin Netbeheer B.V.
Je maakt onderdeel uit van ons logistiek team. Hier werken Teamcoördinatoren, Teamleiders, Medewerkers Logistiek en SAP EWM-operators samen aan een soepele en foutloze logistieke operatie, waarin alle afdelingen elkaar versterken. Ons enthousiaste team werkt hard en zorgt dankzij de dynamiek en samenwerking voor een positieve sfeer. Tijdens de pauzes zoeken we ontspanning op met een potje pool of darts, genieten we van de zon op ons dakterras of een momentje rust in de kantine. Sinds juni 2025 werken we volledig vanuit ons nieuwe pand, uitgerust met de nieuwste trucks, waaronder hoogwaardige hef- en reachtrucks. Efficiëntie, veilig en prettig werken staan voorop.
Optie tot verlenging: Niets over bekend.
Hybride: Geen verdere informatie
Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het uurtarief.
Overig algemeen:
VOG aanleveren is onderdeel van het onboardingsproces.
De positie betreft een deta-vast constructie met de mogelijkheid tot kosteloze overname na 1 kalenderjaar.