Paterswoldseweg 806, 9728 BM Groningen, Nederland
Begindatum:
1 apr 2026Einddatum:
15 nov 2026Publicatiedatum:
3 mrt 2026Als DevOps Engineer op PAAS gebied ben je als Automator onderdeel van het Continuous Delivery Windows team en verantwoordelijk voor het automatiseren, beheren, controleren en analyseren van de Windows Server platform dienstverlening en infrastructuur van DUO en OCW. Je hebt goede basiskennis van IT infrastructuren en architectuur en je bent een team player, in staat om samen te werken met directe collega's en medewerkers van andere afdelingen op de Agile SAFe werkwijze. Hierbij zijn jouw communicatieve vaardigheden van groot belang. Tevens ben je analytisch, initiatiefrijk en besluitvaardig. Met betrekking tot het implementeren en onderhouden van de ICT-infrastructuur voer je technisch beheer uit en ben je verantwoordelijk voor wijzigingen op PAAS gebied. Het automatiseren en scripten van dienstverlening zit in je bloed. Je doet de intake van wijzigingsverzoeken en voert nieuwe of gewijzigde infrastructuurcomponenten in, signaleert knelpunten op dat gebied. Je draagt zorg voor de voorbereiden van de proefproductie, voert deze uit en evalueert deze. Je kunt tevens klanten adviseren over een te kiezen technologie.
Werkzaamheden:
Je wordt onderdeel van het Continuous Delivery Windows team en werkt voor DUO en OCW.
Optie tot verlenging: Niets over bekend.
Hybride: Je wordt geacht om minimaal 2 dagen fysiek aanwezig te zijn in Groningen. Vanuit deze voorwaarde is een maximale reistijd richtlijn van 1,5uur bepaald (enkele reis). Hier kan nog over gesproken worden, maar reistijd blijft een van belang in onze afweging.
Fee: De administratieve partner rekent een aanvullende fee van € 2,50 boven op het uurtarief.
Overig algemeen:
LET OP: Deze opdracht is niet beschikbaar voor directe ZZP-inzet. Inzet kan uitsluitend plaatsvinden via een detacheerder/leverancier of via een payroll-/loondienstconstructie. De werkzaamheden worden uitgevoerd onder leiding en toezicht van een publieke uitvoeringsorganisatie, waardoor zelfstandige inzet niet is toegestaan.
Als teamlid heb je een aantal keren per jaar consignatie dienst.
Exclusiviteit is vereist bij acceptatie van een uitnodiging voor intake tot 4 dagen na de intakedatum.
Werksituatie: Doorlenen is niet toegestaan.