Logo van St. Onderwijs Koninklijke Auris Groep
Logo van St. Onderwijs Koninklijke Auris Groep

Leerkracht

St. Onderwijs Koninklijke Auris Groep

Robijnstraat 100, 2332 KV Leiden, Nederland

Sluit over 5 dagen

Begindatum:

Z.S.M.

Einddatum:

-

Uren per week:

24 - 32

Publicatiedatum:

12 mrt 2026
Opdracht tarief Geen maximumOpdracht uren 24 - 32
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil je voor de duur van deze opdracht bij ons in dienst komen?
Dat is mogelijk! Wij bieden je een uitzendovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst vanuit ons uitzendbureau Projectversterkers B.V. kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

Een medewerker uit ons team moet veel eerder dan gepland een ingreep ondergaan. Daarom zijn we vanaf 23-3 op zoek naar een leerkracht, voor 3-4 dagen in de week, voor in elk geval ongeveer twee maanden, mogelijk langer, op alle dagen behalve donderdag. Het gaat om een kleutergroep, een groep 1-2. We zijn een school voor cluster 2-onderwijs. Deze groep is een groep voor kinderen met een TOS (taalontwikkelingsstoornis). We hebben 15 kinderen per groep, en er is elke dag een onderwijsassistent.

Ik kan me goed voorstellen dat er leerkrachten zijn die deze doelgroep wel eens van dichterbij wil zien. Dan is dit natuurlijk een mooie kans. Omdat reisafstand een issue kan zijn: we starten hier de schooldag om 8:45. De standaard bij ons op school is dat collega’s hier om 8:15 zijn, maar voor een passende invaller zijn natuurlijk maatwerkafspraken mogelijk.

Eisen

  • Je voldoet aan de gestelde uitvoeringsvoorwaarde zoals bovenaan benoemd in de uitvraag;
  • Aantoonbare afgeronde pabo hbo-bachelor opleiding;
  • Aantoonbare werkervaring als leerkracht in het basisonderwijs (benoem in het cv waar dit is opgedaan).

Wensen en competenties

Wensen

  • Minimaal 1 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 5 jaar als leerkracht in groep 1/ 2 in het basisonderwijs;
  • Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 5 jaar als leerkracht in groep 1 tot en met 4 in het basisonderwijs.

Competenties

  • aanpakker
  • secuur

Organisatie en team

Uitvoeringsvoorwaarde
Met het verstrekken van de opdracht (aan de ondernemer die inschrijft op de onderhavige opdracht en voor gunning in aanmerking komt) en de Koninklijke Auris Groep mag géén arbeidsrelatie/dienstbetrekking tot stand komen. Je dient dit te waarborgen. Bij het inschrijven op de onderhavige opdracht moet in dit kader rekening worden gehouden dat de uitvoering van de werkzaamheden plaatsvindt onder direct leiding en toezicht van de Koninklijke Auris Groep . Dit betekent dat niet wordt voldaan aan de criteria voor zelfstandigheid zoals vereist onder de Wet Deregulering Beoordeling Arbeidsrelaties (Wet DBA). De Koninklijke Auris Groep merkt hierbij op dat aan de voornoemde uitvoeringsvoorwaarde niet wordt voldaan als je een ZZP-er bent (ongeacht of dit een eenmanszaak of een BV is).

Organisatie onderdeel
Auris Fortaal, school voor speciaal onderwijs.

Gespreksinformatie

De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op een nader te bepalen moment. De professionals die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk een dag van tevoren een bericht. Overige professionals ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1 persoon

Optie tot verlenging: Mogelijk maar nog niet bekend

Hybride: Geen verdere informatie.

Overig algemeen:

  • Voor het uitvoeren van de opdracht is afgifte van een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) een vereiste.

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Susan Peschier via susan.peschier@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Onze adviseurs staan je graag persoonlijk te woord op maandag t/m vrijdag tussen 09:00 en 17:00 uur. Je kunt jouw vraag alvast stellen via de contactpagina of kom terug op een ander tijdstip!
Opdracht Adviseur