Archimedeslaan 6, 3584 BA Utrecht, Nederland
Begindatum:
Z.S.M.Einddatum:
-Publicatiedatum:
20 mrt 2026Het team Projectmedewerkers Leefomgeving (PML) is op zoek naar een nieuwe collega die in staat is om pro-actief bij te dragen aan onze missie: “team PML zorgt voor soepele processen in projecten en programma’s en verbindt de mensen binnen het project/programma en met hun omgeving”. Wil jij ook graag meewerken aan onze resultaten in de Utrechtse Leefomgeving?
Je gaat met twee programmamanagers aan de slag om hun specifieke resultaten te behalen: respectievelijk een geprioriteerde aanpak van het Utrechts Programma Landelijk Gebied in brede zin en de opening van het ‘stikstofslot’ in het bijzonder.
Het ontwerp UPLG is eind 2025 vastgesteld en er zijn ca 3.000 brieven gestuurd aan grondeigenaren en agrariërs die hier invloed van ondervinden. Er is een gelijke tijd een taskforce UPLG met drie sporen opgericht. De programmamanager UPLG verdient adequate ondersteuning.
Ook het programmateam Doelvoorschriftvergunning heeft een programmamanager. Ook voor hem ben je de oren en ogen. Tevens ben je de sparringpartner. Het programma heeft tot doel om met name het ‘stikstofslot’ te openen en zodoende ruimte te creëren voor meer activiteiten en ontwikkelingen in de regio. Bij verschillende overheden en de agrarische sector bestaat de wens om op een andere manier te gaan sturen op emissiereductie.
Voor het uitoefenen van de opdracht wordt vanuit de provincie Utrecht verwacht dat de professional haar eigen (ICT) middelen inzet. Indien gedurende de opdracht blijkt dat er extra bedrijfsmiddelen nodig zijn om het product of dienst te kunnen leveren/verlenen, dan zal de professional deze zelf bekostigen.
Utrecht is een provincie om trots op te zijn. Gevarieerd, bruisend en met een rijke historie. Met veel verschillende levensstijlen, culturen en persoonlijke voorkeuren. Onze regio is een topregio met een innovatieve kenniseconomie.
Het is onze opgave om de aantrekkelijkheid van onze provincie te vergroten en groei zo te faciliteren dat de kwaliteit van onze ruimte behouden blijft. Samen met inwoners, bedrijven, organisaties en andere overheden werken het provinciebestuur en medewerkers met enthousiasme en daadkracht aan een gezonde en duurzame leefomgeving. Wij willen dat iedereen in de provincie Utrecht fantastisch woont, werkt en leeft. Daarom zorgen wij voor een goede balans tussen groen en groei.
De opdrachtgever beoordeelt de tien (10) offertes van in onderlinge vergelijking op de volgende gunningscriteria.
De drie (3) offertes die na deze beoordeling het beste scoren op de beoordeelde gunningscriteria gaan door naar Stap 2 (Selectiegesprek). De professionals worden uitgenodigd voor een gesprek. De overige professionals worden niet uitgenodigd voor een gesprek.
In het selectiegesprek wordt door de Opdrachtgever nader geverifieerd in hoeverre de betreffende offertes voldoen aan de minimumeisen en criteria die genoemd zijn bij de eerder genoemde selectiecriteria en gunningscriteria. Daarnaast wordt getoetst op de in de Offerteaanvraag genoemde competenties. Het selectiegesprek wordt gevoerd met minimaal twee vertegenwoordigers van de organisatie. De professionals dienen op elke competentie minimaal een voldoende te scoren. Indien geen van de geselecteerde professionals op alle competenties minimaal een voldoende scoort zal Stap 1 van de beoordeling worden herhaald.
De opdracht wordt gegund aan de Gegadigde die naar het oordeel van de organisatie het beste voldoet aan de in de Offerteaanvraag genoemde competenties. Alle overige inschrijvers worden geïnformeerd dat de opdracht niet aan hen wordt gegund. Er wordt een opschortende termijn gehanteerd ter behandeling van eventuele bezwaren.
De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op dinsdag 7 april of woensdag 8 april. De professionals die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op vrijdag 3 april 2026 bericht. Overige professionals ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.
Optie tot verlenging: 1x 3 maanden
Hybride: Geen verdere informatie
Overig algemeen:
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 9. Deze functie is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
administratieve partner brengt voor deze opdracht geen fee in rekening bij de winnende leverancier.
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.