Reykjavikplein 1, 3543 KA Utrecht, Nederland
Begindatum:
1 mei 2026Einddatum:
30 apr 2027Publicatiedatum:
25 feb 2026Als Senior Data Engineer kom je het groeiende Data team binnen de afdeling Data & Analytics versterken. Je werkt in de driehoek tussen dataproducten/-bronnen, dataplatform en datagebruikers. Je werkt nauw samen met teams in de hele organisatie, waaronder Architectuur, Analytics en Data Management, en zorgt voor een veilig en betrouwbaar selfservice dataplatform dat is ontworpen rond de behoeften van onze gebruikers. Je maakt de data beschikbaar voor eindgebruikers en voor de verwerking in datagedreven producten en diensten conform de geldende datamanagement richtlijnen. Je bent communicatief, proactief, flexibel en weet je staande te houden in politiek-bestuurlijke gevoelige omgevingen.
Het Nationaal Cyber Security Centrum (NCSC) heeft een missie: de Nederlandse samenleving weerbaar maken tegen digitale dreigingen. Door het snelgroeiende en veranderende cyber securitydomein ontwikkelt het NCSC zich in hoog tempo door. Wil je je inzetten voor de digitale veiligheid van Nederland en werken in een dynamische, innovatieve omgeving met de nieuwste technologie en interessante datasets? Dan ben je misschien de gewenste versterking voor het Data & Analytics team van het NCSC. Het NCSC is een sterk datagedreven organisatie: wij verzamelen, analyseren, onderzoeken, verrijken en verspreiden data en informatie. Informatie en dataverwerking vormen daarmee de kern van onze activiteiten. De waarde en kwaliteit van onze producten en diensten hangen direct samen met de toegankelijkheid en kwaliteit van data. De manier waarop wij data verwerken en omzetten bepaalt de kwaliteit van het handelingsperspectief dat wij onze doelgroeporganisaties en partners kunnen bieden.
De formele opdrachtgever voor deze inhuur is Sogeti Nederland B.V.
Optie tot verlenging: Niets over bekend.
Hybride: Verschilt per opdracht
Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het uurtarief.
Overig algemeen:
Doorleen is niet toegestaan. Levering door Yellow Friday aan Ministerie van Just & Veiligheid geschiedt via Sogeti. Hier is geen sprake van ketenvorming/doorleen, want Yellow Friday heeft de aanbesteding samen met Sogeti uitgevoerd en is formele onderaannemer.