Logo van Rabobank
Logo van Rabobank

Marketeer -Senior Content Marketeer

Van Baerlestraat 102-106, 1071 BC Amsterdam, Nederland

Sluit morgen
om 16:00

Begindatum:

Z.S.M.

Einddatum:

18 dec 2026

Uren per week:

36

Publicatiedatum:

1 sept 2026
Opdracht tarief Geen maximumOpdracht uren 36
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil je voor de duur van deze opdracht bij ons in dienst komen?
Dat is mogelijk! Wij bieden je een uitzendovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst vanuit ons uitzendbureau Projectversterkers B.V. kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Omschrijving

Zet jij als senior contentmarketeer strategie, data en creativiteit in om medewerkers te helpen gezonder en duurzaam inzetbaar te blijven?

Je werkt binnen het HR-domein van Rabobank voor het Chapter Employee Marketing & Communication, een team van circa 30 marketing- en communicatieprofessionals. Jouw aandachtsgebied is vitaliteit en duurzame inzetbaarheid. Als senior contentmarketeer vorm je de schakel tussen strategie en uitvoering: je bepaalt de marketingcommunicatiestrategie, treedt op als strategisch adviseur en stevige gesprekspartner voor stakeholders en vertaalt complexe vraagstukken naar geïntegreerde campagnes. Daarbij stel je duidelijke prioriteiten, begeleid je collega's inhoudelijk en bewaak je de kwaliteit.

Je verdiept je in de behoeften en het gedrag van medewerkers door middel van medewerkersonderzoek, data-analyse en journey-analyses. Deze inzichten vertaal je naar heldere communicatiestrategieën, aansprekende content en effectieve campagnes. De opdrachten zijn divers: de ene keer introduceer je een nieuwe vitaliteitsplatform, de andere keer ontwikkel je een campagne rondom mentale of fysieke vitaliteit. Je werkt daarbij nauw samen met inhoudelijke experts, communicatiecollega's en andere betrokken afdelingen. Je houdt overzicht, zorgt voor samenhang tussen kanalen en boodschappen en stuurt op aantoonbaar resultaat. Zo help je medewerkers om het beschikbare aanbod te vinden, zich aangesproken te voelen en stap voor stap gezondere keuzes te maken in hun werk en dagelijks leven.

Inspirerende praktijkvoorbeelden
Jouw collega's werkten recent aan o.a. deze opdrachten:
  • Intern vermarkten van het nieuwe mental health platform OpenUp
  • Introductie 'Loket Meld agressie'
  • Verzorgen van interne communicatie van vitaliteitsinitiatieven zoals de Indoor Ride en de HYROX company Challenge

Verantwoordelijkheden
  • Regie voeren op meerdere datagedreven campagnes
  • Opstellen van KPI's, meten van impact en bijsturen op resultaten
  • Adviseren van senior stakeholders op basis van data en gedragsinzichten
  • Ontwikkelen van innovatieve communicatieconcepten en scalable formats
  • Bewaken van positionering, samenhang en tone of voice

Eisen

  • Je hebt minimaal 5 jaar relevante ervaring op het gebied van marketing en/of communicatie, bij voorkeur in een complexe organisatie.
  • Je bent in het bezit van een HBO/WO diploma in marketing en/of communicatie.
  • Je hebt aantoonbare ervaring met gedragsverandering, employee journeys en datagedreven communicatie.

Wensen en competenties

Wensen
  • Je voelt je comfortabel in een rol waarin je optreedt als sparringpartner richting interne opdrachtgevers en hebt bij voorkeur ervaring met agile werken.
Competenties
  • Je beschikt over uitstekende adviesvaardigheden en een sterk ontwikkelde organisatiesensitiviteit.
  • Je bent resultaatgericht en combineert analytisch vermogen met overtuigingskracht.
  • Je weet klantbehoeften feilloos te doorgronden en om te zetten in inspirerende communicatiestrategieën.
  • Je bent een echte aanpakker, zelfstandig én creatief, en weet anderen te enthousiasmeren.
  • Je hebt lef, durft te experimenteren en zoekt actief naar nieuwe oplossingen.

Organisatie en team

Je werkt voor het Chapter Employee Marketing & Communication binnen het HR domein van Rabobank. Dit is een afdeling van zo'n 30 marcom professionals. Daarmee is Rabobank mogelijk het eerste bedrijf in Nederland dat zo zwaar inzet op het verbeteren van het employer brand, employee impact en medewerkers tevredenheid wereldwijd. Binnen het Chapter is jouw aandachtsgebied vitaliteit. Je ontwikkelt interne campagnes, introduceert nieuwe diensten of HR-beleid richting medewerkers op het gebied van vitaliteit. Als Chapter werken we nauw samen met Communications & Corporate Affairs en Chapter Marketing Retail.

Samen bereiken we meer dan alleen
We geloven in de kracht van verschillen. Juist door de verschillen van mensen te combineren worden we een nog betere bank. We zijn dan ook benieuwd naar wat jij toevoegt aan ons team van Chapter Employee Marketing & Communication.

De collega's van Chapter Employee Marketing & Communication zorgen ervoor dat de medewerkers en managers van Rabobank wereldwijd het verschil kunnen maken. Met inzichten die leiden tot meer toegevoegde waarde en betere medewerkersreizen. Samenwerken is hierbij onze werkwijze; als 1 resultaatgericht team binnen Rabobank.

Over Rabobank gesproken
We zijn een Nederlandse bank, actief in 38 landen voor onze ruim 9.500.000 klanten. Met deze klanten, onze leden en partners werken we zij aan zij aan een wereld waarin iedereen genoeg en gezond te eten heeft. Dichter bij huis werken we aan een land waarin gelukkige mensen wonen, werken en ondernemen.

Overige informatie

Benodigd aantal professionals: 1 FTE
Hybride werken: Nee

Optie tot verlenging: Nee

Hybride: Er wordt hybride gewerkt, volgens het Rabobank @anywhere principe.

Overig algemeen:

  • Bij voldoende aanbod wordt de rol mogelijk eerder gesloten dan de aangegeven deadline.
  • Geef duidelijk in je motivatie aan of je een vakantie hebt gepland en/of er sprake is van bijzonder verlof gedurende de looptijd van deze opdracht.
  • Geef duidelijk in je CV aan of er een interne referentie opgevraagd mag worden. Mocht je momenteel of recent een opdracht hebben uitgevoerd binnen de Rabobank, dan ontvangen we graag de naam en functietitel van de desbetreffende teamlead.
  • Vanwege de toenemende drukte op de Rabobanklocatie aan de Croeselaan in Utrecht is er vanaf april 2026 een nieuw parkeerbeleid. Van maandag t/m donderdag kunnen externe medewerkers niet meer parkeren op het terrein aan de Croeselaan. Alleen op vrijdag blijft parkeren voor externen mogelijk.
  • Let op: loondienst-midlance constructies zijn conform Rabobankbeleid niet toegestaan.
  • Deze inzet valt in schaal 8 van de Rabobank cao.
  • De professional mag op maximaal één aanvraag tegelijkertijd aangeboden worden.
  • Het is van belang dat je beschikbaar is voor de hele gevraagde periode.
  • Pre-employmentscreening: Als je mag starten, dan zal er een pre-employmentscreening plaatsvinden. Je mag pas starten na afronding van de pre-employmentscreening.
  • Je beschikt over een geldig legitimatiebewijs (paspoort of identiteitskaart) bij intake en op de startdatum.


Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Susan Peschier via susan.peschier@kbenp.nl.
Contact
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contactpagina.
Opdracht Adviseur Susan Peschier
Susan Peschier
Opdracht Adviseur
Bereikbaar van 9:00 tot 17:00
Werkdagen: ma, di, wo, do, vr