Begindatum:
9 nov 2026Einddatum:
8 mei 2027Publicatiedatum:
23 okt 2026Wil jij bijdragen aan grip op processen binnen de energietransitie? Stedin zoekt ervaren procesconsultants die zelfstandig met de professional processen analyseren, structureren, vastleggen en verbeteren. Je brengt samen met proceseigenaren, procesregisseurs en procesexperts in kaart hoe het werk daadwerkelijk verloopt en vertaalt dit naar duidelijke en bruikbare processen.
Je begeleidt het traject van de eerste analyse tot een afgestemd en vastgelegd proces. Procesmodellering in BPMN 2.0 en vastlegging in BlueDolphin zijn belangrijke onderdelen van het werk, maar niet het doel op zichzelf. Het resultaat is een proces dat voor de professional herkenbaar, eenduidig en praktisch bruikbaar is.
Taken en verantwoordelijkheden
Beoogde resultaten
Samenwerking
De procesconsultant werkt vanuit het team Proces Governance samen met de organisatieonderdelen waarvoor processen worden uitgewerkt. De inhoud van het proces blijft de verantwoordelijkheid van de betreffende proceseigenaar en betrokken professional. Het team Proces Governance biedt de geldende werkwijze en modelleerafspraken en bewaakt de kwaliteit van de vastlegging.
Stedin Netbeheer B.V.
Optie tot verlenging: Niets over bekend.
Hybride: Geen verdere informatie.
Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het tarief.